Cyklostadko: Strachkwas i Tobiasz Trzeci.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko: Tobiasz z grzybicą, reszta z dziabami. Dużo

Post autor: Cyklotymia »

Zżera mnie poczucie winy że za mało czasu z nim spędzałam ostatnio. Przyjeżdżałam do TŻ i w sumie mało z nimi kontaktu było. Nie pozegnałam się i to jest najgorsze.
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cyklostadko: Tobiasz z grzybicą, reszta z dziabami. Dużo

Post autor: Ogoniasta »

Bardzo mi przykro z powodu Tobiaszka :(

[*] leć śliczny :(


A jak reszta? Jak Precelek?? Mam rozumieć że chłopcy nie mieszkają z Tobą na stałe?? Dlaczego tak?? ::)
Coś przegapiłam?
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Cyklostadko: Tobiasz z grzybicą, reszta z dziabami. Dużo

Post autor: Paul_Julian »

Smutne wiesci :( Może sie zakrztusił czy coś ... I zawsze ma sie takie poczucie winy :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko: Tobiasz z grzybicą, reszta z dziabami. Dużo

Post autor: Cyklotymia »

Ogoniasta pisze: A jak reszta? Jak Precelek?? Mam rozumieć że chłopcy nie mieszkają z Tobą na stałe?? Dlaczego tak?? ::)
Coś przegapiłam?
Mieszkają z TŻ chłopcy, mieli tymczasowo, no ale są problemy z przeniesieniem ich do mojego nowego lokum, bo siedemnastoletni pies, Wielka Dama i Królowa Mieszkania, to bardzo zazdrosne i zaborcze zwierzę. Ale ze szczurami się widuję tak często jak mogę, w końcu do TŻ jeżdżę często, nie mieszka przecież w innym mieście, tylko na obrzeżach Kraka. No i źle z nim nie mają, jest Dobrym Szczurzym Tatą. Będę jeszcze próbować, tzn. planuję wziąć Ewoka w transporter, przywieźć go i zobaczyć co na to współlokatorzy i pies, a jak już jeden będzie, to następny to co za różnica, a jak 2 to i 3... Tak stopniowo może się uda.

Precelek zdrowy i tulaśny. Ewok uspokoił się całkiem i też grzeczny, za to WWW jakoś się zrobił bardziej terytorialny na wiek średni, bo podszczypuje w palce. Nie do krwi, ale daje do zrozumienia, że "palec won stąd" :P Tak więc szanujemy to, nic na siłę, jak ma ochotę, to sam przyjdzie ;) Precluś i Ewok to dalej takie szmatko-gniotki.

EDIT
Paul_Julian pisze:Smutne wiesci :( Może sie zakrztusił czy coś ... I zawsze ma sie takie poczucie winy :(
No przyjechałam do TŻ najszybciej jak mogłam. Obejrzałam ciałko, już stężałe, nienaturalnie wygięte. Próbowalam mu otworzyć buzię żeby zobaczyć czy się nie zadławił, ale nie byłam w stanie przez to stężenie. No i się pożegnałam w końcu, bo jeszcze go TŻ nie pochował. Ech :(
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Cyklostadko: Tobiasz z grzybicą, reszta z dziabami. Dużo

Post autor: Nakasha »

Bardzo mi przykro. :( :( :( [*]

Czasami nic się nie da zrobić...
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cyklostadko: kolejne smutne wieści.

Post autor: Ogoniasta »

To jeden z tych tymczasów, których się nie zapomina...niezwykły, wyjątkowy, niesamowity....panterka, kociaczek, misiaczek....nie mogę przestać płakać....tak strasznie mi przykro :'( ...i wściekła jestem, bo przez taką głupotę, przez durny wypadek nie ma kolejnego życia :(

Cyklo, trzymajcie się.....

[*] leć ukochany synusiu :'(
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cyklostadko: kolejne smutne wieści.

Post autor: unipaks »

:( Cyklo, ogromnie Ci współczuję...
leć, Precelku ...[*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Cyklostadko: kolejne smutne wieści.

Post autor: Nakasha »

Co u Was słychać?... jak się trzymacie?
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Cyklostadko: kolejne smutne wieści.

Post autor: IHime »

Cyklo, jesteście?
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko: kolejne smutne wieści.

Post autor: Cyklotymia »

Jestem, jestem, nie piszę nic bo po prostu nie ma co pisać. Takie zwykłe życie, jeżdżenie do TŻ, mizianie szczurów i dokarmianie smakołykami. Smutno w klatce jak tylko dwa misiaczki są. Ale więcej nie chcę adoptować, nie ma sensu, skoro nie mogę być cały czas ze szczurami. A współlokatorzy jakoś nie są szczególnie entuzjastyczni co do pomysłu sprowadzenia szczurów na mieszkanie. Miejsca jest dużo, i z pięć klatek by się w pokoju zmieściło, no ale pies - ta suka wszędzie wejdzie, drzwi sobie sama otwiera, a jak się jej zamknie, to drze ryja na pół kamienicy. Dobrze że TŻ się nimi dalej zajmuje. Gdyby nie on... :(
Dobre wieści: panowie są cali i zdrowi. Ewok się zrobił większy, tak mi się wydaje. WWW dalej ma humory, potrafi dziabnąć lekko w palec jak mu nie pasuje mizianie, za to Ewok w dalszym ciągu jest przytulanką i takim szmatkowo-zwisającym tulakiem.
Może jak mi się uda zostać na weekend w Krk to zrobię jakieś zdjęcia, bo w tygodniu nie ma szans - od TŻ jeżdżę od razu na zajęcia, a w szatniach u nas kradną (myślałby kto - przyszli lekarze = porządni ludzie, jaaaasne), a aparatu na blok nie wezmę przecież.
Myślę jeszcze nad filmem ze szczurami, ale to muszę nakłonić TŻ, on jest filmowiec przecież. Obczaił taki program do robienia baaardzo fajnego slow motion, wygląda to prawie jak Phantomem kręcone, marzy mi się nagrać skaczącego szczura i go tym spowolnić, przecież to coś pięknego musi być.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Cyklostadko: kolejne smutne wieści.

Post autor: IHime »

Takie zwykłe życie bywa najfajniejsze. Szkoda, że musicie z chłopakami kraść chwile dla siebie. Buziaki dla ogonków. :-*
Cyklotymia pisze:Myślę jeszcze nad filmem ze szczurami, ale to muszę nakłonić TŻ, on jest filmowiec przecież. Obczaił taki program do robienia baaardzo fajnego slow motion, wygląda to prawie jak Phantomem kręcone, marzy mi się nagrać skaczącego szczura i go tym spowolnić, przecież to coś pięknego musi być.
Uaaa, szczurzy matrix, nie mogę się doczekać!
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko: kolejne smutne wieści.

Post autor: Cyklotymia »

Kręciliśmy wczoraj xD Wyszło chyba g****, ale zobaczymy po obróbce jak to będzie wyglądać. WWW nie chciał nijak współpracować, a Ewok był bardziej chętny, szkoda że nie do skakania. Skończyło się tak, że go podrzuciłam kilka razy w górę, co Ewok przyjął z wielką obojętnością i wylajtowaniem, no tak ufnego szczura to w życiu nie miałam okazji poznać, on się wcale nie spinał, nie uciekał, no a w powietrzu, zamiast ryjkiem do kamery (jak go podrzucałam), to ogonem machał i się mordką do mnie odwracał xD Kocham tego szczura po prostu. Mam nadzieję że się to uda spowolnić tak znacznie, żeby zobaczyć dokładnie Ewosiowe ruchy ogonkiem :D
Ale było studio normalnie rozłożone... lampy, softboxy, inne duperele, profesjonalnie, a nie tak byle jak :] Mam nadzieję że nie będę musiałą długo namawiać TŻ żeby to zmontował :]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Cyklostadko: we dwójkę.

Post autor: Afera »

Z niecierpliwością czekam na filmik... jeśli będzie taki jak poprzednie to będzie genialny. Zazdroszczę, też chciałabym takie cuda montować. ;)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Cyklostadko: we dwójkę.

Post autor: Agatow »

Szkoda, że zostały tylko dwa szczurki i z tego co piszesz to chyba chcesz pożegnać się ze szczurkami. Czasami życie osobiste potrafi płatać figle ale życzę żeby ta sytuacja się zmieniła :)
Jestem ciekawa jak wyjdzie film, wiem, że szczurki są dość ruchliwe i czasami boja się sprzętu więc Ewok to naprawdę ma anielską cierpliwość! Myślę, że z czasem przyzwyczają się do tego zamieszania. Sami próbowaliśmy nagrywać filmy ze szczurkami ale jakoś nie było czasu na zmontowanie materiału. Trzymam kciuki i już nie mogę się doczekać efektów!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”