Moja Frytka,Beata i Farbka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Paul_Julian »

Jesli rozdzieli - to nie powinny.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Blanny »

Jeśli rozdzieliŁ, jak nie rozdzielił do tej pory albo dalej je puszcza razem, to skończy się to tylko w jeden sposób. ::)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Axen97
Posty: 379
Rejestracja: wt sie 24, 2010 10:24 pm

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Axen97 »

Puszczam je razem tylko pod moim okiem.I mamy z Pendzlem(mama chce,żeby nazywał się Farbek<niech jej będzie>) - Farbkiem taką wspólną zabawe:Jest w dużej klatce,jha go gonie ręką,a on ucieka.Potem go przewracam na plecy(nie trzymam)a ten ucieka skaczącz.Czasami go też leciutko podrzuce ::) .Uwielbia tą zabawe,ale jak ma dosyć to zaczyna siedzieć w miejscu,albo ucieka popiskując.
A jego zachowanie jest troche dziwne - wchodzi pod Frytke i Beate,albo liże im odbyty.Co to znaczy?
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: noovaa »

Ja też jakoś jestem przekonana że niedługo będzie "Ratunku, urodziły mi się maluchy" ...
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Flaumel »

Puszczam je razem tylko pod moim okiem.
ZA NIC W ŚWIECIE NIE PUSZCZAJ ICH RAZEM!
Tyle. Na więcej cierpliwości nie mam. Może jednak zastanów się za oddaniem ZANIM będziesz miał maluchy?
Obrazek
Annika
Posty: 63
Rejestracja: pn lut 01, 2010 10:57 am
Lokalizacja: Kraków/Tilburg/Poppel

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Annika »

Już widzę następny post:" urodziły się maluchy, ale mają JUŻ 2 tygodnie, więc oddałem je do zoologicznego, bo mama nie zgodziła się na oddanie do adopcji na forum".
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: alken »

ciekawe jak zapobiegniesz tym swiom pilnowaniem, żeby w końcu ich nie pokrył, jak stosunek seksualny u szczurów trwa parę sekund.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Axen97
Posty: 379
Rejestracja: wt sie 24, 2010 10:24 pm

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Axen97 »

Ale przecież w 1 s. nie dojdzie do zapłodnienia!Po za tym chyba jeszcze nie to mu po głowie chodzi,tylko zabawa,psocenie i odkrwanie świata.
No i gdzie go oddam - do zoologa?Znacie zdanie mojej mamy na temat oddawania (na forum i do zoologa) :-\ .
Ale w tym pięknym,malutkim szczurku siedzi jakiś diabełek >:D ::) .
Już widzę następny post:" urodziły się maluchy, ale mają JUŻ 2 tygodnie, więc oddałem je do zoologicznego, bo mama nie zgodziła się na oddanie do adopcji na forum".
2 tygodnie?!Za nic w świecie....
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: noovaa »

A co mama zrobi z 16stką maluchów ? Owszem w 1 s może dojść do zapłodnienia...

A może mama celowo to robi ? Pieniędzy Wam brakuje... może na obiad będzie ?
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: alken »

dziecko, miałeś ty biologię, uważałeś na lekcji? każdy stosunek seksualny to możliwość zapłodnienia, a zapłodnieniu już nie zapobiegniesz jak dojdzie do stosunku. biorąc pod uwage że samica ma rujkę co parę dni i wtedy chętnie dopuszcza samca pierwsze podejście moze okazac się trafionym.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Paul_Julian »

Axen97 pisze:Ale przecież w 1 s. nie dojdzie do zapłodnienia!Po za tym chyba jeszcze nie to mu po głowie chodzi,tylko zabawa,psocenie i odkrwanie świata.
Nie. Podstawowym celem kazdego zwierzęcia jest przedłuzenie swojego gatunku. Skoro mówimy, ze moze dojśc do stosunku w kilka sekund to znaczy , ze moze. Odwrócisz sie, pójdziesz na siku, cokolwiek.
Nabierz trochę rozumu wreszcie.
Mozesz go oddac na forum, po to jest.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Lusia »

tak czytam i czytam te wszystkie wypowiedzi. i nie moge nadal zrozumieć czym kierują sie tacy bezmyślni ludzie.
chęcią prowokacji zeby było o czym pisać w watku zwby ciszy nie było ?, czy totalną nie wiedza na temat zwierząt jakie sie posiada w domu? a moze checia pochwalenia sie czymś (w sumie to nawet pojecia nie mam czym by tu mozna sie chwalić )
twarde stawianie na swoim i nie dopuszczanie mysli ze mozna sie mylić. wszystko jest dziwne, i dziwni są ludzie i ja chyba ich nigdy nie zrozumiem.
To wszystko jest jak walka z wiatrakami te pseudohodowle,i ci ludzie ktorzy nie potrafia zrozumiec prostych rzeczy, i nie umieja sie przyzna do błędów jakie popełnili i popełniają itp itd.

trudno mi jest napisać to co pozmysle. ale mam nadzieje ze nie wyszedł jakiś misz masz;]
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Axen97
Posty: 379
Rejestracja: wt sie 24, 2010 10:24 pm

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Axen97 »

dziecko, miałeś ty biologię, uważałeś na lekcji? każdy stosunek seksualny to możliwość zapłodnienia, a zapłodnieniu już nie zapobiegniesz jak dojdzie do stosunku. biorąc pod uwage że samica ma rujkę co parę dni i wtedy chętnie dopuszcza samca pierwsze podejście moze okazac się trafionym.
Miałem tylko wstęp do tego :P .
Ja nigdzie nie wychodze,jak ich pilnuje.Nawet na sekunde nie zostawiłem ich samych.Jak jest jakaś zadyma w puszcze czy gdzieś indziej odrazu interweniuje.
Ale nie jestem pewien na 100% czy to samiec.Prosze o jakieś dokładne zdjęcia,bo w porównaniu do Frytki i Beaty to(łono-jajka...coś :P )coś wygląda prawie tak samo.
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Blanny »

alken, on nawet biologii nie ma, tylko przyrodę pewnie.

To Ty powinieneś nam dać zdjęcia jego organów płciowym, a nie my Tobie. Jak wrzucisz zdjęcia jego 'spodu', to możemy Ci powiedzieć jakiej jest płci.

Poza tym, wiesz, że skoro 'jest jakaś zadyma', to w ciągu sekundy tej zadymy on może je zapłodnić? Wiesz ile takich przypadków było na forum? MNÓSTWO.
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Axen97
Posty: 379
Rejestracja: wt sie 24, 2010 10:24 pm

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Axen97 »

Ale to są zadymy z powodu:Tu jest ciasno,nadepnęłaś mi na ucho,ugryzłaś mnie,wyiskałaś mnie na siłe.Nie wiem dlaczego,ale jak mała znajdzie się w ciasnym pomieszczeniu z innym szczurem lub moją ręką to zaczyna piszczeć.Może ma klaustrofobie?
Mam BIOLOGIE,ale nie mieliśmy narazie NIC o zapładnianiu zwierząt.Tylko tyle,że są żyworodne i jajorodne ::) .
Ok,jutro wstawie.
Zablokowany

Wróć do „Nasi pupile”