Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: noovaa »

Jagoda przesadza :/ ...

alfa, alfą ... ale ciągłe znęcanie się nad innymi, tylko dlatego że są młodsze i też chciałyby poalfować, jest przegięciem. Ale tolerowałam. Tolerowałam, bo wierzyłam, że ustawianie do pionu stada, dyscyplina i wyraźny obraz tego, kto w stadzie rządzi, pomoże Ninji być grzecznym szczurkiem.

Jagódka ciągle ganiała Ninje, Lili i Czochradełko ... Wszyscy mają zapędy na alfe i żaden z nich nie zbyt chętnie jej ulega.

Dziś przesadziła :[ ...

Z samego rana słyszałam piski. W pierwszej chwili olałam, ciągle piszczą ... Ninja ogólnie strasznie się wydziera jak go ganiają... Ale piski nie ucichły po sekundzie ... ani po pięciu... ani chwile dłużej. Wyszłam więc z łazienki sprawdzić co się dzieje.

Ninja leżał na pleckach, grzecznie, potulnie, ulegle .. a ta małpa wredna skakała nad nim i dalej "udowadniała mu kto tu rządzi". Nie przestała jak uległ .. Nie chciała dać mu spokoju. Zobaczyłam zakrwawioną łapkę Ninjy ......

10 minut próbowałam złapać Jagdę w klatce :/ Nie wiem co jej odbiło. Obmacałam calutką i nie znalazłam nic ...

... Zapadł więc werdykt. Jagódka zatruwa młodym życie i z tego powodu od dziś, na stałe przeniosła się do klatki dziadków.


Ranka na łapce na szczęście nie jest duża, ani głęboka. Ninja dał się wyjąć i pozwolił sobie łapkę przemyć obmacać resztę ciałka. Bez niej, będzie im lepiej :( .. Ostatnio miałam wrażenie że robi w stadzie za dyktatorkę .
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: akzi »

och nova !
niewiedziałam że masz tak "ciekawie " u siebie !

i jest teraz ? jagoda juz spokojniejsza ?
moze faktycznie poczuła sie ta lepsza starsza ale zeby az tak :(

ehh
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: noovaa »

Z dziadkami jest spokojna. Szanuje ich ... Przecież miesiącami walczyła o alfę z nieugiętą Yuki .. i nie przynosiło to efektów dopóki Yuki się nie zestarzała i sama jej nie oddała stołka. Teraz ani Yuki, ani Remi nie będą jej dokuczać, bo to już nie dla nich ...

... Problem tylko w tym, że Lili adoptowałam właśnie dla Jagody, żeby nie musiała siedzieć ze staruchami i się nudzić ... a ta takie jaja odwala o.O.

Ale skoro woli towarzystwo spokojnych dziadków, to niech ma. Odkąd wróciłam z pracy do domu w klatkach jest cisza. To aż dziwne. Wszystkie szczury śpią grzecznie ze sobą i się kochają. Jagoda ze staruchami, młode ze sobą.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: akzi »

widocznie potrzebowała ciszy i spokoju :)
wkońcu sie wszytskie wyspią
a ile twoje staruchy maja latek ze tak je nazywasz ? :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: noovaa »

Yuki 2 latka, Remi 2 latka i 7 miesięcy.

no a Jagódka ma 1,5 roku.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: akzi »

to juz leciwe te twoje dziadki :)
fajnie mieć takie gromadki szczurków tez bym chciala, choć powiem ci że tak się przyzwyczjam że rycze póxniej jak bóbr ..

jagoda spokojna ?
ja wczoraj z Mi mialam tak śmiesznie :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: noovaa »

Spokój jest. Od rozdzielenia są grzeczne wszystkie. Młodzież się bawi, ale nie robią sobie krzywdy przy przepychankach, a Jagoda z dziadkami grzecznie się tuli. Widać tego jej było trzeba.

Gromadka jak dla mnie za duża. Musiałam przenieść wybiegi do przedpokoju, bo nie panuje nad nimi i mam wrażenie że troszkę je zaniedbuje, bo jest ich za dużo. 5 sztuk jeszcze jakoś ogarniałam ... Siedem już mnie troszkę męczy ;). Z resztą, zawsze chciałam mieć trójkę, więc co tu gadać :P

Podziwiam ludzi, którzy mają czas i siłę dla naprawdę dużych stad. :)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: sylwiaj »

Niestety z ogonami ta jest jak zabraknie silnego dominujacego ogniwa to pseudo alfy zaczynaja sie panoszyc;)
U mnie do Poki żyła Gadzka i Czrniak nie było srania po półkach - kiedy odeszły alfą zostałą Mucha i teraz wszędzie kupy....
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: noovaa »

Mąż bierze Czochradełko w ręce ... łapie pod paszkami ... i trzyma chwile z wiszącą pupcią w dół ... i patrzy .. patrzy na oklapłe uszy, na rozczochrane futerko i przede wszystkim na strasznie wybałuszone oczka Czo... Po czym robi wielkiego bana i woła "LEMUUUUR!" ;D
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: Afa1811 »

haha padłam ;D

to chyba oznacza, że mąż też nie chce już oddawać Czochradełka skoro pieszczotliwie nazywa ja Lemurem ;D
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: noovaa »

Ja się nie odzywam i czekam aż zapomni, że ona była do oddania :P ... Tak czy inaczej o zdanie go nie pytam, a chwilowe przejawy sympatii to on ma do każdego szczura jakiego mam w domu po za Yuki :)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: unipaks »

Nie odzywaj się dalej, niech się facet przyzwyczaja i z czasem będzie miał wrażenie, że należała do waszego stadka :) ;)
Tego życzę! Wyczochraj Czochradełko i resztę :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: Afa1811 »

trzymam kciuki żeby sobie nie przypomniał, że Czochradełko miało iść do nowego domku ;) mój TŻ by nie odpuścił ;/
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: noovaa »

Tak mój mąż widzi rozCzochraną (uwaga, zdjęcie retuszowane by pokazać ją oczami mojego męża. Czo, nie jest chora a oczy nie próbują jej wypaść tak naprawdę :P ):

Obrazek
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rudy 102 - czyli czterej pancerni bez psa

Post autor: madziastan »

Hahahaha Czochradełko oczami Twojego męża. Super retusz! :D Na pewno u Ciebie zostanie ::)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”