ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kasia26
Posty: 52
Rejestracja: ndz wrz 18, 2011 6:49 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kasia26 »

Aferson pisze:No niestety coś tam zawsze pogryzą... ale moje na szczęście nie pałają miłością do gryzienia wyposażenia klatki, ale tego co jest poza owszem...

Nie wiem dlaczego, ale wszystkie moje szczury, te własne i te na dt czyli to będzie jakieś 10 sztuk które przewinęły się przez te kilka miesięcy ,nie miały tendencji do gryzienia, nie gryzły ani kabli, ani wyposażenia, ani szmatek, nic...

Na początku przez moją nie uwagę, wciągnęły do klatki i poćwiartowały nieczynny kabelek, ale to w nocy jak były zamknięte, to był jednorazowy incydent.

A klatka pedantyczna jak cholera :P Nie zdziwię się jak zmienisz i poidełka pod kolor;p :)
Mój bazarek na allegro http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6820856 -> dzieciowy;)
rysia.13
Posty: 23
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 6:25 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: rysia.13 »

A klatka pedantyczna jak cholera Nie zdziwię się jak zmienisz i poidełka pod kolor;p
Właśnie ... Dlaczegóż to jeszcze posiadasz to zielone poidełko ? pff...

A tak na serio to cudna klatka <3
(Osobiście wolałabym inną gamę kolorystyczną, ale to nie zmienia faktu, że klatka jest przecudna :D )
Awatar użytkownika
tiger1996
Posty: 20
Rejestracja: sob wrz 17, 2011 11:15 am

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: tiger1996 »

ja puki co zaczynam dopiero wstawiać rożne rzeczy do klatencji
Obrazek

i chciałam się spytać czy macie jakieś pomysły ?
Obrazek
moje maleństwa <3
Eris&Hera
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: pray »

Ja na twoim miejscu powiesiłabym kilka koszyczków plastikowych, wyciągnęłabym te druciane pięterko i zamieniła na np półeczkę plastikową np taką http://www.planeta-zoo.pl/wdimpex-piete ... Path=22_25 albo czymś je wyłożyła. Powieś więcej hamaków i może jakąś rurę pcv ? ;)
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: marts »

pray pisze:Ja na twoim miejscu powiesiłabym kilka koszyczków plastikowych, wyciągnęłabym te druciane pięterko i zamieniła na np półeczkę plastikową np taką http://www.planeta-zoo.pl/wdimpex-piete ... Path=22_25 albo czymś je wyłożyła. Powieś więcej hamaków i może jakąś rurę pcv ? ;)
No co do tej półeczki to nie wiem, nie wszyscy ją chwalą. Nie mam jej co prawda, ale czytałam, że szczury próbują przejść przez otwór w którym się tak czy siak zaklinują, bo jest za mały no i że ta półka spada.
W każdym bądź razie koszyczki na pewno, no albo jak masz zamiar wydać więcej na wyposażenie to polecam tarasy ferplasta, świetnie się spisuję ;)
Oczywiście więcej hamaków itd.
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: pray »

marts ja mam właśnie tą półeczkę i u mnie szczury normalnie przechodzą przez te kółeczko < a mam puszystego chłopaka :P > ale spada dlatego ją sznureczkami przywiązuje i to faktycznie jest minus a tak poza tym to jest ok ;)
Awatar użytkownika
carrie17
Posty: 353
Rejestracja: sob paź 01, 2011 10:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: carrie17 »

Myślę, że jak za taką cenę to i tak jest dobra, gdyby były porządniej zrobione to i cena byłaby odpowiedniejsza :) a z tą dziurką różnie sobie ludzie radzą, te półeczki są dostosowane, żeby przymocować do nich tunele, to takie bardziej dla chomiczków.
Co do półek-samoróbek polecam np podstawki pod doniczki z plastiku, albo deski do krojenia, można w nich przewiercić dziurki i przymocować np opaskami zaciskowymi. Ja bym dała więcej hamaczków, koszyczków, szczury lubią się wspinać i skakać po nich. No i może z okazji zimy jakiś cieplutki zabudowany domek z polarku? Moje smrody mają taki mniejszy domek i wielkiego polarowego grzyba, lubią się w nim chować :)
Awatar użytkownika
tiger1996
Posty: 20
Rejestracja: sob wrz 17, 2011 11:15 am

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: tiger1996 »

Kod: Zaznacz cały

Ja na twoim miejscu powiesiłabym kilka koszyczków plastikowych, wyciągnęłabym te druciane pięterko i zamieniła na np półeczkę plastikową np taką http://www.planeta-zoo.pl/wdimpex-piete ... Path=22_25 albo czymś je wyłożyła. Powieś więcej hamaków i może jakąś rurę pcv ? ;)
dzięki za pomoc C:
czury dostały jeszcze ''tunel'' z czapki
a co do pięterek planuje zakup jakiś materiałów by je ładnie owinąć C:
hamaki da się załatwić bo teraz sprzedają za 6 zł takie duże dla świnek
Obrazek
moje maleństwa <3
Eris&Hera
szyszka
Posty: 28
Rejestracja: czw sty 27, 2011 12:00 am
Lokalizacja: Smołdzino, Słupsk

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: szyszka »

Aferson, piękna klatka, tylko szczury nie pod kolor ;D
Ze mną od stycznia 2011: Klakier, Azor [*]
od września 2012: Julian & Morys[/color]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Afera »

rysia.13 pisze:
A klatka pedantyczna jak cholera Nie zdziwię się jak zmienisz i poidełka pod kolor;p
Właśnie ... Dlaczegóż to jeszcze posiadasz to zielone poidełko ? pff...

A tak na serio to cudna klatka <3
(Osobiście wolałabym inną gamę kolorystyczną, ale to nie zmienia faktu, że klatka jest przecudna :D )
Racja, ja jestem pedantką. :)
Jeszcze nie znalazłam poidełek w kolorze różowym, a z zielonego im się dobrze pije, najchętniej z niego korzystają. :)
Niedługo będzie nowa klatka, także też Was uraczę fotkami... :)
9 duszyczek za TM [*]
rysia.13
Posty: 23
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 6:25 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: rysia.13 »

Jeszcze nie znalazłam poidełek w kolorze różowym,
http://www.hodowlany.pl/i97_Poidlo_dla_ ... topni.html :D
rysia.13
Posty: 23
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 6:25 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: rysia.13 »

Co prawdz jest ono dość duże... Ale różowe :D
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Nietoperrr... »

Aferson,ja bym się nie zastanawiała!!! ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Afera »

Osz... ale bomba. :D Tylko trochę za duże, litr to sporo jednak... ale bardzo fajne. :D
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: sylwiaj »

klatka jest po porządkach to mozemy sie pochwalic;D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”