Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: mazoq »

marchewa, Szałas, dzięki.... łaciny nie było, ale dostałam 4- z odpowiedzi. ze słownictwa z angielskiego nawet mam szansę zaliczyć.

to już koniec. definitywny koniec kendo. dzisiaj dowiedziałam się znowu od pokrętnych źródeł że przewodniczącemu juz nie podoba się strona i chce ją zrobić od początku. sam. po kilku miesiącach, mojej cięzkiej pracy nad grafiką, spójnością kolorystyki, krwią wylewaną na ten durny serwer....
i jednocześnie mają czelność wymagać ode mnie projektów plakatów na piątek...
piątek to mój ostatni trening kendo. nie wiem co musiałoby się stać żeby mnie tam zatrzymali.

poza tym dzisiaj od 7 rano do prawie 21 siedziałam na uczelni. spałam tylko 3 godziny dnia poprzedniego. trudność sprawia mi pisanie smsów, pisanie na klawiaturze. padam. źle mi. czuję kłucie w sercu. tak mi strasznie żal że znowu mnie wystawiają... tym bardziej że niektóre osoby stamtąd lubiłam.... może nawet za bardzo....
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

mazoq, jejuś :przytul:
Trzymaj się i nie rozsypuj, trudna decyzja ale chyba lepsze odejść stamtąd niż ciągle znosić to co musiałaś znosić.
I wyśpij się. To zawsze pomaga :przytul:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

oj, mazoq, trzymaj się :przytul:
szkoda Twojej pracy i nerwów na takich ludzi..
Quod me nutrit me destruit.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Dzizz dobiją mnie te skutki uboczne leków... słabo, "niewygodnie", serce kołacze, ręce się trzęsą. Aj low dis gejm normalnie :sciana2:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

marchewa, skąd ja to znam... wyśpij się porządnie, jeśli już dasz radę zasnąć - poproś, żeby Cię nikt nie budził (jak możesz sobie pozwolić na taki odpoczynek, bo nie wiem, czy gdzieś wychodzisz..). to trochę pomoże; no a jak nie to gorąca herbata i ciepła kąpiel - przynajmniej odpręży. :uscisk:

allegro nie działa. do rana. chyba zgłupieli. :evil:
zachciało się porządków i zabezpieczania pokoju. teraz jeszcze bardziej niż zwykle czuję się bezużytecznie i... staro :wozek:
Ostatnio zmieniony czw lis 09, 2006 1:52 am przez Kagero, łącznie zmieniany 1 raz.
Quod me nutrit me destruit.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Kagero, może tym razem się uda, nigdzie nie idę jutro, nikt mnie budzić nie będzie a i będę chyba lepiej spać, bo mam lek hamujący napady kaszlu. Dzięki :przytul:

A teraz dowiedziałam się przynajmniej, że allegro nie jest polskie, albo jest ale ma też różne serwisy w innych krajach, w co nie wierzę.

Ja zabezpieczam pokój od roku :sciana2: Dobrze, że moim paskudom wystarcza biurko i łóżko z kołdrą do której można wchodzić i pańcią którą można podgryzać ;)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

no, to ja mam nadzieję, że uda Ci się zasnąć i spać mocno i długo. jak będziesz wypoczęta, to efekty uboczne leków będą trochę mniej dokuczać. no i masz mi się ładnie wyleczyć! :przytul:

z tym allegro to jest tak, że to są różne serwisy partnerskie i chyba prowadzą jakąś wymianę aukcji czy coś w tym stylu. próbowałam to zgłębić ale mnie znudziło już po kilku linijkach i w końcu nie wiem jak to jest.

ech, mały nie biega po pokoju, bo ma świerzb jeszcze - po mnie tylko chodzi i raczy ciepłym moczem oblewać. a klusce nie wystarcza już łóżko - jak się w kable nie właduje... tylko patrzy jak tu przejść koło mnie tak, żebym nie widziała. a jak nie dopilnowałam, to zeżarła kabel od drukarki. jak ktoś będzie chciał coś wydrukować to dopiero będzie pięknie (o! zresztą dzisiaj już o tym pisałam chyba przy wypuszczaniu z klatki... ale pomarudzić chyba zawsze mogę ==').

ja chcę się napić wina! :sad2: (w sobotę jak z kumpelą wypiłyśmy wino mojej mamy to teraz kombinujemy, za co odkupić zanim rodzice wrócą... ech).
Quod me nutrit me destruit.
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

mały niszczyciel. wymiękłam i puściłam kluchę po pokoju. a ona włazi do torebki mojej siostry i rzuca (!) jej misiem. ba... odważyła się w końcu zleźć na podłogę. o! i wlazła sis do plecaka. łomatko - dobrze, że ona na to forum nie zagląda.

i spaliła mi się żarówka w lampce solnej. cios poniżej pępka.

ooo, a to już po piątej... to mam gdzieś, już mi się nie opłaca spać.

/edit: oż... po miśku wlazła na kaloryfer... ma bydle szczęście, że zakręcony. właśnie balansuje na rurkach. :shock: pierwszy raz próbuje się władować w kable okrężną drogą.
wystawiłam jej język ubrudzony czekoladą... mało co mi do przełyku nie wlazła.
-- misiek siostry został powalony ciosem karate. ten szczur mnie zadziwia.

/edit editu: ktoś mi tutaj w końcu powie: "kag, milcz, bo się rozwlekasz a i tak nikt tego nie czyta". argh.
/edit editu editu: albo ewentualnie: "nie pisz więcej, obniżasz poziom inteligencji na forum - ludzie się trzaskają w głowę, jak to muszą czytać". może coś jeszcze mi przyjdzie do głowy. a to z okazji mojego 320 posta (postu? jak to się odmienia?) na szczurzym forum.
Ostatnio zmieniony czw lis 09, 2006 6:22 am przez Kagero, łącznie zmieniany 1 raz.
Quod me nutrit me destruit.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

[quote="Kagero"]nie pisz więcej, obniżasz poziom inteligencji na forum - ludzie się trzaskają w głowę, jak to muszą czytać[/quote]
Kagero, ty sobie na irca wejdz ;). Marchewa wczoraj musiala czytac te moje durne opowiastki.


A mi zle, gardlo mnie boli. Matka dzis do szkoly miala isc i nie poszla, ja zreszta tez :/.. wychowawczyni bedzie miec do mnie pretensje :?. Co ja na to poradze, ze mam taka matke. Bossshh.
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Marudnik vol. 2

Post autor: zona »

Mam żołądek w gardle. Autentycznie się boję. Co ja powiem profesorowi P.? "Dzień dobry, przynoszę pracę, którą powinnam oddać w czerwcu'? :sciana2: Samo napisanie pracy przy tym to pikuś...
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

satanka666, ja tam nawet nie wiem jak irc działa... czy to już nie jest wystarczający argument na poprawność mojej, hmm, sentencji? =='
zona, trzymam kciuki! poradzisz sobie :przytul:
Quod me nutrit me destruit.
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: an »

ałaaaa. uzarla mnie konkretnie szczurcia Akemi :/
na tyle konkretnie, ze dziura jest na ok. 6 milimetrow, ale ejst tez na tyle szeroka, ze moge poznawac szczegoly mojej anatomii... i palec mi dretwieje ogolnie :/
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

an, do lekarza. najlepiej od razu do chirurga, bo z takimi rzeczami to nie ma śmiesznie.

Katasz robi się duży i tłusty. rośnie po prostu w oczach, nawet ja zauważyłam, chociaż mam go na codzień. jak on będzie mieszkał w tej maleńkiej klateczce do lutego, jak już ma ciasno? nie mam za co kupić większej klatki; nie mam nawet od kogo pożyczyć. jaka kaplica. :sciana:
Quod me nutrit me destruit.
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Marudnik vol. 2

Post autor: zona »

an, ja mam zdrętwiałe palce co kilka dni - dzięki Tekli. Gwarantuję, że po paru dniach przestanie boleć :jezor2:
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: an »

zona_braunera, oby... rana jest na tyle gleboka, ze przy kazdym ruchu jeszcze dodatkowo sie otwiera :/ a miejsce tak specyficzne, ze przy moim trybie pracy - pisaniu na komputerze prawie rpzez 6 godzin dziennie, to sobie nie odpocznie :/
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”