Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

Weselnik :>

Post autor: olka »

a ja dostałam się na akademie medyczną...co nie znaczy, że zrezygnowałam z weterynarii:)
Olka
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Weselnik :>

Post autor: roenna »

Ja w koncu mam mojego upragnionego szczurka którego pokochała cała rodzinka :D :D A tak byli negatywnie do niego nastawieni, co sie z tymi rodzicami dzieje ;) :D
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Weselnik :>

Post autor: Gosik »

Byłam z Tequillą u weterynarza i niesamowicie spokojnie całą wyprawę przyjęła. Już się prawie zupełnie mnie nie boi! I łazi już na spacery po łóżku :) Ale zawsze po wyjściu z klatki najpierw kieruje się do mnie :!: :D iiiii I tak słodko słucha kiedy do niej mówię!W ogóle reaguje już na mój głos...no szczurek idealny :lol: TAAAKA jestem z niej dumna 8)
bazik
Posty: 118
Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:07 pm

Weselnik :>

Post autor: bazik »

Jedziemy dziś nareszcie na weekend miły i sympatyczny! ZOstawiamy troski i kłopoty w domu. Przyroda , grill, piwko .....wszystko co tygryski lubia najbardziej!Potrzebna jeszcze śliczna pogoda!!!!!
" Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.."
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Weselnik :>

Post autor: Gosik »

Bazik, pogodę zapowiadają bardzo dobrą, więc miłego weekendu!

Wreszcie powstało gniazdo :!: Ufff...Coś mi się zdaje,że jutro będę miała nowych mieszkańców :D Niedługo jadę wo weta po specjalną mieszankę dla małych, jakby było coś nie tak,i po strzykawkę i w ogóle. Zrobię też zapasowe gniazdko w pudełku i będę czekać..przygotowana. Ale mam nadzieję,że wszystko jednak będzie dobrze :!: :D
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

Weselnik :>

Post autor: KaRa »

Wczoraj byłam na zakupach i wreście kupiłam sobie troche nowych ciuchów :)
Obrazek
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: jokada »

a ja tak tylko chciałam powiedzieć że mam fajnego faceta :]
i strasznie mi z nim dobrze :D
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Weselnik :>

Post autor: ania85 »

a ja też mam fajnego faceta ;)
i jeździliśmy UAZem 'cabrio' dziś cały dzień :P - może się opalę troszkę

a poza tym przed chwilką - młoda wyszła sama z klatki :D i wskoczyła mi na ramię i zaczęła mnie lizać po szyi a potem zaczęła pchac się do ust i "pielęgnować" mi ząbki :twisted: i wogle jest KOCHANA :roll: :D
afea0fu <-- i właśnie chodzi mi po klawiaturze :wink:
i jestem happy :mrgreen:
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
bazik
Posty: 118
Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:07 pm

Weselnik :>

Post autor: bazik »

Ale było fajowsko!!!!Psy,koty,grill,słonce, kajaki, łaki i pola!!!Cudownie!
Aha, no i nie byłabym sobą.....Ja też mam cudownego faceta(juz prawie męża) :)
" Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.."
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: jokada »

Własnie, w największa ulewe - przeszłam się do sklepu po trocinki
aaaaaaaale fajnie było :lol: wróciłam caluteńka mokra
miss mokrego podkoszulka :lol:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Mycha »

AAAA!!! Jestem teraz najszczęśliwszą osobą z Was wszystkich :D
Dziś wieczorem albo jutro rano szczurki mają przeprowadzkę! Samiczki przenoszą się do ręcznie robionej, nowiutkiej WOLIERY!!!. Cała zrobiona z paneli. Wymiary [w cm]: 80 x 60 x 110 [dł,szer,wys]! Trzy pięterka + parter, w półkach dziorki żeby miały urozmaicone wędrówki i do tego będzie jeszcze gałąź. Planuję hamak, poduszkę, wiszący koszyk, łańcuszki, sznurki, rury i w środku spory basen! Mam już wszystko przygotowane! W poniedziałek jadę do Wrocławia to w kakadu nakupuję bajerków... ahh... sama im zazdroszcze :wink:
Samce także nie będą miały źle- ich klatka zostanie powiększona o klatkę samic! Tam będzie kartonowa rura, hamak i poducha. Zresztą dostaną także sporo gałęzi! No i choć umyję klatkę to pewnie będą czuły samiczkę a to też sprawia radość :lol:
Szczerze Wam powiem, że nie widziałam jeszcze tej woliery więc będzie to dla mnie niespodzianka! Tatuś od kilku dni pracuje cięzko w warsztacie u marudy [jego kolega]. Ja mam za zadanie tylko zrobić aranżację i namalować na bocznej ściance szczura :)
O 18:00 mamy do odebrania siatkę, bo kupiona była surowa więc trzeba ją wykończyć. Później już tylko montaż drzwiczek i kilka wzmocnień.
Tylko nie wiemy jeszcze jak ją przywieść do domu... jest dość duża...
Tato się ze mnie śmieje że zaczekamy do zimy to sobie na sankach przywiozę do domu :evil:
To wcale nie jest śmieszne!
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

a ja dzis kupilam Silvera :) tylko to samiec a nie mam go za co wykastrowac bo mam 2 panienki (to nie takie wesole) :( chyba bede go musiala oddac kuzynce :(
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Weselnik :>

Post autor: ania85 »

a ja dziś w tej wielkiej ulewie jechałam sobie UAZem ;) hehe - Aś uważaj - bo do miss podkoszulka masz konkurentkę ;)
...aaa i przez pół godziny anglika opowiadałam nauczycielowi o szczurkach :D ...sympatyczna lekcja ;)

aaa - i Mirabelek przyszedł do mnie żeby ją głaskać :D ta mała maruda, tchórz i wiecznie biegająca panienka - podeszła, rozpłaszczyła i wlepiła we mnie wzrok z błagalnym spojrzeniem "podrap mnie troszkę, tylko raz, proszę, proooszę..." :twisted:
...jak mogłam odmówić :roll: :wink:
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

Weselnik :>

Post autor: KaRa »

Dzisiaj widziałam Meza na osiedlu Kopernika jak sobie chodził ;] Ostatnio Peja teraz Mezo
Obrazek
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: jokada »

[quote="ania85"]a ja dziś w tej wielkiej ulewie jechałam sobie UAZem ;) hehe - Aś uważaj - bo do miss podkoszulka masz konkurentkę ;) [/quote] no to zdecydowanie odpadam w przedbiegach ;) :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”