Klimatyczna Szajka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Moje Panienki :)

Post autor: klimejszyn »

Paul_Julian pisze:Squee! Stu kolczyków i cukierków !
100 cukierków ::) dobra, ale jak przyrosnę do łóżka, bo nie będę w stanie się z niego podnieść, to będziesz mnie miał na sumieniu ;D

dziękuję dziękuję :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Moje Panienki :)

Post autor: klimejszyn »

Zorka juz się zaakliamtyzowała, kicha jeszcze, ale to chyba alergia. za nic nie mogę dojść na co ::)
włazi na głowę, zasypia na rękach, w kapturze..
właśnie mam teraz kapturowego rudego śpiocha, az zrobiłam zdjęcie :)
widac mało, bo nie dośc, że kamerką, to tylko mordzię wystawiła. na dodatek ustawione było na czarno-biały.. :D
Obrazek
ale jak się wejdzie w zdjęcie i przybliży to jest mordziulka <3

i muszę się pochwalić ! mam zarezerwowaną jasną dumbolkę od Ledamem ::)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Moje Panienki :)

Post autor: sssouzie »

trochę późno tu wpadam ;)

jak zobaczyłam tą rudzinę w ogłoszeniach to myślałam, że nie wytrzymam i będę łamać po raz kolejny obietnicę "nie będzie kolejnych szczurów"
udało mi się wytrzymać i cieszy mnie to, że mogę ją u ciebie oglądać- dla takich właśnie widoków: http://img412.imageshack.us/i/5800x600.jpg/ będę zaglądać pięć razy dziennie ;D ::)

i..nie mogę się doliczyć..ile was w końcu jest? ;D

wycałuj wszystkie czterołapki!
...czyż nie dobija się koni...?
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Moje Panienki :)

Post autor: klimejszyn »

teraz jest 8 dziewczynek + ja :D , ale za jakieś 2-3 tygodnie przyjedzie jeszcze jedna kobietka.
o ta, ta :
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a51 ... 3c60e.html
:)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moje Panienki :)

Post autor: zalbi »

zawsze zaczyna się od dwóch a potem dopada gmr i z dwóch robi się naście =P


jakie te zwierzaki mają cudowne właściwosci że opiekunowie tak im ulegają =P
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Moje Panienki :)

Post autor: klimejszyn »

tak, gmr niestety (bądź stety) dopadło ::)
ale obiecałam sobie, że będzie max. 10, ale i tak nie wierzę, że mi się to uda. no, powiedzmy, że takie postanowienie noworoczne sobie zaserwuję :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
rudy_szczur
Posty: 8
Rejestracja: pt gru 18, 2009 2:16 pm

Re: Moje Panienki :)

Post autor: rudy_szczur »

może lepiej 11? większe szanse, że dotrzymasz noworocznego postanowienia ;-)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Moje Panienki :)

Post autor: klimejszyn »

narazie trzymajmy sie 10ciu :D i tak pewnie nie wytrzymam, bo jeszcze nigdy nie udało mi się wytrwać w jakimkolwiek noworocznym postanowieniu, no ale.. ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Moje Panienki :)

Post autor: klimejszyn »

musiałam zrezygnować ze ślicznej dumbolki :(

a z ogonowych wieści :
Fetka już nie gada, Fobia oczko ma już ładne, jeszcze lekko różowe naokoło, ale nie jest spuchniete i nie ma porfirynki.

przyszła nam klatka 100x53x85, już gdzieś pisałam. mieszczę się w niej i jeszcze 2 takie osoby jak ja by weszły :D
jutro będziemy z nią kombinować, bo narazie nie było czasu. trzeba zrobić większe drzwiczki, bo przez te co sa to ja nawet miski z jedzeniem nie wsadzę ::) no i oczywiście poszyć mnóstwo wielkich hamaków, przy moich dziewczynach hamaki nie wytrzymują nawet tygodnia ;D
minusem są strasznie miękkie druty, ale mam nadzieję, że wytrzymają harce moich dziewczyn i ich ciężar na półkach i hamakach. będziemy robić takie rozporowe półki, coby nam sie dach nie rozwalił, jako, że jest zakładany na na górę.
ale ogólnie jesteśmy zadowoleni, bo jest ogromna :D

kobietom właśnie robi się jedzonko, dzisiaj będzie kasza z gerberkiem 'warzywa z delikatną rybką' , bo mamusia wczoraj przed imprezą zahaczyła o sklep to i dzieciaczkom się coś dostało :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Moje Panienki :)

Post autor: Paul_Julian »

Dawaj fote-klaciochę !:D
I nie kupiłas w koncu casity ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Moje Panienki :)

Post autor: klimejszyn »

nie, w casicie odstraszyły mnie te odstępy między prętami i osiatkowanie jej. no i casitę mieliby dopiero jutro w magazynie ::)
uznałam, że może i lepsza będzie wysoka klatka. fotę dam jak już będzie urządzona, bo narazie stoi pusta i pies jej pilnuje :D
jeszcze musze zrobić przemeblowanie, bo nie myślałam, że będzie aż tak ogormna i nie mam na nią miejsca w pokoju ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Moje Panienki :)

Post autor: Paul_Julian »

One zawsze w sklepie i na fotce wyglądają na małe :D
Ja w swojej "wiewiórce" tez musiałem powiekszyć drzwiczki. Dodałem do tych co były drugie ( a ten haczyk co zamyka drzwiczki to dałem jako połączenie do drugich drzwiczek) i w ten sposób miałem jedne dłuzsze drzwiczki i jeszce podescik :) Nie wiem na jakie tycie szczury oni robią te drzwiczki :/ Dlatego nie kupiłem żadnej takiej klatki , ani woliery bo tam sa małe drzwiczki.

Tutaj to bardziej widać . Ten taki zameczek ( to U ) przeplotłem pomiedzy precikami tych drugich drzwiczek i dałem na wcisk.

http://i169.photobucket.com/albums/u233 ... latka2.jpg

To jest stara klatka oczywiscie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Moje Panienki :)

Post autor: klimejszyn »

ja kupiłam taką dla ptaków, dlatego są drzwiczki malutkie i miękkie druty, ale damy radę. klatka jest dzielona, więc mamy wielką kratkę wolną, bo nie ma co z nią zrobić i z tego bedziemy robić drzwiczki.
mysleliśmy z tatą żeby zrobić takie długie drzwiczki. bo są 2 pary na tym samym poziomie, wygląda to tak :
http://img705.imageshack.us/img705/47/866886960.jpg
(zdjęcie z allegro)
i chcieliśmy z tej kraty do przedzielenia klatki "wyciąć" fragment który będzie na długość między jednymi a drugimi drzwiczkami, i ją np przyspawać. później pozbyć się prętów z klatki na których miejsce wejdą większe drzwiczki i będzie :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Moje Panienki :)

Post autor: Paul_Julian »

Ooo fajna ! jak zrobisz duże drzwiczki, to bedzie naprawde super!
Zawsze mozna zrobić jakieś całkiem większe , a te drugie zablokować :)
Ale to Wy już wiecie najlepiej.
na zdjeciu wygląda na taką małą ....
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Moje Panienki :)

Post autor: klimejszyn »

narazie zrobimy na dole te duże drzwiczki, te górne zostaną takie jak są. może za jakiś czas i te górne się przerobi ::)
na zdjęciu wygląda na malutką, jak mierzyłam w domu tez nie wydawała się taka duża..a jest naprawdę ogromna..
jak kurier ją przywiózł i rozpakowałam, to pierwsze pytanie mojego brata gdy zobaczył samą kuwetę brzmiało " oo, kupiłaś klatkę dla siebie?", a gdy złożyliśmy całość " chciałbym w następnym życiu być twoim szczurem.." :D

teraz nie mam totalnie pojęcia jak zagospodarować tyle przestrzeni.. gdyby nie zima, wzięłabym jakieś gałęzie, pieńki z ogrodu, ale teraz raczej ciężko... napewno poszyję mnóstwo hamaków, będzie dużo półek, jakieś listewki żeby sobie przełaziły, muszę dokupić drugi domek, albo i dwa, bo ten jeden ginie w kuwecie i go nie widać nawet ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”