[Klatka] - na 2 szczury

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: pomarańczowy jelcz »

To sie raczej nadaje dla chomikow,a z rurek szczury szybko wyrosna...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Dorregaray
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 15, 2004 4:56 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Dorregaray »

pisalem juz, ze chodzi mi o klatke "bez wyposarzenia", bo te mam zamiar wymienic. Dlaczego uwazasz ze dla chomikow?

Kira, a jakiej wielkosci powinna byc klatka dla 2 szczurasow Twoim zdaniem? Ta klatka, to jedna z wiekszych, jakie widzialem :-) ale ciagle szukam :-)
-Czyń swoją wolę niechaj będzie całym Prawem.
-Miłość jest prawem, miłość podług woli.
-Nie ma żadnego prawa ponad Czyń swoją wolę.
*Alister Crowley*
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Zazwyczaj chomiki maja te wszystkie pierdolki typu domki czy sprezynki,bo dla szczurow sa one zazwyczaj za male...zreszta na zdjeciu nie widac za dobrze,ale klatki dla chomikow maja mniejszy rozstaw szczebli.
Ja mam na jednego szczura kaltke 41*41*55,ale ona ma pelne trzy pietra,a nie tylko plastikowe "polowki" (ktore pewnie zostana obgryzione przez szczura),dlatego wlasnie moze byc ona za mala. chyba ze wezmiesz sama obudowe,a pieterka zbudujesz sam (jak na moje oko,to nawet 4 by weszly) no to bedzie git... albo 3 pieterka i hamak...zreszta to zalezy juz od inwencji :D
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Dorregaray
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 15, 2004 4:56 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Dorregaray »

[quote="pomarańczowy jelcz"]Zazwyczaj chomiki maja te wszystkie pierdolki typu domki czy sprezynki,bo dla szczurow sa one zazwyczaj za male...zreszta na zdjeciu nie widac za dobrze,ale klatki dla chomikow maja mniejszy rozstaw szczebli.
Ja mam na jednego szczura kaltke 41*41*55,ale ona ma pelne trzy pietra,a nie tylko plastikowe "polowki" (ktore pewnie zostana obgryzione przez szczura),dlatego wlasnie moze byc ona za mala. chyba ze wezmiesz sama obudowe,a pieterka zbudujesz sam (jak na moje oko,to nawet 4 by weszly) no to bedzie git... albo 3 pieterka i hamak...zreszta to zalezy juz od inwencji :D[/quote]Wlasnie mam zamiar cos takiego zrobic :-) Co do pulek "domyslnych" to nie wiem czy szczur by sie na nie w ogole zmiescil :D
-Czyń swoją wolę niechaj będzie całym Prawem.
-Miłość jest prawem, miłość podług woli.
-Nie ma żadnego prawa ponad Czyń swoją wolę.
*Alister Crowley*
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Masterton »

A nie lepiej byłoby kupić klatkę bez wyposazenia skoro i tak nie masz zamiaru go używać?
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Dorregaray
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 15, 2004 4:56 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Dorregaray »

Nie moge znalezc klatki o podobnej wielkosci w przystepnej cenie :(
-Czyń swoją wolę niechaj będzie całym Prawem.
-Miłość jest prawem, miłość podług woli.
-Nie ma żadnego prawa ponad Czyń swoją wolę.
*Alister Crowley*
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: lajla »

klatka dla dwoch samcow jest okey...

http://www.fancy-rats.co.uk/information ... alculator/ <--- przynajmiej ten karkulator tak sadzi ;)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: pomarańczowy jelcz »

U mnie w Opolu w jednym skelpie sa bardzo tanie klatki,gdyby udalo ci sie zalatwic transport,to chetnie pomoge.
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Mama_Buni
Posty: 68
Rejestracja: wt lis 02, 2004 11:13 am

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Mama_Buni »

Hejka,
to i ja sie dolacze do zapytania o te klatke.
Sama szukam teraz nowej klatki nazwijmy to bardziej "przyszlosciowej" ;) dla mojej myszki. No co myszka tez czlowiek- ostatecznie zawsze moze "wpasc" ;).. Tak wiec zgodze sie z Dorregaray- z moich poszukiwan rowniez wynika, ze bardzo ciezko jest znalezc ciut wieksza klatke, ktora nie kosztuje od razu 300 czy 400 zlotych i w dodatku nie straszy wygladem... A z tym ostatnim to juz po prostu tragedia.. :( W najblizszym czasie mam zamiar sie przeprowadzic i trwaja wzmozone prace projektowe nad takim zaplanowaniem klatki, zeby myszce bylo jak najlepiej a przy okazji zeby ja jakos w mieszkanie wkomponowac...
Jesli macie wiec jakias klateczke, ktora mogla by spelniac takie wymagania to ja sie dopisuje do zapytania Dorregaray'a. Ta wydaje mi sie calkiem ladna z tym daszkiem... :)

pozdrowionka
MamaBooni

P.S. Oczywiscie z wymienionym i dostosowanym srodkiem.
Tu bylo zdjecie Buni ale sie wypirzylo w kosmos ;)
___________
0691 333 376
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Jak juz wspominalam moja klatka jest dla szczurow (ma rozstaw szczebli ok 1cm) kuweta ma wym.41*41 i jest wysokosci ok9cm ma trzy pietra i kosztowala mnie 50zl. bylam wczoraj w tym sklepie i teraz kosztuje 60,ale moze sie z nim dogadam,jesli bede kupowac wiecej niz 1 (sama planuje ja kupic)
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Anita »

Moja ma 68 47 30, kupiłam za 80 zł
sczurzyca
Posty: 30
Rejestracja: sob gru 11, 2004 7:13 pm

jak du?a klatka dla dwóch szczurasów?

Post autor: sczurzyca »

chciałabym mieć jeszcze jednego szczurasa , ale nie wiem jak duża powinna być klatka. mój ogonek ma średnią: nie za małą, nie za dużą,
chyba w sam raz. więc czy taka starczy.
ale potrzebuje pomocy, bo jak napisałam powyżej chciałabym mieć drugiego ogonka.
więc pytanie jest chyba oczywiste :D
ps dzieki za rady i pozdro dla hodowców najfajniejszych gryzoni , czyli szczurasów.
pps jeszcze jedno napewno będziecie pytać o wymiar mojej teraźniejszej klatki, więc podam przy okazji ( chyba jeszcze dziś)
naprawde sorki
jeszcze raz dzieki :wink: :lol: :o
kulka
fionagrin
Posty: 141
Rejestracja: sob lis 27, 2004 2:21 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: fionagrin »

Proponuje skorzystanie z kalkuRATora -> http://www.fancy-rats.co.uk/information ... alculator/
Znam od Krwiopijki :)
Gosia i dziewczyny -> Kola & Wiki
sczurzyca
Posty: 30
Rejestracja: sob gru 11, 2004 7:13 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: sczurzyca »

otóż klatka ma wymiary
430x280x540
dlugosc , szerokosc , wysokosc
czy to wystarczy dla dwoch szczurasów plci męskiej
kulka
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Dona »

weź nie żartuj! ja bym jednego w tym nie trzymała :?
ja dla jednej SAMICY mam 58/30/50
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”