Paint it Black

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: Arau »

Z tego co tu czytałam nie ma reguły, moze miesiąc, moze dwa, a może zawsze...

Mój TŻ, pierwszy obrażony na Belzebuba "bo sika i jest dziwny" na wieść o decyzji o kastracji: "Ale jak to? Jajka mu utną?! Nie da się tak mniej... brutalnie? Może ja na niego nasikam co? Może go wtedy zdominuję? Nie? On biedny chce tylko pociupciać, no! A może wysterylizowaną samiczkę im weźmiemy? Nie? Gumową może?..."
Oto dowód, że solidarność plemników pokonuje bariery międzygatunkowe :P
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: Arau »

Na życzenie filmik :) O dziwo tym razem bardziej współpracował Belzebub, widocznie Alukard się wstydzi popisywać przed kamerą :P

http://www.youtube.com/watch?v=okquc56U ... e=youtu.be

U mnie się film strasznie zacina, nie wiem czemu...

Obrazek
Nowszy wystrój klatki, ale już go zmieniłam;p

Bubuś:
Obrazek
Cześć!

Obrazek
Niuchu niuchu...
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: Bandziornooo »

ahahahahah to się uśmiałam :D mądre te twoje potworki :D dzisiaj spróbuje ze swoimi :D a kastracja u mnie chyba tez sie szykuje, dzis mój limit wyrozumiałości dla testosteronu tego małego diabła sie wyczerpał.
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: BlackRat »

;D
Filmik świetny, cudne chłopaki ;) Może i ja zacznę moje pieronki uczyć ???
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: saszenka »

Arau pisze:....Może ja na niego nasikam co? Może go wtedy zdominuję?...
;D ;D ;D ;D ;D

piękne te Twoje chłopaki! i jakie duzie ;)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
malina89_dg
Posty: 332
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 9:23 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / Częstochowa

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: malina89_dg »

CZARNUSZKI !!! :o ::) ;D oszaleje normalnie ;D To jest MIŁOŚĆ od pierwszego wejrzenia <3 KOCHAM CZARNUSZKI :)
Wspaniałe kreciki :) ach nie mogę się napatrzeć na zdjęcia :) i na filmik ! ;D
Mój Dexterek[*] nauczył się takiej sztuczki w ciągu kilku godzin ;D i zawsze podbiegał i nie musiałam nic mówić bo kręcił się w kółko dopóki nie dostał smakołyka :) Kiedyś biedny aż z szafki spadł tak się zakręcił :) Popracuję nad swoimi dzikuskami ;D może i oni dadzą się namówić :)
A co do agresorka to mam nadzieję że jednak mu humorki miną, bo szkoda jajców :( ja bym się chyba zapłakała gdybym musiała taką decyzje podejmować, bo dla mnie facet musi mieć jaja :) ale rozumiem, bo sama miałam agresorka, tyle że on od poczatku taki był i za żadne skarby nie dał się nawet wziąć na ręce :( dlatego jestem dobrej myśli co do Belzebub, bo jednak serduszko ma dobre :)
Wymiziaj, wycałuj i jeszcze raz wymiziaj :-* :D :-*
Ze mną: Teodor i Leon :)
W serduszku: Dexterek, Lakuś, Piorunek i Tajfunek <3 [*][/color][/b]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 58#p882758 - Malinkowe cudaki ;)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: Arau »

Belzebub to dobry chłopak... cały czas się miotam z tą kastracją... Wczoraj mój TŻ był wcześniej w domu i puścił dzieciaki, jak wróciłam, to z dumą oświadczył, że godzą się z Bubusiem i, że ten ani razu na niego dziś nie nasikał ;p "WIDZISZ! WIDZISZ! Usłyszał, że JAJA CHCESZ MU OBCIĄĆ! U mnie ratunku szuka!" ;D
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: BlackRat »

Buahaha! Twój facet może wystraszył się, że i jego będziesz chciała wykastrować, to się pogodził z Bubkiem ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: Bandziornooo »

haha :D Bubuś biedak chroni jajka jak może :D ucieka się nawet do sojuszu z "wrogiem" :D ahh Ci faceci :D
A no Arau, obserwuj czy wyskoki są częste czy nie, czy groźne dla stadka i Ciebie...
u mnie stado jest sterroryzowane więc jak nie będzie jajocięcia to czuję że gdy wsadzę Kowalskiego do klatki, to obmyślą z Rico sabotaż i sami pozbawią Szeregowego jaj w trakcie snu
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: Bratka.a10 »

O matko o matko zakochałam się w Twoich szczuraskach! :D
Zdolni Ci Twoim chłopcy ::) Sama myślę nad nauką moich dziewuch.
"Jajka chcą mi ciachnąć! Co by tu zrobić?! Mam pomysł.." - Noo On chce jajka ochronić ::)
Wymiziaj :D
Obrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: BlackRat »

Arau, jak tam żarło? Schodzi? :)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: valhalla »

Bubuś ma taką niewinną mordkę... trudno uwierzyć, że taki nabuzowany testosteronem wredniak się z niego robi ;) Może faktycznie kastracja nie będzie konieczna. Ja długo myślałam o kastracji Ryjka i Szkodnika, ale tak ładnie im przechodzi ta ich nerwowość, że już na pewno tego nie zrobię.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: Arau »

Wybacz Black, miałam Ci napisać, ale wiesz, kolejny zlot i wyleciało mi z głowy;p
A no dzieciory bardzo polubiły Labofeeda, aż za bardzo, bo VL Complete leży nieruszone, a zostało mi jeszcze trochę :P
Labo wydaje się mocno zapychająca, bo zajadają ze smakiem, ale wolno. Jedyna wada jest taka, że strasznie się kruszy na taki drobny pyłek i codziennie muszę hamaki trzepać ^^ Nawet ja spróbowałam kołeczka i smakuje jak otręby, nie wyczułam nic sztucznego jak w barwionych chrupkach. Jestem zadowolona, szczuraski chyba też :)

U nas spokojnie, miotamy się z kastracją. TŻ wścieka się na sikanie chłopaków, ale jak mówi "ma dylemat moralny" i nie może podjąć decyzji o obcięciu jajeczek :P Na razie poza jedną ostrą, ale bezkrwawą bójką w klatce (poszło o ziemniaczka... ::) ) nie było agresji...
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: Bandziornooo »

No to może obędzie sie bez jajocięcia :D u mnie już po.. teraz tylko pilniowanie małego troliszcza żeby nie gmerał w szwach :D
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Szczury z piekła rodem

Post autor: BlackRat »

Spoko (Ty łozbuzie musiałaś o zlocie wspomnieć... :P ). Ja czekam na pw od Mihajli, bo miała mi dane do przelewu w sobotę przesłać ale cuś znikła ^^ Mam nadzieję, że szybko się pojawi, bo nie zamawiałam naszego żarełka, skoro to mamy w planie, a już mi się kończy obecne :/
No i oby dziewczynom też posmakowało.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”