Japońskie dziewczęta <33

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: czekoladkaa »

Bratka.a10 pisze:Tak wiem przepraszam ale jak na złość dzisiaj była burza i dopiero dosłownie przed chwilą przyszedł prąd i powrócił internet :'(
ja Ci wybaczam :)
i czekam cierpliwie na fotki :-*
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: xiao-he »

Coś kręcisz Bratka, coś kręcisz ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Bratka.a10 »

Po prostu nie mam czasu.. Są wakacje a w dodatku szukam szczurków do adopcji, oprócz tego przygotowania do szkoły ;((

Obiecuje, że wrzucę fotki jak znajdę czas.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Lilien »

Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: czekoladkaa »

oj bratka... coś o tym niestety wiem... książki kupione, zeszyty, plecak, przybory też... ja nie chce iść do szkoły :'(
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: BlackRat »

czekoladkaa pisze:oj bratka... coś o tym niestety wiem... książki kupione, zeszyty, plecak, przybory też... ja nie chce iść do szkoły :'(
A ja chętnie cofnęłabym się do swych lat szkolnych, ale nie w tych czasach, brrr, o nie, tylko w grunge'owych latach 90tych (lub też w rock'owych 80tych, ale wtedy akurat byłam w przedszkolu ;])
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: czekoladkaa »

BlackRat pisze:
czekoladkaa pisze:oj bratka... coś o tym niestety wiem... książki kupione, zeszyty, plecak, przybory też... ja nie chce iść do szkoły :'(
A ja chętnie cofnęłabym się do swych lat szkolnych, ale nie w tych czasach, brrr, o nie, tylko w grunge'owych latach 90tych (lub też w rock'owych 80tych, ale wtedy akurat byłam w przedszkolu ;])
ja od początku nie przepadałam za szkołą... nie cierpie matematyki..
i sorry za kolejny offtop :)
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Bratka.a10 »

A ja z drugiej strony chciałabym zacząć zarabiać na siebie i wgl ::)

Szkołę ogólnie lubię tylko ta nauka i teraz te przedmioty dojdą :-[
Obrazek
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: czekoladkaa »

Bratka.a10 pisze:A ja z drugiej strony chciałabym zacząć zarabiać na siebie i wgl ::)

Szkołę ogólnie lubię tylko ta nauka i teraz te przedmioty dojdą :-[
a ja chce być już na tyle dorosła, żebym mogła w schronisku pomagać :)
narazie przedmioty mi nie dochodzą ale nowi nauczyciele doszli a większość uczniów mówili że są wredni.. :-\ :( zobaczymy jak to będzie :) i byłoby miło, zarabiać kaskę przynajmniej nie trzebaby było prosić mamę o kieszonkowe, albo na loda... ::) :P
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Bratka.a10 »

Ja chcę być wolontariuszką w schronisku ;D Tyle, że u Nas można dopiero od 16 lat :-[
Też mam już dość wyciągania pieniędzy od rodziców i miło by było zacząć zarabiać na siebie.
Obrazek
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: czekoladkaa »

Bratka.a10 pisze:Ja chcę być wolontariuszką w schronisku ;D Tyle, że u Nas można dopiero od 16 lat :-[
Też mam już dość wyciągania pieniędzy od rodziców i miło by było zacząć zarabiać na siebie.
u nas nie wiem dokładnie od ilu, i tak muszę czekać.. ::)
mama nie jest zbyt chętna, żeby dawać mi kieszonkowe za bardzo... jak mi braknie, to zacznę częściej odwiedzać babcię... :P ;D
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Bratka.a10 »

Jeśli chodzi o bycie wolontariuszką to ta praca nie jest płatna.. Robi się to z własnej woli - dla dobra zwierząt.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Lilien »

Dziewczyny, wolontariat w schronisku radze dobrze przemyśleć :) To nie jest tak piękna praca jak się wydaje, pomaganie tam jest ciężkie pozatym człowiek raz dwa musi nabrać dystansu. Ja kiedyś przez 6 miesięcy pracowałam w schronisku i nigdy bym tego nie powtórzyła. Niestety. To są placówki gdzie zwierzęta nie mają cudownych warunków i niewielel osób pracujących tam naprawdę się nimi przejmuje :(
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Bratka.a10 »

Lilien ja Wiem ale jestem gotowa podjąć się tego. ;)
______________________________________________________________________________________________________________

Byłam taka dumna z moich szczurzastych... Chwaliłam, że nie gryzą kabli - a tu proszę! Klatka stoi na komodzie a za komodą tak jakby po ścianie zwisają dwa kable. Dzisiaj ponownie ściągam klatkę aby wysprzątać ją i dopiero teraz się przyjrzałam tym kablom! Całe obgryzione - na całe szczęście nic się nie stało - do końca tych kabli nie przegryzły lecz wygląda to okropnie. Ehh moje spryciuchy jedne musiały sobie te kabelki jakoś łapką przyciągnąć bo inaczej nie dałoby się ::) Co za śmierdziele jedne noo :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Lilien »

Bratka nie wiesz dopóki nie zaczniesz :) Owszem słyszy się o tym "te zwierzaki mają złe warunki w tym schronisku" ale co znaczy złe w tym przypadku? (ja nie chce zniechęcać przed taką pomocą nie nie ja poprostu mówie że to nie jest łatwe i piękne) Widzisz ja byłam w takiej placówce, gdzie zwierzeta traktowali w taki sposób " jesteście zdane na siebie" owszem dostawały jakie jedzenie i wode owszem - podstawy. Ale np wyobraź sobie, że przechodzisz obok "boksów" i nagle widzisz jak pies zagryza psa na twoich oczach, a reszta personelu mówi " o jednego mniej" i nie ma mowy o udzieleniu pomocy temu psu bo on jest nie ważny, kolejny do ewentualnego uśpienia. O wielu rzeczach się nie mówi, a szkoda :( Owszem wiem są różne placówki, ale pewne rzeczy w każdej są takie same:(
Co do ogonów, ja narazie siedze cicho i pod względem gryzienia kabli ich nie chwale :D Chociaż tego nie robią, to po wyczynowym obdarciu tapety z mojej ściany wiem, że stać je na wiele :D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”