10 maluszków!!! Poznań

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Neave »

Spróbuje go namowic na symetryczna husky :) Ale to dopiero w przyszlym tygodniu bo wyjezdzam na weekend i wracam w poniedzialek. Umówię się z nim na przyszły tydzień :)

Tak zaczelam czytac na pogaduchach o szczurach Ani (jestem na 5 stroniedopiero)
Powiedzcie mi w jakim wieku mozna juz oddawac maluchy ?? Te 2 samce nie maja jeszcze jader i nie zanosi sie na nie za szybko...

Maluchy urodzily się o ile dobrze pamiętam 2 kwietnia. Jak to jest z tą płodnościa ??

I tak na marginesie ja mam nadzieję że dobrzę rozpoznałam płeć...
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: sechmet »

Krówka, Cathy dzięki . jak będziecie odbierały swoje maluchy to prosze żeby jedna z was wzięła mojego samcolka (samczyk husky M1) ja odezwe się na forum najwcześniej 9 maja wieczorem i 10 będe wreszcie mogła go zabrać do siebie :) jakby co to już podałam nr komórki... jeszcze raz wielkie dzięki :wink:
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Neave »

Dopiero teraz ale nowe zdjątka są w galerii :)
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: nezu »

te blue husky maja oczka dark ruby, nie lada gratka :-)
Siara bedzie miec boskiego ogona
Neave, powtorze sie chyba, ale te maluchy to ci sie naprawde UDALY
Co jeden to piekniejszy... ^^
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Neave »

Sczerze mówiąc to nie znam się na oczkach szczurzątek ani na ich umaszczeniu :) Dopiero Wy mnie oświeciłyście :) Ale muszę się z Tobą zgodzić Nezu, że miot jest udany. Są i husky i kapturki i to w różnych kolorach :) Do wyboru do koloru.

Normalnie naprawdę się udało :) Głupi to ma szczęście :P

Ja dzisiaj wyjeżdżam na weekend więc więcej zdjątek szczurasków dopiero we wtorek!!
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: krwiopij »

a te oczka to sie przypadkiem nie od lampy blyskowej na dark ruby przekolorowaly? :twisted: bo mi na zwykle czarne wygladaja... :lol: choc niewatpliwie i tak sliczne... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Krówka. »

mi tez sie wydaje, ze sa czarne :wink:
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: sachma »

jak przegladam te wszystkie zdjecia... to musze przyznac ze na wiekszosci te niebieskie mychy maja czerwone oczka :oops: moze sie nie zman, moze jestem slepa , ale jak dla mnie one maja czerwone slepia :lol:
Obrazek
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Livonia »

dummy to juz masz inny transport? bo ja ci zlatwiam tez ludzi:P i jak masz kogos innego to dawaj znac bo na glupka wyjde wsrod swoich :lol: pozdraiwiam
p.s obejrzalam mowe zdjecia i myslalam ze nie wiem co... cudowne są :) szczególnie jak spią jak sledzie :DDD
i wiem co juz jest takiego super w tych niebieskich;)))) ale i tak najfajniesza wydaje mi sie ta co chcialas sobie ja zostawic... a czemu nie zostawiasZ?
Mortycja
Posty: 39
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 10:46 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Mortycja »

W kwestii czerwonych ślepków - moja Szprotka jest husky, oczka ma czarne, a prawie na wszystkich zdjęciach wychodzą w najlepszym wypadku dark ruby. Pozostałe (czarne i czarne kaptury) takich efektów kolorystycznych na zdjęciach nie dają.
Może to jakaś właściwość szczurów husky, nie opisywana wcześniej :wink:
Zu, LiLo, Ro - ze mną <:3 )~~ ['] Zołza, Bu, Cycek,Szprotka
dummy
Posty: 84
Rejestracja: pt lut 18, 2005 4:59 pm

ku nieznanemu

Post autor: dummy »

Mam transport! Tylko 21 maja albo jak zalapie kontakt z jednym gosciem wczesniej, bo jezdzi do Posen co tydzien z przyczyn sercologicznych(love sweet love).Mnie tez najbardziej podobaja sie te dwie niesymetryczne z podbitym okiem, szczegolnie ta fota gdzie jedna z nich wychodzi z mina spiskowa z tuby prowadzac niewielkie stadko rodzenstwa ku nieznanemu.Mam nadzieje ze wszystko przebiegnie pomyslnie , a wlasciwie to jestem tego pewna. Ciekawe czy husky i kaptury roznia sie charakterami od czarnych i agouti.Mialam dotad agouti(Sczurinde), male kapturki agouti, male czarne i szare i czarna Hektorowa i obserwujac zachowania zaobserwowalam ze bialo-czarne byly duzo bardziej ciekawskie, inteligentne i cwane niz szarzy i czarni bracia i siostry. bo Sczurinda i Hektorowa byly glownie tchorzliwymi pieszczocho-spiochami, zasypiajacymi najchetniej na czlowieku w cieplym lozku.zobaczymy...pozdrawiam
?Stary lew jakby się regenerował. Ale dziwnie. Zdradza wszelkie oznaki młodego osła.(S.J.Lec)(To oczywiście o mnie...)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Dona »

Hehe... Wiesz, charakteru pod względem koloru się za bardzo nie da stwierdzić... Nie ma reguły... Wszystko zależy od konkretnego osobnika... ;)
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Krówka. »

na 99% mam transport z poznania do warszawy :D
dummy
Posty: 84
Rejestracja: pt lut 18, 2005 4:59 pm

poznan

Post autor: dummy »

dzis moj kumpel jedzie do poznania Szkoda ze sie jakos nie styknelysmy.....
?Stary lew jakby się regenerował. Ale dziwnie. Zdradza wszelkie oznaki młodego osła.(S.J.Lec)(To oczywiście o mnie...)
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Livonia »

dummy neave ma komorke....:) zadzwon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”