[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: Mageda »

Ania - na opakowaniu Nutridrinka, jest napisane, że po otwarciu trzymać 26 godziny w lodówce po czym wyrzucić napój do kosza.

Ale przecież szczurek baaaardzo mało wypije przez dobę tego napoju.

Pisałaś, że twój to pije, co ile czasu kupujesz mu nowy ?
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: Mageda »

Z małą jej źle.

Jest słaba, ma wycieki z oczu, ciągle leży. :cry: :cry: :cry:

Jest tak jak było zanim pojechałam do weta.
Chodzi z głową przy ziemi, jakby coś wąchała cały czas, wygląda to trochę jakby się czołgała.

Boję się, mam złe przeczucia. Jest strasznie słaba. :cry: :cry: :cry:


Co robić ??????????????
Ostatnio zmieniony ndz mar 19, 2006 8:15 pm przez Mageda, łącznie zmieniany 1 raz.
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
Silas
Posty: 29
Rejestracja: sob mar 18, 2006 8:45 am

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: Silas »

Z moim jest dokładnie to samo tragedia, już nie mogę patrzeć jak się męczy.
Drapieżne chmury nad miastem wiszą, a ja siedzę tutaj sam otoczony ciszą, a w gazetach o mnie piszą że jestem RAPiszon, a ja dalej siedzę otoczony tą właśnie ciszą.
A ja otoczony moją ciszą, dziś cisza moją niszą, ona nie czeka aż marzenia się ziszczą, na nic nie liczę, siedzę i milczę, otoczony przez tą ciszę.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: Ania »

Przyznam bez bicia, że dopiero dziś doczytałam o czasie trzymania w lodówce. Podawałam jej jeden napój kilka dni. Myślę, że zaszkodzić nie zaszkodzi co po prostu nie ma już tych właściwości odżywczych. Dziś po południu otworzyłam nowy.
Ale nie wiem, czy Mała do jutra wytrzyma, z moją Ninką też jest beznadziejnie :(
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: Mageda »

Odeszła :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: krwiopij »

przykro mi, Mageda... naprawde... :( wszyscy chyba mielismy gleboka nadzieje, ze mala jednak jakos sie z tego wygrzebie... robilas co w twojej mocy, zeby jej pomoc, ale ze szczurkami tak to niestety jest, ze dramatyczne pogorszenie stanu moze przyjsc nagle i nie da sie pomoc zwierzakowi w zadem sposob... trzymaj sie jakos...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: Ania »

Kurcze... kolejny Ogonek... dzisiaj :(
przykro bardzo :(
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: małolata »

żeby nie zakładać nowego tematu wypowiem się tutaj kontynuując ten.moja fotka od wczoraj strasznie sie zachowujema dokładnie takie objawy jak wyzej wymienione, dzis bylam z nią u lekarza, okazało się ze to zapalenie mózgu, ma niedowład ogona,ledwo sie porusza:/boję się ze to koniec,a ja bez niej nie dam sobie rady:( fotka ma 1 rok i 4 miesiące wiec musi jescze życ!
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: Mageda »

Musisz ją leczyć i zajmować się troskliwie.
Niestety nic innego nie można zrobić.
Jednak mimo wszystko musisz mieć świadomość, że to jest naprawdę poważne...

Powodzenia, 3mam kciuki za małą
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: limba »

Trzeba walczyc! jakie leki dostaje mala? Koniecznie ja dokarmiaj papkami, i poj aby nie dopuscic do odwodnienia. Polecam nutri drink do dostania w aptece. Karmic mozna insulinowka oczywiscie bez igly. Nawet na sile jesli bedzie trzeba.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: ESTI »

Odpowiedz na pytanie jakie leki mala dostaje i jakie zalecenia dal wet?
Obrazek
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: małolata »

dzis dostala DEXAFORT ktory ma ponownie otrzymac za okolo tydzien, jesli jednak stan sie nie poprawi do jutra to jutro mam pojechac na antybiotyk.dodatkowo mam jej dawac HEPAREGEN (osłonowy chyba).dziewczynka mało je, narazie papki gerbera dostaje, śmietane, jogurt, serek wiejski, nutridrink tez ale jej nie smakuje za bardzo, pić nie chce:/co mnie martwi.ale naszcescie te rzeczy ktore dostaje sa dośc wodniste.
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: limba »

małolata, czemu bez antybiotyku? Jeszcze mozna podawac Nootropil, jest to lek usprawniajacy prace mozgu.
Reszta lekow jak najbardziej. (Heparegen jest lekiem oslonowym na watrobe).
Skad jestes?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: małolata »

bo lekarz powiedziala ze jesli do jutra sie poprawi to nie trzeba antybiotyku narazie, a ja z wawy jestem.narazie mała sie troche rusza, chodzi po klatce ale nie wspina sie(mam bardzo dużą klatkę) ona chodzi tylko na dole po trocinach.rozstawiłam jej kilka talerzyków z różnorakim jedzeniem, a nóż coś jej posmakuje i zje troche więcej, narazie troche polizała gerbera warzywnego z mięsem, a teraz owocowojogurtowego.co chwila chodzi w kółko i zastyga w bezruchu jak posag, wtedy ja zamieram i patrze czy oddycha.:( ale i tak chyba jest lepiej niz rano
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: ESTI »

małolata, jestes z wawy i nie mozesz isc do specjalisty od gryzonii??

To nie przejdzie z dnia na dzien, to ciezka choroba i trzeba koniecznie antybiotyk.
Leczenie bedzie trwalo dlugo, ale moze sie uda, wiec warto sprobowac wszytskiego.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”