Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Post autor: Paul_Julian »

Jakie słodkie brzdące ! Fuzzik ma uszy jak takie wiatraczki, jakby był samiczką w rujce to by odfrunąl !

Nieja, ja mam nadzieję, że wreszcie cos dobrego sie ruszy. Może to jednak tamto mieszkanie było nie takie ? W końcu Charlie teraz też z nowym stadkiem, a wcześniej to było nie do pomyślenia.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Post autor: Nieja »

Odnoszę wrażenie, że to było coś z "żyłą wodną". No bo jak to inaczej nazwać? Charlie trzyma się świetnie, a ma już swoje latka... Podobno jest opiekunem stada! :o Nie Alfą, a opiekunem. A miał taką historię... Nie wiem. Całe szczęście, wszystko idzie ku dobremu!

A ja jestem szczęśliwa, że mam tak kochane ogonki w domu... Bo są niesamowite!
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Post autor: marts »

Ahh zazdroszczę :P
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Post autor: Nieja »

Właśnie sobie uświadomiłam, że znowu mam samcze stadko ;D Nawet o tym nie myślałam :D Nieplanowane chłopaki, to lubię! :) Właśnie śpią oba łobuzy przy aparacie, więc zdjęcia zrobiłam komórką. Słabo widać, ale ślicznie razem wyglądają :) Jutro wrzucę :)
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Post autor: Paul_Julian »

Wszystkiego najszczurszego !!

Obrazek
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Post autor: Nieja »

Co to za śliczność i jak ją zrobić?! :D Strasznie mnie rozbawiła, dziękuję bo tego mi teraz trzeba było ;D
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Post autor: Paul_Julian »

A nie wiem, znalazłem w sieci :D Miałem do wyboru dwie "kartki urodzinowe" i wybrałem taką :D

Myślę, ze na pewno sie uda z marcepanu ( reszta to typowa babeczka), nigdy nie robiłem takich dodatków.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Post autor: Nieja »

Chwilowo mam 5 głupoli :) Dwa łysole zostają ze mną. Także 3 osobowe stadko będę mieć :D A co się teraz wyprawia? Tego nie da się opisać, musicie zobaczyć foty!

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Post autor: ol. »

chude nóżki pajączków i buzi-buzi http://imageshack.us/photo/my-images/847/1007710.jpg/
i mina czarnuszka badanego przez alienów http://imageshack.us/photo/my-images/713/1007685.jpg/ :D

ok, będę głosem Twojej podświadomości: <zostaw sobie wszystkie zostaw zostaw zostaw>
8)

a tak w ogóle - witaj Nieju :)
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Charlie! - Będzie nowe stadko

Post autor: Nieja »

Oni są słodcy, kochani, oh ah :) Ale trzy ogonki to dla mnie max :D Takie stadko dla mnie w sam raz :) I tak mieli być tylko dwa chłopaki, ale charakterki tych dziwaczków były tak urocze, że musiałam jeszcze jednego gołodupca mieć :D
Wciąż uważam, że są starsznie brzydcy :P Te uszy z tym meszkiem zamiast sierści i faktycznie, normalne alieny :D

Czarnuszek to w ogóle wniebowzięty był, że tyyylu nowych kolegów jest :D

Dzięki za powitanie :)
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Post autor: Paul_Julian »

Przeswietne te głupolki!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Post autor: marts »

No nie wierzę, że żaden z tych slodziaków nie będzie u mnie.. No ale braci najlepiej nie rozdzielać ;)
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Post autor: Cyklotymia »

Łyse fifołki, no zakochałam się na zabój w tych ufo-gacusiach :D
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Post autor: *Delilah* »

O proszę, Nieja-reaktywacja !
I cudne łysoty... odkąd mam Mushishi to jestem wieeeeeeelką fanką łysych parówek :DD
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Post autor: Nieja »

*Delilah* myślałam o Was ostatnio ;D

No łysolki to są takie kochane ufoszczurki! Na dodatek mniej mnie uczulają i teraz mam ich na sobie i nic mi nie jest! Normalnie oddycham, żadnej wysypki, nic! Mam silne uczulenie na kurz i roztocza (na szczury podobno też ale zaczynam w to wątpić... to chyba właśnie te dwa alergeny powodowały tę masakrę z moimi "płucami"...)

W każdym razie zaczepiają mnie do zabawy, łapiąc mnie za... USZY! :D Czemu? Nie wiem, ale podejrzewam że to przez kolczyk :P Niestety już dwaj panowie poszli do nowego domku i mam już tylko dwa, ale za to MOJE łysodoopki, a są fantastyczni. Niesamowicie oswojeni, ufni... Szczury idealne :)

Foty zrobię im jutro z rana jak naładuję aparat :)
Strasznie się cieszę, że trafiłam na łysolki, a to był czysty przypadek. Jechałam po prostu do Wrocławia i było mi obojętne jaki to byłby szczurek. Szukałam ogłoszeń a jedynym kryterium było "samczyk Wrocław". Nawet wiek nie grał roli. No i proszę. Teraz już wiem, że mogę mieć więcej szczurów jeśli są łysolkami :D Na razie są 2 łyse i jeden czarnuszek :) Może jakiś z rodowodem? Ale to tylko plany na przyszłość :) Bo pewnie szanse na to, że łysy szczurek nie będzie mógł znaleźć domu są zerowe :P
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”