Cyklostadko: Strachkwas i Tobiasz Trzeci.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko: Wielki Problem

Post autor: Cyklotymia »

Nina pisze:A jak chłopy miały lepiej urządzoną klatke, to też sie tak prały? Moje w pustej klatce lały sie jak głupie, nawet samice. Co prawda nie jakoś bardzo, bo pojedyncze draśnięcia były, ale jednak.
Właśnie trochę mniej się bili jak mieli więcej pozawalane rzeczami w klatce (ale się za to tłukli o najfajniejszy hamak ;P)

Ale się póki co klaruje rozwiązanie - jest DT, Krystian sobie odpocznie psychicznie od ogonków, współlokatorzy sobie odpoczną psychicznie ode mnie jak będę w szpitalu "pracowała", ciachnie się chłopaków po jajkach i będzie dobrze... :) Musi być.

Dzięki wszystkim za wsparcie. Już kolejny raz się przekonuję, że można na Was liczyć. Naprawdę dzięki.
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Cyklostadko: Wielki Problem

Post autor: emi2410 »

A więc chłopcy są już u mnie od wczoraj. :) Są cudowni, już ich uwielbiem. :) Od wczoraj nie było ani jednej bójki, może to zmiana miejsca na nich lepiej podziałała? ::) Śpią razem i się iskają. :) Moje Gwiazdunie oczywiście szaleją, a chłopcy... No cóż, zainteresowani nie są. :P Puściłam Ewusia po podłodze (zwykle tego nie robię, moje panny mają wybiegi po łóżku), bo stwierdziłam, że skoro to taka Gapa w wersji męskiej, to nic nie zrobi. ;) Łaziłam za nim na klęczkach w razie gdyby coś mu jednak do główki strzeliło. ;) Stanął pół metra od klatki dziewczyn, poniuchał i... poszedł do Wuwusia, który spał w klatce. ::) A Gwiazdki tylko wzdychają i spoglądają tęsknym wzrokiem na klatkę panów. ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Cyklostadko: Wielki Problem

Post autor: Venice »

Śliczny kapturek. Kapturek i husky, to moje ulubione rasy. ;]
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Cyklostadko: Wielki Problem

Post autor: emi2410 »

Ale Ewok i WWW to nie kapturki. ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko: Wielki Problem

Post autor: Cyklotymia »

[*] dla Wuwusia.

A dla Ewoka musi się znaleźć nowy dom, nie może zostać sam...
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Cyklostadko: został tylko Ewok...

Post autor: Eve »

Cyklo strasznie mi przykro, nie dość że tak szybko i niespodziewanie to jeszcze na obczyźnie. Kurczę mam jakieś takie poczucie winy że Cię namawiałam na dt .. nie tak miało być ..
Wuwusiu kochany mam nadzieję że tam masz wszystko a w około zielona soczysta trawka ..
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Cyklostadko: został tylko Ewok...

Post autor: noovaa »

przykro mi :(
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cyklostadko: został tylko Ewok...

Post autor: alken »

(*) dla Wuwusia

przykro mi.
Eve- na obczyźnie też miał dobrze na pewno, więc nie masz co mieć poczucia winy. no i umarł we śnie, nie chorował i nie cierpiał - to też wazne.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Cyklostadko: został tylko Ewok...

Post autor: emi2410 »

[*]...Wuwusiu... :(

Zapewniam, że dawałam mu wszystko co najlepsze. Starałam się jak mogłam. Wiem, że nie cierpiał... Jeśli zrobiłam coś nie tak, to przepraszam.
Z informacji o Ewosiu - jest bardzo smutny, porzebuje stada. Jest rozpieszczany tyle, ile się da.
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko: został tylko Ewok...

Post autor: Cyklotymia »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=37079
Założyłam Misiowi wątek adopcyjny.

Ech...
I znów bezszczurzo. I nie wiem do kiedy. Nawet jeśli by było w porządku z mieszkaniem to bym i tak się wahała, bo nie wiadomo co za rok - czy staż w Krakowie będę robić czy gdzieś indziej, czy kolejna przeprowadzka mnie czeka, czy nie za granicą trzeba będzie czegoś szukać.
Jak już będę miała ustabilizowaną sytuację życiową i mieszkaniową (rezydentura na parę lat więzi człowieka w jednym miejscu - o ile się ją dostanie ;P), to na pewno wrócę do stanu zaszczurzenia...
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Cyklostadko: został tylko Ewok...

Post autor: IHime »

Cyklo, bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji. To bardzo nie fair i same (nie)parlamentarne słowa się cisną na myśl o zachowaniu Twoich współlokatorów. No i jeszcze WWW... :'(
Trzymaj się, na horyzoncie musi niebawem pojawić się jakaś nadzieja. :-*
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko: został tylko Ewok...

Post autor: Cyklotymia »

Bywa. Staram się zachować stoicki spokój.
Teraz najważniejsze żeby Ewok znalazł świetny dom.
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko: reaktywacja za rok. Oby!

Post autor: Cyklotymia »

Z "kronikarskiego obowiązku":

1. Dalej wyję po śmierci Ewoka. To nie tak miało być, tak się cieszyłam że akurat u Klimka będzie, że będzie miał mnóstwo szczurzych lasek, no i że będzie blisko - miałam go po sesji poprawkowej odwiedzić i wymiziać, wycałować po brzucholu... Z jednej strony taka nagła i niespodziewana śmierć to okropna rzecz, wali w człowieka jak grom, przecież Ewok był całkiem zdrowy. Z drugiej strony... Nie męczył się długo, skoro wszystko poszło tak szybko. Więc jeśli jest jakieś szczęście w nieszczęściu, to tylko takie, że nie cierpiał. Klimek pisała, że wyglądał spokojnie, jakby spał - i w to chcę wierzyć, że po prostu zasnął i się nie obudził.

2. Na 90% będę robiła staż w Krakowie, będę miała wtedy swoją kasę (mizerną, ale styknie :D), więc jeszcze ten rok bezszczurzo przetrwam i wracam do błogiego stanu, w którym po łóżku hasają ogoniaści i zaczepiają :) Mam nadzieję że szybko zleci! Ale będę dalej na forum, będę się zachwycać Waszymi misiakami. I może czasami kogoś odwiedzę żebym się mogła namiziać i podładować akumulatory ;)

Tyle info, tematu nie zamykam, bo...
... jeszcze tu wrócę! :)
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Cyklostadko: reaktywacja za rok. Oby!

Post autor: emi2410 »

Ech, ja też jestem przybita po odejściu Ewosia... Przywiązałam się do niego i Wuwunia strasznie jak u mnie byli. Ale teraz chłopcy są już szczęśliwi razem. :-*
Kciukam przeogromnie za reaktywację Cyklostadka. ;) Uda się na pewno. :)
A jak zrobimy jakiś zlot, to musisz wpaść i pomiziać szczurki. :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Cyklostadko: reaktywacja za rok. Oby!

Post autor: Eve »

Cyklo jesteś twarda dziewoja a rok .. może będzie i mniej; przecież życie takie figle płata że czasem po prostu się uśmiecha i szczęście !
Dobrze że nie zamykasz tematu, w końcu chwilami jest potrzeba zwyczajnie coś przelać z myśli na klawiaturę :)
I bardzo poważnie traktuję Twoje " Jeszcze tu wrócę !" - spróbowałabyś nie >:D
Liczę na to że Twoje plany spłatają Ci figla i o wiele szybciej ogony się przypałętają .. :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”