Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

To samo co jej pisalismy w temacie, to samo piszemy tutaj. Skoro tak zwyzywała Alken za szczerze i dobre rady , to nie sądzę , że na nas sie teraz zawiedzie.
To nie pierwsza osoba , która oddaje szczura , bo nie jest miziasty i sprawia problem. Ojej i co teraz ? Dziecko tez odda, jak sie okaze, ze krzyczy po nocach?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Astry »

No latem to czasem w sumie mogą pomieszkiwać :P

A jak zobaczy - trudno. Ale tej drugiej też trzeba by pomóc. Ale może jednak dziewczyna się weźmie i je oswoi. Choć nie sądze :P. Alken, pisałaś jej o tym, żeby wzięła rybki. Ale moim zdaniem, szkoda rybek, one są bardziej czasochłonne niż szczurki, trzeba im urządzać akwarium itd, a jak jej nie chce się oswajać szczurków, to co dopiero dbać o rybki :D. Najlepsze by były patyczaki ^^
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: zalbi »

co do rybek - nie zdziwiłabym się, gdyby po miesiącu w tym akwarium zamiast wody było... e.. szambo.
nie wiedziałam jak to ując.. ::)

a roboty jest, ewidentnie, dużo.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

zalbi pisze:co do rybek - nie zdziwiłabym się, gdyby po miesiącu w tym akwarium zamiast wody było... e.. szambo.
nie wiedziałam jak to ując.. ::)

a roboty jest, ewidentnie, dużo.
Ja własnie dlatego nie mam ani jednej rybki. Skrobanie akwarium i pzrelewanie wody ? To ja wolę szczurze kupy ;p
Najlepsze by były patyczaki ^^
Ale patyczaki chyba są też wymagające.... Nagrzewanie, odpowiednia temperatura ... W zimę , to nie wiem... śpią ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Astry »

Jak miałam jakieś 7 lat, to miałam jednego patyczaka. Tak mi go żal. Żył w transporterze, w sumie tylko tam stał i czasem dostał liść trawy. Chyba, w sumie nie pamiętam :(. Ale miałam go od kuzynki, która później miała pełno chomików, rozmnażały się, wszystkie do zoologicznego. Generalnie nie przyznaję się do niej ;/. Cholera, nie wiedziałam, że patyczaki są aż tak wymagające. Biedny mój były patyczak :(. Hmm, to z niewymagających zwierząt... w sumie nie ma chyba takich...
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

kto chce Kamizelkę, kto chce??
dzikuska, nie lubi człowieka, gryzie do krwi.

i jak biega to tupie.

i w ogóle już mi się znudziła :P
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Ja chceeeeee !!!
Moje tez tupią , i kredka też dziabie :D


A na powaznie, to bym Ci natłukł za takie cos :D
Ostatnio przejezdzałem przez Nasielsk, jak jechalem na konwent i mówię do znajomych " a tu mieszka taka szalona Sołzaaaa!"
Kiedyś miałem kolezankę w Nasielsku :) z 15 lat temu chyba.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: zalbi »

Astry pisze:Hmm, to z niewymagających zwierząt... w sumie nie ma chyba takich...
jasne, że są! pluszowe maskotki :D


ja mam takie niewymagające szczurki, mieszkają aktualnie w szafce, bo mamy remont :P
i jeszcze dwa gekony mam, o takie:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 36b29a46bf
aż zacytuję sama siebie:
bardzo proste w utrzymaniu, nie trzeba poic, karmic, sprzątac. ale ile jest radości gdy do pokoju wchodzi ktoś i przygląda się z zaciekawieniem co jest w fauna boxie =P[/size]


to by było wszystko z tych niewymagających stworzeń mieszkających u nas =P
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: zalbi »

zalbi pisze: aż zacytuję sama siebie:
bardzo proste w utrzymaniu, nie trzeba poic, karmic, sprzątac. ale ile jest radości gdy do pokoju wchodzi ktoś i przygląda się z zaciekawieniem co jest w fauna boxie =P[/size]
to zacytowałam... ::)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Astry »

Ale fajne takie gekony :D. A ja mam jeszcze pluszowe stadko szczurów i koni. I nawet tygrysek się przypałętał ^^

A co do tupiących szczurów, to można zawsze obciąć im łapki :P I te ochydne trujące ogony też... a fuj!
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

zalbi pisze:i jeszcze dwa gekony mam, o takie:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 36b29a46bf
Ojaaaaaaaaaaaaa! Skąd masz takie ? Ale super sa , jak prawdziwe ! Myslałem , ze mówisz o swoich mini smokach :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

No tak,kota,psa szczura,rybkę...trzeba nakarmić.Psa wyprowadzić,kotu piasek wymienić,szczurom czy mycholom trociny czy granulat czy co tam sobie kto woli,śmierdzący wyrzucić i nowy nasypać,rybkom zapaskudzoną i cuchnącą wodę wypompować,wyszorować i wyskrobać akwarium i na nowo wszystko urządzać,wodę świeżą nalać.Nawet patyczakom-listki trzykrotki(czy jak to tam się nazywa),wszelką inną zieleninę,gałązki itp.zapewniać,lampa,termometr,no i odpowiednio gęsta siatka,żeby z tych wszystkich wyklutych jajek,małe istotki nie porozłaziły się po mieszkaniu i nie pozjadały ulubionych kwiatków,jak Iwonce kiedyś... :-\

W sumie chyba jednak takie gekony najmniej wymagające ;D Ja też chcę takie!Dwa,żeby samotne nie były!
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

U mnie w domu zawsze rybki był :) Byłam za nie odpowiedzialna, myłam akwarium, cały filt rozczłonkowywałam i tez musiałam szorować (a akwarium nie było małe i napracować się trzeba było ::)) ..a jeszcze na dodatek mieliśmy kiedyś głupiki i się mnożyły z prędkością światła oO'
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Piekne, doczepiłem do siebie do profilu.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”