Moje kochane badziestwo - kocia szajka: Brad i Kocurra :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Ogoniasta »

Boże...jak to?? :'(
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Nina »

Co? Nie wierze... Po prostu nie wierze.

Uszaty, taki piękny... [*]

Jakie dwa maluszki? [*] [*]
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Anka. »

:o

I tylko zwierząt szkoda...

[*][*][*]


:'(
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: pin3ska »

Dwa maluszki i Uszaty były przewożone przez strup. Maluchy mialy isc do adopcji. Farasi przywiozła je z Warszawy w klatce, i chciała dac szczurki z klatką , ale strup powiedziała, zeby zapakowac szczury do pudełka. W pudełku jest gorsza wentylacja, ale jak wiadomo nie kazdy o tym mysli.
Efekcie zaden z chłopców nie przezył. Przykro mi to mowic, ale moim zdaniem to strup jest winna ich smierci, bo wiele osob woziło szczurki w upały i jakos ogony dobrze sie mają.

JESTEM WSCIEKŁA!!!
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Nina »

To co one jechały zamknięte całą droge? W pudełku?! Przecież chyba każdy normalny człowiek wie jakie właściwości izolacyjne ma karton!

Nie mieści mi sie to w głowie.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Telimenka »

Mi tak samo się nie mieści... Szkoda tylko zwierząt.
Pin nie dziwie się że jesteś wściekła.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Babli »

pin, ja..nie mam słów. Tulę mocno, mocno.. nic innego nie mogę :(

(*)(*)(*) Uszaty, Maluszki... :-* Już dobrze. Dobranoc.. :'(
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: pin3ska »

Podobno nie jechały, podobno wygryzły sobie wielkie dziury i pewnie tak było. Miały tez dziurki porobione przez Farasi, ale powinny zostac wyjęte z pudełka, a zwłaszcza, ze podobno "sie pokładały" z upału .
W innej klateczce było wiezionych 6 dziewczynek i im nic nie jest. Zatem wnioskuje, ze szczury z pudełka nie były wyciągnięte tylko w tym kartonie jechały.

No do cholery jak sie oferuje transportowac zywe zwierze to zebym miala w zębach niesc tą drugą klatke to nieść bede, ale nie jakies pudełka wymyślać. Ich bezpieczenstwo powinno byc ponad wygode!
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Izold »

pin3ska pisze:Pod "wspaniałą" opieką strup 2 maluszki i Uszaty umarły w pociągu z gorąca.
Straszne. :( Nie rozumiem jak można było być taką gąbką i nie uważać na szczurcie...
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Nakasha »

O bogowie....... nie mogę w to uwierzyć................................... tak mi przykro.........
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: merch »

[*] dla maluszkow
a jaka one odleglosc jechaly?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: pin3ska »

merch pisze:[*] dla maluszkow
a jaka one odleglosc jechaly?
Odległosc po prostu nie do pokonania. Sprawdzałam w pkp: az 55 minut pociągiem...

A poza tym wlasnie sie dowiedziałam od strup, ze jestem, cytuje, "nienormalna"... Jasne, moja reakcja na to co zrobiła jest bardzo, ale to bardzo nienormalna. Powinnam ja pogłaskac po główce i podziękować ze raczyła mnie zawiadomić. Co za tupet.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: merch »

Nie moge uwierzyc , naogol w pociagu nie jest az tak bardzo goraco, a 55 minut to nie jest dlugi czas...
Kurde no ....
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: yss »

pin, strasznie mi przykro :(
mam nadzieję że dasz radę się pozbierać.... najgorsze są takie "głupie" tragedie, które nie musiały się zdarzyć.... można to sobie latami wyrzucać :(
ten się nie myli, kto nic nie robi
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: odmienna »

to zły sen... prawda że to tylko senny koszmar o upałach?

[*][*][*].....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”