Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Bezinka nadal chrumka, mimo serii antybiotyków, oczko nadal cieknie, mimo oceanu kropelek. Pojechałyśmy do weta, mała była długo i dokładnie osłuchiwana i... wetka orzekła, że w płucach nic nie słyszy, a charczenie dobiega z noska. Ponieważ byłam w rozrzutnym nastroju, zrobiliśmy RTG. I rzeczywiście, w płuckach czysto, za to w nosku dwie maleńkie kropki - jakieś dziwne twory w zatoce, które raczej nie były wadą kliszy, bo były widoczne w obu rzutach. Jeśli jakieś paskudztwo rośnie tam Beziuni, to wyjaśnia wiecznie cieknące oczko, nasilające się chrumkanie i częste infekcje górnych dróg oddechowych. Mój mały, biedny traktorek.

Dziewczęta nadal nie chcą się połączyć. W transporterku jest wzorcowo, na wybiegu pokój i miłość, a w klatce - krwawa łaźnia. Cierpliwie kontynuuję spotkania na wybiegu, w końcu się złamią.

Pralinka powoli staje się naprawdę cudowną szczurą, tak delikatną i ufną, że roztapia serca. Prawie na pewno nie słyszy, do tego okazało się, że ma problemy z oczkami. Zakraplamy, może da się jeszcze uratować jej wzrok. Jest bardzo niepewna w nowym terenie, bardzo się stresuje wszystkimi zmianami.

Palmyra była podminowana spotkaniem z nowymi na wybiegu i postanowiła pogonić kogokolwiek. Padło na Ziutkę. Ziutka rzuciła się do ucieczki, przebiegła w pełnym pędzie przez cały pokój, źle wymierzyła i minęła szczelinę prowadzącą za kanapę o kilka cm. Odbiła się, otrzepała i poleciała do mnie po ratunek piszcząc wniebogłosy. Ślepotek mój kochany. :D
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Majaki Nocne

Post autor: manianera »

Trzymamy kciuki za zdrówko Beziuty, wszelkie twory won, oczka i nosek zdrowieć, ale już!

Zachwyca mnie, że Pralinka okazuje się kochanym szczurkiem mimo tak nieciekawych wcześniejszych doświadczeń! Głaski dla niej ślemy!

Trzymamy kciuki za łączenia ciąg dalszy!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne

Post autor: unipaks »

I ja również kciukam z dziewczynkami za powyższe! Głaski dla stadka :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne

Post autor: ol. »

Kciuki za Bezę będą i nasze - paskudztwu jakiemuś na pohybel !
A także i za to co od samych szczurów już tylko zależy - zgrane, szczęśliwe stadko - w końcu :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Wczoraj świętowaliśmy drugie urodzinki Beziutki. Moje cudowne, miziakowate, płaskie, wieczne dzieciątko, zaporfirynowane i charczące chyba już na zawsze, ale dociągnęło do drugich urodzinek. Wyszeptałam jej do tych doskonale okrągłych uszek tylko jedno życzenie: zdrowia.
Musiałam podzielić tort, bo stadko nadal podzielone i Palmyra nie może się dogadać z Pralineczką. Codziennie katuję je wzajemnym towarzystwem i... na razie bez większych efektów.

Zdjęcia będą, jak znajdę kabelek. ;D
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Majaki Nocne

Post autor: Eve »

Kabelku proszę się natychmiast znaleźć ! :) Życzymy Beziutce dużo wesołych dni, żeby Pani mogła nas raczyć opowieściami, żadnych katarków, kaszelków a tym bardziej większych problemów. Niech się Traktorek wreszcie uspokoi , proszę Traktorka zmiłować się nad naszymi kciukami bo nam odpadną od ciągłego ściskania :)
Reszcie Majaków - zgodnej egzystencji wreszcie bo to przecież tak długo nie wypada :P
A Pralince sokolego wzroku :)
Buziaki dal Ciebie IHime przesyłają Panna G - Królowa Roju, Opysy i Bezimienna :P Mam nadzieję że wraz z nową nadzieją w nowym roku wszystko się poukłada :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Majaki Nocne

Post autor: pariscope »

Dużo zdrowia dla szacownej jubilatki :-*
Niech ten kabelek znajdzie się jak najszybciej.
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne

Post autor: Paul_Julian »

Beziutko, duzo zdrowia ! Mogą sobie zrobić party z Martini! :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Majaki Nocne

Post autor: StasiMalgosia »

Dużo zdrowia Beziutko :)
I niech się dziewczyny dogadają, tak by na następnych urodzinach nie trzeba było dzielić tortu.
Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne

Post autor: alken »

Beziutko, dużo zdrówka :-*
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Majaki Nocne

Post autor: manianera »

Dla szczurzej solenizantki: zdrówka i wiele dalszych cudownych chwil wśród majaków. Dla Pańci: cierpliwości w dalszym łączeniu!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Majaki Nocne

Post autor: Nakasha »

Zdjęcia, daj zdjęcia. :D

Wszystkiego najlepszego dla Beziutki! ;D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Mamy zdjęcia!

Beziutka, jej zaporfirynowane oczko i Misiątko:
Obrazek

Małe Białe, Pralineczka i zadek Miśka w tle:
Obrazek

Piękna Palmyra:
Obrazek

Kochana, zwariowana Bagisia:
Obrazek

Słodka Pralinka:
Obrazek

Tusi koncepcja zdjęć bardzo się nie spodobała, schowała się w najciemniejszy kąt i nie wylazła, dopóki nie przestałam pstrykać. Zabrała ze sobą ogromny kawał tortu (musiałam interweniować, żeby nie zabrała całego), żeby nie czuła się samotnie. ;)

Wczoraj wymacałam Pralince guzek, dzisiaj następny, a ten pierwszy zdążył trochę urosnąć... Maż ostatnio zapytał, czy to jest moja nowa ulubienica, bo tak czule do niej mówię. Coś w tym jest, Pralinka jest taka słodka, że w krótkim czasie zapadła mi w serducho.
Tuśce coś się robi na sutku, więc czeka nas kolejna pilna wizyta u weta.
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Majaki Nocne

Post autor: Nakasha »

Palmyra jest naprawdę śliczna. :D A Misiątko jakie ma fałdki. :P A za Pralinkę i Tośkę kciukamy!
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne

Post autor: unipaks »

Dużo zdrówka i wielu szczurzych przyjemności dla Beziutki z okazji jubileuszu! :-*
Za Pralinkę i Tuśkę trzymamy kciuki, żeby było dobrze !Trzymajcie się dziewczyny! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”