Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Jessica »

Wentzowa pisze:Jessico, właściwie to dlaczego Jessica? :P Dlaczego taka zmiana :D?
bo tak właśnie mam na imię :D (niestety)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

Zauważyliście, że Śmietnik jakby przestał żyć (tak bardzo) po pojawieniu się shoutboxa? A ja tak zawsze lubiłam te dyskusje na kilka stron :D
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Jessica »

ja lubie "nasz" śmietnik :D 8)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

A ja lubię czytać co wy tutaj piszecie :P
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

matrix360 pisze:A ja lubię czytać co wy tutaj piszecie :P
No to ja się poskarżę że złamany obcas potrafi zepsuć każde plany... miałyśmy iść z kumpelą się pobawić, w drodze złamał jej się obcas i teraz niewybawiona wylądowałam w domu... porażka :(
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Mojej koleżance kiedyś też się złamał. Była na tyle "fajna", że oderwała drugi i chodziła jak Victoria Becham (nie wiem jak to się pisze xD) w tych butach bez obcasów :P
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Moja stwierdziła że to się sprawdza tylko w reklamie mentosów i nie będzie płaciła podwójnie za szewca :P ;D
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

Nigdy nie zapomnę jak wracaliśmy kiedyś ze znajomym z nocki, pada deszcz a mi się japonka rozłożyła na czynniki pierwsze. Kawał drogi jeszcze do domu a jedna stopa bosa! A że po nocce zawsze jak naćpana jestem, więc co najmniej 25 minut leżeliśmy prawie na chodniku i rżeliśmy z uciechy ;D ;D :D Ból mięśni brzucha- bezcenny ;) I z czego było rżeć? ;)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

sr-ola pisze: Kawał drogi jeszcze do domu a jedna stopa bosa! A że po nocce zawsze jak naćpana jestem, więc co najmniej 25 minut leżeliśmy prawie na chodniku i rżeliśmy z uciechy ;D ;D :D Ból mięśni brzucha- bezcenny ;) I z czego było rżeć? ;)
No ja też śmiechu opanować nie mogłam... ziomali po kilku minutach dreptania na palcach już nie było tak wesoło ;D
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Magamaga »

Ja wam powiem coś lepszego - ja kiedyś na pewnym hucznym ognisku, na działce u znajomego z placem budowy (powstawał domek) straciłam tenisówka. Do dziś nie został odnaleziony, więc nieraz się śmieję, że mają go gdzies w stropie zalanego, czy w fundamencie :).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

Magamaga pisze:Ja wam powiem coś lepszego - ja kiedyś na pewnym hucznym ognisku, na działce u znajomego z placem budowy (powstawał domek) straciłam tenisówka. Do dziś nie został odnaleziony, więc nieraz się śmieję, że mają go gdzies w stropie zalanego, czy w fundamencie :).
A za dwieście lat wydobędą skamielinę i wystawią w muzeum jako starodawny przyrząd do prowadzenia rozmów na odległość ;)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Jessica »

sr-ola pisze:A za dwieście lat wydobędą skamielinę i wystawią w muzeum jako starodawny przyrząd do prowadzenia rozmów na odległość ;)
8) :D ;D 8)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

matrix360 pisze:Mojej koleżance kiedyś też się złamał. Była na tyle "fajna", że oderwała drugi i chodziła jak Victoria Becham (nie wiem jak to się pisze xD) w tych butach bez obcasów :P
To kiedys w reklamie "Mentosów" było :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: igig »

A mojej mamie kiedyś obcas utknął w torach tramwajowych a jak mocniej pociągneła nogą to odpadł :P .
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Paul_Julian pisze:To kiedys w reklamie "Mentosów" było :D
Nawet nie wiedziałam. Ale już wiem skąd taki "genialny" pomysł u niej się znalazł :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”