Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Pajton »

Telimenka, dołączam sie do marudzenia. Też mam identyczny problem.. wszystko to na jedno kopyto... jak już z przodu normalniejsze, to z tyłu muszą wsadzić jakiś wielgachny cekinowy kwiat ;/ Jakby nie mogli pomyślić, o normalnych, prostych dziewczynach /mnie ;p/, które nie chcą, żeby im się coś na plecach świeciło ;p
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Telimenka pisze: a ja bylam po plaszcz i oczywiscie nie znalazlam!! wszystko jak na jakies anorektyczki!~ ::) ::) ::) albo za 400 zł. a ja chcialam zwykly przejsiowy plaszczyk. a zalala mnie fala jakis cekinkow,kokardek,pierdolkow  :-\
Oj, Telimenko, zdziwiłabyś się, jak cięzko dostać coś na "anorektyczki" wiem to po sobie (w ogole czemu od razu anorektyczki... sa chude, bądź szczupłe po prostu ::)). A poza tym, tez mam problem z dostaniem czegos na siebie... bo wszystko ma krótkie rękawy, albo workowate i nawet nie ma wcięcia w talii :o.

Pomarudze, bo mnie plecy strasznie bolą... kobiecość, kobiecość. I piersi też, a na dodatek Bibuła mnie podrapła po sutku - auć, już teraz zawsze bede miała stanik.
Ostatnio zmieniony sob wrz 22, 2007 3:40 pm przez Maugosia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Sheila »

Problem z TZ... Nie jest pewien co do mnie czuje, wie ze jest przywiazanie, przyjemnosc ze spedzania razem czasu... Ale nie jest tak jak na poczatku i nie moze zrozumiec, ze szalenstwa zakochania przeradzaja sie w dojrzala bliskosc, pewnosc, ze wszystkie burzliwe uczucia robia sie bardziej stonowane, ale trwalsze... Chcial przerwy, ale sam nie wytrzymal doby beze mnie, twierdzil ze zaluje, ze nie chce sie rozstawac, ale by zrozumial, gdybym ja to zrobila teraz... Z dnia na dzien wszystko sie zmienilo, boje sie piekielnie, do jakiego wniosku dojdzie.. Wiem ze sie pogubil w tym wszystkim, pierwszy raz tak dlugi, powiedzmy ze dojrzaly zwiazek, pierwszy raz przedstawianie rodzicom, siostrom, wiele tych pierwszych razow bylo... Kocham Go, wierze w Nas, wierze, ze to jest TO, wiem ze jest wspanialy i warto czekac... Ale nie wiem... Co myslec, jak sie zachowywac... Zgubilam sie :( mala szeleczka...
Obrazek
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

Zaczyna się kolejny tydzień. Jutro znowu do pracy, a mi się tak potwornie nie chce :(
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Akurat teraz, od poniedziałku 24 września do 3 grudnia, będa wymieniali tory, pociagi odwołane, komunikacji zastępczej nie ma... ehh. Masakra.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: sophiya »

Muszę ruszyć tyłek z domu i pójść do pośredniaka work service, gdyż kończy mi się kasa. A mi się tak straaaasznie nie chce. Próbuję to załatwić od tygodnia i zawsze mówię: "pójdę jutro"
Obrazek
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Mam prze.....any plan zajęć na III semestrze.
Ma ktoś emo-żyletki? Musze sie pociąć o.O
Obrazek
Obrazek
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Mam cyrkiel..ale to takie nie emo:P Ja jeszcze planu nie mam i mnie to wkurza...za 6 dni startują zajęcia a ja ciągle nie wiem jakie ile i gdzie.....!!!
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

maugosia potnij się szczurem... da się!
ja się ostatnio pocięłam niechcący :D
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

yss, no BA! tną równo zwłaszcza ostatnio Bibuła. Przez bluzke przebiły sie jej łapki i mnie po sutku i troche mocniej po piersi przeorała... ała : /
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

matkoooo mam jakas idiotke od wfu...jest tak posrana ze OMG...nie wytrzymuje z ta idiotka...jak mozna zalatwic sobie roczne zwolnienie? ona nas traktuje jak dzieci z downem nie obrazajac dzieci z downem...jak to zalatwic? pomocy  ::) ::) ::) ::)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: sophiya »

a mialas jakaskontuzje kiedykolwiek/astme/dusznosci/bol kregposlupa? jak tak, to idziesz do lekarza i mowisz ze Cie boli i baaardzo potrzebujesz zwolnienia. albo do prywatnego, tam od reki dadza. Tak polowa mojej klasy w liceum zrobila:P

Ale ja tez pomarudze:
Straz mnie zlapala na murku i wlepili mandat na sto zlotych. A moglam powiedziec ze to piwo to nie moje, i ze stalo tu jak przyszlam. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: limba »

Taki mam plan ze musze sie z roboty zwolnic :( Robota nie szczyt marzen ale zawsze kasa ... ecccchhhhhhhhhh....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

hehehe dzieki bardzo za rade  :P :P na bank tak zrobie. kazdy lekarz prywatny wypisze?  ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: limba »

Swietnie przyszlo zamowienie z animali. Bomba tylko do polowy mam zastrzezenia. Nie takie zarcie dla kota, zardzewialy spinacz sterczacy z pyszczka zabawki przy drapaku, fontanna do picia nie dla mnie.  Tylko kuweta przyszla bez zastrzezen. wrrrrr.. ciekawe co mi odpisza...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”