Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: Viss »

Nie jadł nic poza granulatem dla gryzoni, to prawda, aczkolwiek u mnie od razu załapal, że mięsko z kurczaka jest dobre. :) Nauczy się z czasem. I ryż lubi!

Bardzo mnie cieszy widok Eliota na kanapie. Wreszcie biedak bedzie biegał. Nie miał dotąd za bardzo okazji... :( Jak i reszta chłopców w lab.
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: limba »

Ryz wstawiony :) Uch on biedak nie wie za bardzo jak ugryzc ;) kanape... przejdzie kawalek i sie kladzie, poniucha i sie kladzie. Na poduszki za bardzo nie umie wchodzic. Oczywiscie wiem ze sie rozkreci, dzis juz reaguje jak do niego cos mowie, od razu patrzy sie i niuchac zaczyna. No i zapewne stadko go tez rozkreci i nauczy kilku niszczycielskich czynnosci.  ::)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: yss »

przepiękny wacik :) nie pokażę zdjęć moim dziewczynom, bo zaczną sobie drukować i wieszać po całej klatce i pisać listy do warszawy.....:)
waciki są zdecydowanie najpiękniejsze. a do twarzy najbardziej im w czerni :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: limba »

;D
yss... nowy idol dla panien ;)
dzis Eliot przeyzl pierwsze pierdzioszki w brzuszek :) jeszcze chyba nie jest do nich przekonany, ale za to jak sie rozruszal  ;D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: Elly »

Sliczny wacik, sliczny :) Fajnie, ze dostał szanse na dobry domek, gdzie bedzie mogl sie troche wiecej poruszac :) Trzymam kciuki, zeby sie zaprzyjaznił ze swoim przyszłym stadkiem ;]
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: limba »

I takie tam loo:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Eliot jest niesamowity. Uczy sie, oswaja w tempie blyskawicy. Na cmokansko juz sie budzi i czeka na wypuszczenie...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: Agata »

Mmm... Rozpływam się... :]

E-liot! E-liot! Eliot na prezydenta! E-liot!

To co Dziewczyny, zakładamy fanklub? Ja mogę być prezeską... ;]
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: Viss »

;D ;D ale fajnie.
Z ostatnich zdjęć wnioskuję, że słodki ciapciak z niego. I taki chyba naramienno-naręczny bardziej. Chyba go strasznie rozpieszczasz. ;)
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: limba »

No dobra kto mi szczura podmienil... Gadac natychmiast.  8)
Jestem w ciezkim szoku w jakim tempie ten zwierz sie oswaja i uczy. No i sie paskud robrykal :) :P Bardzo ladnie wchodzi na reke i generalnie bezstresowo sie po mnie przechodza uwazajac zeby nie ominac zadnego skrawka zeby olac  ;D No i okazuje sie ze umie biegac, pieknie sie wspinac i w ogole och i ach :)  Imbir wielce nabzdyczony
napuszony chodzi i niucha kanape  po Eliocie.
Jakos za 1,5 tyg ciachamy po jajkach chlopaka. Biore wolne wiec bede mogla wacislawa dogladac.
Pcheł to istny szatan wcielony. Chude to, podpasc sie nieda. No bo jak utuczyc szczura ktory jak tylko wychodzi z klatki to lata i kombinuje jakby to np na biurko sie dostac. (pomijam ze kika razy z ziemi udalo sie jej wskoczyc  ::)) . Bardzo tez ladnie odbija sie od akwarium jak nie zdazy pzurkami zahaczyc o podkladke.  Ona nie odpoczywa, ciagle w biegu. Ech...  No i najgorsze. Imbira czeka biobsja. Ok 2 tyg temu wyczulm guza. Pojawil sie nagle. Nie zwieksza sie ani nie zmniejsza. Boje sie  :(
Ostatnio zmieniony czw wrz 06, 2007 10:28 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: Oleczka »

oj te chlopaki jak ich nie kochac :)  wymiziaj go :) slodziasty jest a i od mojego taty :P bo tata ma slabosc do nich bo paru poznal kawalerow jak byli na przetrzymaniu :)
i z Mysiaczkiem trzymamy kciuki za Imbirka, bedzie dobrze
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: limba »

Jutro czeka nas ciezki dzien. Guz Imbira jest niestety do operacji i zostanie usuniety jutro. Pozostaje mi sie modlic aby byl to tluszczak. Boje sie on ma co prawda 1,5 roku ale jest dosc tlusciutki. Do tego jutro kastruje tez Eliota. Chyba zwariuje z nerwow. Bardzo prosimy o mocne kciuki za panow. Modle sie zeby obylo sie bez komplikacji.

Z milszych rzeczy to to ze moja rodzina powiekszyla sie o kota. Znalazlam potworoka wruconego do skrzynek kolo warzywniaka. Jest rudo-bialym potworkiem. Mialysmy szukac mu dom, ale jako iz polubil sie z psem i zaskarbil serce mamy to zostaje :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: Telimenka »

ojoj ja tez jutro mam operacje Teli..trzymam kciuki za Twojego Ogonka...przesylam duzo cieplych mysli... bedzie dobrze...MUSI!

wymiziaj Szczuraki i kociaka  :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: Agata »

Trzymamy kciuki mocno, mocno! Będzię dobrze, bo jak może być inaczej? :)

Fot-ki, fot-ki! Ko-tek, ko-tek! ;}
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: Paweł69 »

Ja i moja brygada trzymamy mocno kciuki za Imbira i Eliota 
Limba myślami jesteśmy przy was  :-*
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: limba »

Dziekuje kochani jestescie naprawde
:* az czlowiekowi od razu lepiej sie robi. Uch oby juz bylo po wszystkim, i zebym juz mogla szwami sie denerwowac tylko.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”