Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
huka
Posty: 76
Rejestracja: czw sie 30, 2007 1:21 am
Lokalizacja: krakow

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: huka »

Ja też mam fataly plan!
Prawie codziennie od 8 do 19.A okienka tak posiekane,że do domu nie ma szans wrócić >:(
Będzie trzeba znowu kombinować z planem!Kocham to!
No i też będą cyrki z wf! Na mojej kochanej uczelni jest komisja lekarska i zwolnień z zewnątrz nie przyjmują >:( >:(
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Ciesz się, ze go masz...kurnaaa!! Nawet zootechnika ma już plan, a my ciągle nic! Na stronie wydziału wszystkie wiadomości jeszcze z zeszłego roku...co zauważyłam po kwadransie zastanawiania się dlaczego rozpoczęcie wpisali na 2go skoro dostałam info w zaproszeniu na uczelnie, że jest 1ego....
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Mam zakwasy po wczorajszej wycieczce w góry  :-\
Weszłam na allegro i tylko sie dobiłam... 3 aukcje z ogoniastymi  >:(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Sheila »

Nasza zootechnika nie ma jeszcze planu na necie, trzeba sie kopsnac... W ramach pocieszania.
Musze prace w Krakowie znalezc, bo umre z glodu, mama ciagle marudzi ze nie chce dojezdzac (poltorej h w jedna strone i zajecia o 8 i19?), ze nie chce mieszkac z kims obcym.... Rany boskie :( -> smutnik
Obrazek
Awatar użytkownika
huka
Posty: 76
Rejestracja: czw sie 30, 2007 1:21 am
Lokalizacja: krakow

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: huka »

No a jaspędzilam dzisiaj upojne cztery gdziny pod dziekanatem, żeby się dowiedzieć, że nie mogę zapisać się na
seminarium na które chciałam, bo już miejsc nie ma >:(
I pracę będę pisać u kogoś, kogo na oczy nie widziałam...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

koma mi sie zepuła  ::) ::) ::) grrr i jeszcze pewnie mi powiedza ze moja wina i reklamacji nie uwzglednia..  ::) ::)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Pajton »

Ehhh a ja wczoraj na ognisku prawie sobie ręki nie złamałam... "na szczęście" jest tylko potłuczona, ale przez pare dni nie mogę nią nic robić... a w dodatku to prawa i boli... :/
A do tego jeszcze dzwoniła /a raczej zaatakowała/ do mnie dziewczyna faceta, z którym liczyłam, że może coś będzie, i kategorycznie stwierdziła,że mam sie od niego odwalic... A on do niej chyba wróci więc kolejny facet - niewypał ;p
Normalnie jak już pech to na całej lini... ;p
Ale cóż zostaje marudzenie i trzeba życ dalej... ;]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

grrrrrrrrr
dostałam po 3 tygodniach paczkę. zamawiałam 20 kg karmy.
dostałam 12 kg! 8 kg brakuje!
MUSZĄ mi to dosłać. na pewno dojdą po wadze przesyłki.

ale i tak grrrrrrrrrrrrrrr!
ten się nie myli, kto nic nie robi
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Wczoraj wykończona wróciłam o 19 do domu..jedyne o czym marzyłam to sen..myślicie, ze rodzinka pozwoliła mi się wyspać? Jasne, że nie!:/ o 5 pierwsza pobudka, o 7 druga..:/ Dzisiaj jest impreza dla pierwszorocznych..ale coś nie bardzo chce mi się iść:/ Do tego nie mam powrotu więc musiałabym spać u babci....i znowu- :/
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

magda: pobudka? rodzina?
ja mam ostatnio średnio 3 - 4 pobudki w nocy i nad ranem, bo malutka magrat kłapie szczęką na pręcikach klatki potwornie głośno, idealnie celując w moment, kiedy człowiek rozbudzony zaczyna znowu zasypiać i śnić. mamy wory pod oczami. rzucenie w myszy kapciem działa, i to na dłużej, ale boimy się rzucać, bo co jak trafimy w szczurze łapki - i to w szczura, co sobie tylko wisi, w żadnym razie nie w tego, co kłapie, bo ten, co kłapie, kłapie w dolnym tylnym rogu, pod półeczką. co noc marzę o zagrodach, o akwariach, o klatkach z gumy...... o wywiezieniu myszy do kuchni na stałe [ale tam nie ma miejsca]............. i nawet nakrzyczec na nią nie można, bo jak sie podejdzie, przybiega radośnie i się cieszy, i można ją tylko ucałować, a to niewychowawcze.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
huka
Posty: 76
Rejestracja: czw sie 30, 2007 1:21 am
Lokalizacja: krakow

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: huka »

No tak... moje dwa maluchy przez całą noc ganiają po klatce.
I nie pomaga wybieganie ich przed snem
Za to kiedy rano wstaje,to one grzecznie idą spać!
Ale przeciez nie będę krzyczeć.One wyglądaja jak takie aniołki :) :)
Właśnie się zaczyna...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

Eliocik MaLaGi piłuje klatke jak taki dzikus  ;) i sie budze srednio 3razy w nocy :p heheh a rano spi rozwalony z Bazylem jak taki placek... :) ehhh... i jak tu sie denerwowac na takie Cudenka
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Moje panny też coś zaczynają grywać na klatce....wywalaja miseczki, zrzucają gryzaki z górnych półek..potem same skaczą...Aaaarghhh! Ja chcę się wyspać! A wszystko sprzysiegło się żeby mi to uniemożlić:/
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

Moja mama ma jakies zaburzenia...  >:( prosze o cole a ta mi jakas zas...glupia karotke przynosi. a jak prosilam o Kubusia to sie do dzis nie doprosilam  ::) ::). i teraz zdzwiona ze jestem zla! kiedy ja mialam ochote na cole...ale mama sobie stwierdzila ze za czesto pije.. co za bezsens
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

Jestem bez kasy. Wypłata może w tym tygodniu, a może w przyszłym, a żarcie trzeba bestiom kupić. Nie opłaca mi się małych karm brać, bo to na raz idzie. Żwirek też trzeba kupić, bo Ali ma na coś uczulenie pewnie, chociaż nie zauważyłam drapania. Witaminki jakieś też by się przydały, bo się zimno robi. Poza tym z Alim do weta przydałoby się przejść i z Blusiem też. Martwią mnie jego dziwne napady :( Stadko mi się będzie teraz kurczyć strasznie
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”