Moje kochane badziestwo - kocia szajka: Brad i Kocurra :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: pin3ska »

lavena pisze:
szczurfan pisze:A ja myslalem ze ona jest odpowiedzialna, i że kocha szczury... naprawde nie wiem co tym myslec...
Może nie temat po temu ale szczurfan nie zakładajmy że strup nagle przestała szczury kochać... no nie sadzę że zrobiła to specjalnie. Stała się rzecz nieprzyjemna i taka której można było uniknąć przy odrobinie wyobraźni, ale nie wieszajmy od razu na niej psów.
Załatwiajcie to sobie na PW, ok? Lavena, prosze cie, bron strup, ale w innym temacie, nie tutaj...

Sekcja wykazała ze szczury były zdrowe.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: lavena »

Nikogo nie bronie Pin.
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Layla »

Czemu nikt się nie czepia osoby, która zgodziła się na wysłanie ich w kartonie? Swoją drogą pamiętam userkę z tego forum, która zostawiła szczury w aucie żeby wejść do sklepu i stało się to samo - i wszyscy jej współczuli. Pineska, ja Cię rozumiem, bo byłabym wściekła, rozgoryczona i zła, ale... Ale.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: merch »

wydaje sie , ze juz kiedys udzielilas odpowiedzi na teraz zadane pytanie : "zalezy jak lezy"
Czemu wymagasz obiektywnosci, skoro sama w zaden sposob obiektywna nie jestes.

Cala ta sytuacja jest bardzo przykra. Teoretycznie wszyscy wiemy, jak moze sie skonczyc przegrzanie szczurka. Ja z tego powodu nie wysylam szczurkow bez " ludzkiego nadzoru" i w trakcie transportu 30 razy dzwonie , czy aby wszystko jest ok , czy sa w cieniu , czy niejest za zimno za goraco itd.
Niestety prawdopodobnie szczurki wogole nie powinny podrozowac w upaly o ile nie sa przewozone w klimatyzowanych pomieszczeniach. Czasu niestety sie nie odwroci ( a szkoda :().

Dyskusja w temacie pineski zbedna - a jednak wiele osob nie moze sie powstrzymac, wtym i Ty Layla.
A rozzalenie pineski zrozumiale w koncu to ona stracila szczurka.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: pin3ska »

Layla pisze:Czemu nikt się nie czepia osoby, która zgodziła się na wysłanie ich w kartonie?
Ponieważ to strup nie chciala wziasc ich w klatce w ktorej były. Miała sie nimi opiekowac i była za nie odpowiedzialna.
W piatek wiozłam szczury 2 godziny w nieduzym faunaboxie i tez był upał. Szczury mialy góre otwartą, ale z powodu upału nawet nie chcialo im sie za bardzo wychodzic, wiec wyciagałam je na siłe, zeby nic im sie nie stało i zeby wietrzyły futrzaste tyłki. W pociągu nie byłam w cieniu, a miałam miejsce na słoncu. Widac mozna.

Wiec mowienie, ze jest niewinna prosze sobie darowac przynajmniej tu.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: pin3ska »

W ogole nalepiej skonczmy jakiekolwiek komentarze, bo nie chce w kołko o tym czytac.

Zrobiła co zrobiła. Mam nadzieje sumienie nie da jej spokoju.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: susurrement »

nie chcę bronić, ani wszczynać dyskusji, chciałabym tylko, żeby wszyscy oceniający tę sytuację mieli na uwadze, że niewyobrażalnie ważna jest kondycja psychiczna zwierzęcia. skoro fizycznie były zdrowe, to prawdopodobnie zawiodła także psychika a nie tylko warunki otoczenia.
prosiłabym o nieodpowiadanie na to, co tu napisałam, tylko o przemyślenie.

niemniej jest mi bardzo przykro.. [*]
to strasznie smutne, że tyle nieszczęść na raz.. one faktycznie nie chodzą parami a stadami..
trzymaj się ciepło..
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: pin3ska »

susurrement pisze:skoro fizycznie były zdrowe, to prawdopodobnie zawiodła także psychika a nie tylko warunki otoczenia.
prosiłabym o nieodpowiadanie na to, co tu napisałam, tylko o przemyślenie.
Bez przesady.

Wyobraz sobie ze mysle nad tym juz trzeci dzien i nie potrafie przestac. Moj osąd sytuacji jest juz bardzo ugruntowany.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: pin3ska »

A tego prosze nie scalac z poprzednim postem. Z premedytacją pisze to osobno. Tzn. po zmianach i tak nie mam innego wyjscia, ale prosze o niescalanie.

Cos weselszego. Fotki z wczoraj. Szczury na nowej poleczce. Rudy spał w takiej pozycji, ze po prostu nie mogłam sie od niego oderwac z aparatem ;D Trzecia fotka to moja ulubiona :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: susurrement »

coś pięknego :)
moje ostatnio też śpią w przeróżnych pozycjach.. a to na pleckach, a to na boku :) coś niesamowitego!
buziaki dla ogonów!
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Telimenka »

Upaly wyciskaja z naszych towarzyszy przerozne, przedziwne pozycje :) :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: alken »

:) leniuchy rozwaluchy
piękne, cudowne, że no :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Mucha321 »

Aaaa !!! :D Świetnie to wygląda.. :D
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: merch »

rozjechane tylne lapy O0 w pozycji na boku , nie moge <roll>
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Ogoniasta »

Cudowności!! :D Jedyny plus tych upałów! ;D Kluchy rozciągają i rozkładają się na wszelkie możliwe sposoby. ;D
Świetne fotki. :)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”