Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

wow, dzięki za info o pufach!
właśnie wczoraj wymyśliliśmy, że taką chcemy. bo kanapa się nam rozpada. i trzeszczy.

edit:
no i kupiłam :) w kolorze rudym [21D]
wypróbuję i wam powiem co i jak.
zawsze myślałam że te wory są drogie, a to stosunkowo tanie jak na sofkę tej wielkosci z opcją formowania w dowolny kształt. dla ciężarnej to istotne ;)
ten się nie myli, kto nic nie robi
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Yssek, Ty kradzieju! :D
Czekam na opis jak się siedzi i w ogóle, bo pewnie do Ciebie niedługo dojdzie, a ja jeszcze muszę poprosić o dofinansowanie :D
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

wkurzyli mnie trochę, że tylko opcja pobraniowa jest :)

matrix: nie kradziej, bo wymyśliliśmy to wczoraj, tylko nie mieliśmy pomysłu, skąd się bierze takie worki. pablo wymyślił w ogóle dwa fotele workowe zamiast kanapy, bo nie wiedział, że istnieją sofki też. a tu proszę, wchodze dziś na szczury i dają link do sofek ;)

a jakiej wielkości masz pokój i jakie kolory ścian, podłogi i mebli? to ci podpowiem kolor bo inaczej to trudno przecież :) i zalezy który żółty, bo tam jest jedna żarówka i dwa takie zgaszone odcienie.
ten się nie myli, kto nic nie robi
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Ja się zastanawiałam nad 27D kolorkiem. Ściany taki jasny odcień niebieskiego, meble są ogólnie ciemniejsze, łóżko jest jaśniejsze (takie żółto-beżowe, ale spod pościeli i tak nie widać :P Podłoda to drewniany parkiet, na którym jest czerwono-beżowy dywan. Jakby tutaj wielkość opisać.. Powiem tak - przy jednej ścianie zmieszczą się dwa łóżka i jeszcze będzie miejsca.. Ogólnikowo to w sumie mam duży pokój xD Zastanawiałam się nad tym żółtym, bo w sumie mam żółtą zasłonę na okno i fajnie się komponuje z tym niebieskim ::)

Na allegro ogólnie dużo tych worków jest i to najróżniejszych firm, ale ja oczywiście biorę jak największą :D
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

no to w sumie stawiam na żółty :)

ciekawe jaki w końcu pufek kupisz :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Tą co w linku podałam żółtą, zdania nie zmienię ;D
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Cyklotymia »

Jaki miałam sen okropny... Przeprowadziłam się do nowego mieszkania, wraz z Mooniem i Edziulą (z mojego starego stadka, dwa pierwsze ogony). Puściłam ich na wybieg, dokarmiałam bananem, miziałam, całowałam w brzuszki, cieszyłam się, że znów mam szczury. W nocy zbudziło mnie popiskiwanie. Edziula siedział w rurze, z której sączyła się krew. Pełno krwi. Wyjęłam go, wyglądało to jak krwotok z jelita. Poszukałam Moona - siedział skulony w kącie i również krwawił, podłoże było przesiąknięte. Nie zdążyłam nic zrobić, odeszli mi na rękach. Koszmar, do tej pory chodzę przybita... :(
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Ojej, Cyklo, jaki okropny sen :( Współczuję..
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Ej no posikalam sie jak zobaczylam w jaki sposob chlopkai wcinaja ukradzionego loda no leze i kwicze :D
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

tili: a próbowałaś dawać jajko w skorupce?
to jest okrucieństwo wobec zwierząt O0 , ale śmieszne jak nie wiem :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

ja zawsze daje obrane i podzielone na kawałki żeby dla każdej było ale perspektywa jest kusząca ::) jestem zła. a może takie przepiórcze, ale nie wiem czy są "0" lub "1"...
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

to masz tu opowieść o jajku w moim stadzie :) wklejone z mojego wątku :)

"ze śmiesznych - jak dać szczurom jajo w całości, efekt jest o, taki:

esme rzuca się do jaja przed innymi.
esme łapie jajo zębami i próbuje nieść. targa je do drabinki [drabinka ptasia, szczebelki co 12 cm].
wysuwa głowę z jajem poza półkę, czyli między szczeble drabinki.
jajo opada poniżej poziomu półki, ciągnąc za sobą głowę esme, która z kolei ciągnie za sobą cały korpus esme z szalejącym ogonem.
esme chwyta rękami jajo [nie puszcza jaja, prędzej sobie łeb rozbije od upadku niż puści jajo!]
trzymając jajo zębami i rękami kica jak kangur, usiłując wejść na drabinkę -
- szarpana i obskakiwana przez pozostałe szczury, które widzą pewną niesprawiedliwość w podziale jaja, bowiem podział wygląda następująco:

esme: 100%
gytha: 0%
magrat: 0%
perdita: 0%
lily: 0%
szynszyl: 0%

no, ale:
jajo oraz esme podczas próby wspólnego wejścia na drabinkę walą się z hukiem na dno klatki.
z czego wniosek, że jak wchodzisz na drabinę, nie powinieneś trzymać jaja obiema rękami, co miejcie na uwadze, gdyby ktoś dał wam kiedyś jajo i kazał wejść po drabinie.
esme nadal nie puszcza jaja i drze się, jak inne szczury podchodzą. zaciąga je w kąt. [jajko, a nie szczury]. w kącie wyłuskuje kawałek jajka tylko dla siebie, puszcza jajo, reszta przychodzi po swoje porcje i jest straszna awantura, ostatecznie jajo jest rozdyźdane po ściółce.
z koszyka ziewając wychodzi lily, schodzi na dół i spokojnie zaczyna zjadać kawałek jajka, z czego wniosek, że jaki pan, taki kram."
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

:D
chyba im dam jak będzie brudno w klatce :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: IHime »

Yss, właśnie poryczałam się ze śmiechu. Dobrze, że jestem dzisiaj sama w pracy, bo znowu by się na mnie dziwnie patrzyli. ;D
Moje dziewuchy dostaną dzisiaj jajko na kolację. Sesesese...
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Yss, jaka świetna opowieść :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”