akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: spinka2430 »

Wszystkiego najlepszego Iza :) spełnienia wszystkich marzeń :) i zdrowiaaaaaa i fury pieniedzyyyyyyyy ;) ;) :-* :-* :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: akzi »

o rany o rany jak miło i słodko !!!

Dziękuję wam bardzo z całego serca :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Karolina93
Posty: 18
Rejestracja: wt cze 11, 2013 8:15 pm

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: Karolina93 »

Sorki że odświerzam, ale Twoja Kleo wygląda kropka w kropkę jak moja ś.p. Zuzia ;)
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: akzi »

wiesz może się odrodziła w Kleusiu czyli nowym futerku :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Karolina93
Posty: 18
Rejestracja: wt cze 11, 2013 8:15 pm

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: Karolina93 »

W podobnym wieku nawet ;)
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: akzi »

i pewnie jest tak samo kochana jak twoja Zuziunia :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: akzi »

a popiszę sobie tu z nudów :)

niedługo porobie mase zdjęć bo brat mi pozyczy aparat który okiełzna te potwory :)
bedzie duzo zdjęć moich brzdaców więc liczymy na ochy i achy :P

nie bede nic pisac o zdrowiu bo ostatnio pozapeszałam i posypało się jakoś dziwnie więc nie bede nic a nic mówic że jesteśmy w pełni zdrowi :)
ale cii
Melka jest smieszna, widzi duchy i czasem ma akcje "uciekam bo coś widze i nie chce by mnie zjadło"
staje w bezruchu i tak wącha że cała się trzęsie przy tym , po czym zwiewa gdzie pieprz rosnie :)
nie można nasypac im jedzenia w trakcie wybiegu bo ta mała jędza wszystko wyniesie odrazu po łóżko, pakuje sobie ile wlezie do pyszczka i jeszcze chce więcej, jak juz jej wypada i nie może upchac sobie więcej łapą wtedy leci jak torpeda i zanosi. później odkurzacz wszystko pochłania i tak własnie marnujemy jedzenie :/
ma akcje wspinania się namietnie do góry szafy az natknie się na szpare po czym wciska tam swój łep , muszę wstac zdjąć ją grzecznie a ona za 3 minuty znów tam włazi i tak wygląda jej zabawa w "pańciu ja wejde ty mnie zdejmiesz i tak w kółko bo mi sie to podoba "
Guciosanek .. co by tu o nim, spioch ciepłolud i wgl leniwiec pospolity, wybieg jego trwa 15 min po czym idzie się zakopac w domku bądx sputniku, pół godzinki drzemeczki i wychodzi znów na góre klatki i paczy na mnie , wtedy ja wstaję biorę go z góry i kłade się z nim na łóżku , on wskakuje pod kocyk i tam sobie siedzi :)
czasem jak zdarzy mu sie wyjść pobiegać zaczyna terroryzowac Melkę włażąc na nią, wtedy ona sie odgryza robi wielkie dziab, Glucio ucieka do mnie na kolanka i jest spokojny, gorzej jak zaczepią się gdzies blisko klatki wtedy pobija swój rekord w wspinaniu sie i bunkrowaniu w domku, po 15 minutach zapomina i wchodzi na góre klatki i paczy :)
jest nadal taki malutki tyciulki, niby facio a najmniejszy i najchudszy :)

Kleusinka mój aniołek aniołków, przestała żrec szafę , może dlatego że juz poprostu pożarła jej znaczną część nic przy tym nie wskurała i jej się znudziło z deka, mały przytulak pieszczoch najstarsza Pani Kleusinka :)
już nie kombinuje , grzecznie sobie łazi po pokoju, zwiedza czasem sobie na chwilę przysiądzie na stole i obserwuję ta Melinkę rozrabiarę :)

Kleusia i Melinka to najlepsze przyjaciółki, gryzą się bawia iskają i śpia razem , Guciuś bardziej z boku, czasem zaskoczą mnie że spi z Melką wtedy jest wielkie łał, telefon do mojego michała i piski w słuchawkę , Gucio i Mela w sputniku, w kołnierzuu aaaa szał macicy :P


tyle, czekajcie na fotki, aparat bedzie w niedzielę :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
ziutta
Posty: 41
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:09 am
Numer GG: 4912593
Lokalizacja: Głogów

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: ziutta »

Mela to ten łysolek, tak? Z jedzeniem robi tak samo, jak moja Jadzia robiła. Wsypywałam jej do michy świeżą porcję, a ta od razu robiła kursy między klatką a łóżkiem, pod które wszystko znosiła. :D Także na czas karmienia klatka musiała być zamknięta, bo potem odkurzacz był najbardziej najedzony. ;) Oj, brakuje mi jej towarzystwa... ;[
Obrazek Ziutek, Ziuta I, Ziuta II, Ziuta III, Ziuta IV, Tadziu, Zuzia, Jadzia. :*
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: madziastan »

Mela to czarna a Gustawek to łysol :P
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
ziutta
Posty: 41
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:09 am
Numer GG: 4912593
Lokalizacja: Głogów

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: ziutta »

Aha, to coś źle wydedukowałam. :D
Obrazek Ziutek, Ziuta I, Ziuta II, Ziuta III, Ziuta IV, Tadziu, Zuzia, Jadzia. :*
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: akzi »

Guciosan jest łysym kawalerem, Melinda jest czarna jak smoła , a Kleusina jest coraz bielsza :P
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
ziutta
Posty: 41
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:09 am
Numer GG: 4912593
Lokalizacja: Głogów

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: ziutta »

Moja husky też tak miała. Na początku była pięknie srebrzysta, prawie że niebieska, a z wiekiem coraz bardziej biała. Posiwiała, staruszka. ;-)
Obrazek Ziutek, Ziuta I, Ziuta II, Ziuta III, Ziuta IV, Tadziu, Zuzia, Jadzia. :*
tytuko
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 11, 2013 11:26 am
Lokalizacja: trójmiasto

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: tytuko »

Ile twoje szczurki już ma ją?
Przychodzą na zawołanie?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: akzi »

ojej co ja dziś miałam za stresa
spociłam się cała w 2 minuty
weszłam do domu po wizycie u babci i przywitała mnie bójka Meli z Kleo
olałam bo myślałam że się szamoczą jak zawsze , za chwilę miałam wypuścić na wybieg więc stwierdziłam ze zaraz ochłoną bo zajmą się czymś innym
po chwili bójka przerodziła się w mega wrzaski kleusa

odrazu wsadziłam rękę do klatki, rozdzieliłam, wyjełam kleuśkę położyłam na łóżku, wstałam po Melkę, odwracam się a pod kleo plama krwi, myślałam że zemdleje na miejscu, szybko ją w ręce oglądam, paznokieś cały w drugą stronę odwrócony , ja pitolę myślę zaraz padnę.
panika jak zwykle ja panikara, kleusia wtula się w moje ręce widzę ze ją boli, szybka decyzja zajrzeć na forum, oczywiście nic nie mogłam znaleźć więc pakuje ją do transportera i chce już jechac do pulsvetu
coś mi przed wyjściem powiedziało sprawdź do której dziś otwarte ... kleo krwawi jak z kranu .. do 18 . pięknie, patrzę medicavet .. to samo, oaza to samo, ja pierdziele ja pierdziele, adrenalina + 200 %, ok, spokojnie, zostawiłam ją w pustym transporterze po czym paczę myślę .. no nic nie zrobię, michał do mnie wyrwe jej go do konca, słabo mi, nieeeeee nie wolno nie dotykać, kleo po 15 minutach sama go urwała, krawawiła jeszcze ciutkę ale już jest wporzo, no widać boli ją kuleje, paznokcia nie ma wcale
ale żyje i ja żyje i już jestem spokojna. dziewczyny też, nie wiem ale melka chyba zdała sobie sprawę że trochę pojechała za mocno i teraz się podlizuje kleusowi jak tylko może


mówie wam O0
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: akziizkowe 3 naleśniory <3 ~~ <3~~ <3~~

Post autor: madziastan »

Kurde aż się wczułam i mi adrealina podskoczyła... Dobrze że juz wszystko ok, ale chyba trzeba odkazić octeniseptem bądź utlenioną wodą (fuj)?
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”