Enciakowy zwierzyniec

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: unipaks »

Wagliku... :(
Niech Ci tam będzie dobrze za TM [*]
Za Piksela mocno trzymam kciuki! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Entreen »

Nie ośmielam się odetchnąć z ulgą, Piksela za ogon trzymam i z wrzaskiem nie pozwalam mu podążyć za Wąglikiem

Chłopak dostaje steryd, węzły chłonne już nie przeszkadzają mu chodzić i są prawie takie jak powinny być. Jeszcze jutro dostanie steryd, a potem już sam antybiotyk.
Kiedy zobaczyłam te węzły pomyślałam o ukochanej szczurzycy Tygrys, Łati, która odeszła z powodu chłoniaka i powiem... dawno nie byłam tak przerażona.
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Eve »

Wąglu opiekuj się moimi Oposami.


.................. napisałam dziś sześć wiadomości .. wszystkie tak samo smutne. Nie wiem ile jest w tej teorii o stadzie ale wciąż i nadal odchodzą stadami.

Pozostawiają martwą pustkę tam gdzie jeszcze niedawno był tłok i nawet jeśli rozum cokolwiek .. to serce zostaje porażone na długo.

i jeszcze .. nic nie napiszę .. tylko Go trzymaj za ten ogon mocno !

Ściskam Cię E.

Ucałuj Myszkę :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: ol. »

Ach Wąglictwo, te paciorki wpatrzone...
Przypomniałaś Waszej gromadki stare dobre czasy, aż zapuściłam się w inne jeszcze zdjęcia tej pierwszej czwórki, to zawsze zatrzymuje na dłużej, za serce chwytające wspomnienia...
Uściskaj Mikroba ode mnie :-*


Piksel, niech ani myśli ! Niech wraca do zdrowia ! Tak kciukamy !
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: valhalla »

Ent, Ty wiesz, że ja zawsze, bardzo i naprawdę mocno... za Piksela.
Ale on się wygrzebie. Musi!
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: zocha »

Trzymaj mocno i nie puszczaj!

Trzymam kciuki nadal i niech wraca do zdrowia! :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: unipaks »

Nie ukrywam, że odetchnęłam z ulgą; liczę na to, że następne wieści będą coraz lepsze :)
Ale nie puszczaj tego ogona, nie puszczaj... My nie puszczamy kciuków! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: IHime »

Pixelku, nie dawaj się! Entreen, myślami jesteśmy z Wami. Jak dzisiaj się ma mały bohater?
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Entreen »

Na pewno lepiej. Po sterydzie miał efekty uboczne w postaci... euforii ::) Miał głupawkę przeokropną, skakał, biegał, tak aż nienaturalnie. Odstawiłam steryd 48 godzin temu.
Piksel ma dobry humor, jest żwawy, w płucach już nie trzeszczy, ale boczki nadal falują. Dostaje antybiotyk od soboty.

Zresztą, dostaje cała trójka, bo Limfocyt jak zwykle zakatarzony i gruchający, a Mikrob świstał.
Limfocyt nadal pogruchje, ale jest lepiej.
I muszę powiedzieć, dobrze, że cała trójka dostaje, bo by z zazdrości się pozagryzali... Dostają Sumamed i mało sobie uszu nie poodgryzają! Wyrywają sobie strzykawkę, a na sam jej widok zaczynają się ekscytować... ::)

Myszka chyba chce Was pozdrowić, bo ciągle naciska mi jakieś klawisze ;)
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: valhalla »

Bo Sumamed jest smaczny :D Dostawałam kiedyś jako dziecko ;)
Niech chłopy zdrowieją!
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: zocha »

Kciuki trzymamy nadal i dużo zdrówka dla chłopaków!

A dla Myszki całusy przesyłam :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: limomanka »

Wow - lek, o który szczury się biją i nie trzeba go wmuszać - marzenie ;)
Ja również ślę pozdrowienia dla Myszki :D
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: ol. »

limomanka pisze:Wow - lek, o który szczury się biją i nie trzeba go wmuszać - marzenie ;)
ta sama reakcja - syrop który smakuje ?!
ostatni chyba Wit był tak łaskawy... ::)

Niech u chłopaków wyciszy wszystko co nie jest gwarem u strzykawki ! :)
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Entreen »

Chłopcy mają się nieźle, Kaszmir i Flanelka na wakacje są u Tygrys (częściowo ze względu na mój brak czasu, częściowo na to, że to też jej szczury, a częściowo, bo wersja oficjalna jest, że to w ogóle nie moje szczury, za to u Tygrysa wersja brzmi, że to moje :P )

Pixie nadal trochę boczkami robi, a Limfocyta wczoraj przyłapałam na gruchaniu cichutkim jeszcze przez chwilę. Mikrob już wczoraj skończył (10 dni terapii), ale młodzież (ciężko do mnie dociera, że Limfocyt skończył PÓŁTOREJ ROKU, kiedy, przecież dla mnie to nadal są "ci młodzi" ::) ... ) będzie miała 21 dni co najmniej. Martwi mnie trochę ta praca boczków, infekcja była u Piksela na tyle ostra, że obawiam się ewentualnych pozostałości w płuckach. Jeśli po 21 dniach nadal to będzie, macie pomysł, czym by wspomóc Pikselowe serduszko? Bo pewnie będzie tego wymagało - coś delikatnego...

A ja sama zaczęłam znów praktyki w lecznicy :)! I dziś przyjęliśmy poród (konkretniej - cesarkę) berneńczyka. Sama nacierałam jednego malca - dla takich chwil chce się pracować... :)

Oprócz tego Cahir zamieszkał u mnie w domu, od niedzieli, bo Tygrys pojechała do pracy do Holandii. I moja leniwa, anty-psia, gruba, stara labradorka dostała dziś głupawki i pierwszy raz od chyba 7 lat widziałam, jak bawi się z innym psem, i to sama go zachęca do dalszej zabawy, gdy biedny afgan padł :o!
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: ol. »

Entreen, bo ci "młodzi" chyba pozostają młodymi, dopóki kolejne pokolenie im tego tytułu nie odbierze ;)

Z Pikselem może Mikrob się podzieli prilium ? U mnie szczury dostawały je zarówno leczniczo, jak i w pewnym sensie osłonowo/zapobiegawczo (Asche, bo serduszko ciut ciężej przez nadwagę, Ducha - prze wiek).
Ale najlepiej żeby wszystkim kuracjuszom wsze szmery, wszystko gładko minęło ! Pozdrawiamy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”