kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Anka. »

Ale ja jestem głupia!
Przecież Tobiasz wyjechał a nie przyjechał :-[


Na usprawiedliwienie dodam, że o tej porze już nie kontaktuje...
ObrazekObrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Odmienna, brakuje Twojego pełnego życzliwości poczucia humoru i subtelnej melancholii. Twojej wielkiej wrażliwości. Wracaj !
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

jw. :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Ojojoj! Tyle dobrych słów, a ja taka niewygrajfana! Wszystko przez tę robotę krochmaloną ::) Ale już jestem... już jestem? A może raczej jeszcze jestem, bo coś czarno widzę przyszłość mojego organizmu ... no nic;
Kwarki, jak to Kwarki- dziwadełka zdziwaczałe- poszkodowane moim brakiem czasu biorą na mnie odwet na sposoby różne... Od piątku do niedzieli byli sami. W nocy z soboty na niedzielę miałam paskudny sen i przebudziłam się z przekonaniem, że Stefkowi z Blokowiska coś zagraża ( szczurek ze snu nie wyglądał jak Steful, ale skądś wiedziałam, że o niego chodzi :'( ) w każdym razie, skróciłam o kilka godzin pobyt poza domem i z niepokojem dopadłam do klatek. Szczury wyglądały na całe, ale niezbyt zdrowe; Steful faktycznie był w niejakich tarapatach, bo to moje niedobre Gacysko prawie sforsowało dzielącą ich przegrodę ( Nietoperzyk mimo kastracji dalej jest nieznośny ::) ) więc Blokers był mocno podenerwowany; Darek i Dolarek wyglądali jakoś tak... trochę nastroszeni, lekko przymrużone ślepka i tak dziwnie niemrawi. Zaczęłam sobie wyrzucać, że zostawiłam im między innymi „gerberka” i pewnie zjedli gdy stracił świeżość... przytrułam moje szczury!
Ale po kilkunastu minutach wyszło szydło z worka: oni byli obrażeni i tyle ;D .
Przepraszałam ich tym serdeczniej, że gdy wybierałam się na „termy” do Bukowiny Tatrzańskiej, znajomi stwierdzili, że teraz, to już na pewno mnie utopią. Oświadczyłam publicznie: „ dobra, ale bierzcie pod uwagę, że mam na utrzymaniu kota i pięć szczurów, zatem ktokolwiek podniesie na mnie rękę, bierze na siebie odpowiedzialność za los tych stworzeń” – na kota chętni byli, ale przy szczurach się poddali( ostatecznie wymiękli gdy pokazałam bliznę po ząbku Daruchy :P ) . Tym sposobem moje Kwarki ocaliły mi życie. Należała im się zatem wdzięczność moja oraz zadośćuczynienie za kilkadziesiąt godzin zamknięcia- i tak im (oraz kotu) zadość czyniłam, że zasnęłam między nimi w okolicach godziny 15-tej- obudziłam się cudnie wyspana o 1:32; telefon „czerwony” od nieodebranych połączeń a Cuda Moje troskliwie sprawdzają, czy mam czyste uszy... to było miłe przebudzenie choć nie wiem, czy skutkiem tego wyczynu dzisiaj dotrwam do „wieczorynki”... ;)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Nie na darmo, jak się okazuje, Dar podpisał "moja"; znajomi mimo, że ludzie groźbę zrozumieli i zadzierać z dumnym stworzeniem nie śmieli. Blizna - talizman.

Takich właśnie wieści mi brakowało :) .

Jako, że wzmożone czułości się teraz Kwarkom należą, niech przyjmą i ode mnie uściski.
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Babli »

O! Odmienna, jak miło, że napisałaś :)
ol. pisze:Nie na darmo, jak się okazuje, Dar podpisał "moja"; znajomi mimo, że ludzie groźbę zrozumieli i zadzierać z dumnym stworzeniem nie śmieli. Blizna - talizman.

Takich właśnie wieści mi brakowało :) .

Jako, że wzmożone czułości się teraz Kwarkom należą, niech przyjmą i ode mnie uściski.
Lepiej ująć nie można ;D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Jak miło znów tu coś przeczytać :)
W momentach posuchy w dostępnej literaturze gasiłam tu swoje pragnienie i łykałam temat ab ovo :)
Śmieszne musiały być te Kwarki takie poobrażane :D Materia zgoła nieprzewidywalna a urzekające w swojej istocie ;D
Przesyłamy miziaństwo dla wszystkich (no dla ziomala specjalne, ale tak na boczku , coby innych nie urazić , bo znowu strzelą focha!) ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Odmienna, jak miło, że napisałaś
:D łaski, Babliś, to ja nie robię ;)
Tiaaa, blizna- talizman, miała moc rozstrzygającą, ale już przy pouczeniach jak należy rozdzielać danonka, żeby żaden z kwarków nie miał pretensji- moi niedoszli oprawcy wyraźnie tracili rezon :P .

Już mi samej brakuje zdjęć w tym temacie, ale mimo chęci niewiele z tego, bo hołota nie chce współpracować...
Próby zrobienia zdjęcia Grafikowi doprowadziły do tego, że się teraz zastanawiam co ja to mam: chomiczka alibo jeżyka jakiegoś? :
Obrazek Obrazek
A trwałam w przekonaniu, że mój Grafik Gacek, to śliczny szczurek nieco tylko nietoperzykowaty :P

Troszkę lepiej mi poszło z Blessem i Stefkiem z Blokowiska:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Blessiaczek, to jedyny szczur którego Stef toleruje; nic dziwnego: to przecież dobry duszek kwarkowa i i nawet Blokers musiał się na nim poznać.
A te zdjęcia, choć miałam tego nie robić, ale pokażę, bo świetnie potwierdzają prawdę, że złość piękności szkodzi: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek te dwa czarne potwory, to moje najładniejsze szczury :-[ ... tak często wyglądają wizyty Dara w klatce Blessia i Gacka; Nie lubią się i już. Dlatego, jak wychodzę z domu, jedną z klatek jednak zamykam. Darek i Gacek- obaj są siebie warci i takie wizyty powodują napięcie, często po różnym czasie; czasem po godzinie czy dwóch, a czasem po dziesięciu minutach, dochodzi do utarczki, wtedy niestety wypraszam Dara z tej chałupy, on się wtedy obraża trochę, ale w końcu jak chce u kogoś bywać, to niech się nie awanturuje. Tym razem też tak było; poszedł obrażony wywalić się w swoim gniazdowisku,
jeszcze chwilę brzydko na mnie patrzył: Obrazek a w końcu udał że śpi i wtedy już przypominał mojego ślicznego Darunia :
Obrazek .
teraz fantastycznie tarzają się tam z Dolarkiem i nawet nie mam sumienia sprzątaćć im tej klatki....( Dolaru, absolutnie nie dał sobie zdjęcia zrobić- zaszył się w najciemniejszym miejscu )
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: merch »

Alez on piekny !
OK moge byc nieobiektywna.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Ogoniasta »

Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Rhenata »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43c ... e09d8.html
brzydale przebrzydle,hehee ;)

no żartowałam, i tak są śliczni
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: alken »

Rhenata pisze:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43c ... e09d8.html
brzydale przebrzydle,hehee ;)

no żartowałam, i tak są śliczni
toż to jeden prosi, a drugi ma zło na twarzy! ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Cyklotymia »

Na żywo są zdecydowanie śliczniejsi!
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

cudny jeżyk
Jaki ładny- taki niedobry :P
no żartowałam, i tak są śliczni
No, Rhenata – poznałaś się na nich ;D , choć tu śliczność swą naprawdę głęboko ukryli ::)
Alez on piekny !
OK moge byc nieobiektywna.
U mnie też z tym raczej trudno ;) , wszak to Kwarki są... jednak co jak co, ale te głowy- mają chyba obiektywnie piękny kształt. Duże, jakby wyrzeźbione, no i te płynne ruchy....jak tak się obaj rozbiegają na łóżku; wielki czarny i wielki biały, to wygląda jak... taniec delfinów prawie. Szkoda, że to miewa miejsce najczęściej w mroku, kiedy „arenę” oświetla tylko telewizor, bo to naprawdę wygląda zjawiskowo. Darzysko ostatnio w dodatku rozsmakował się w pieszczotach brzusznych i co jakiś czas przerywa harce by położyć się obok mojej ręki...na boczku! Z tak rewelacyjnie uniesionymi łapkami! Obrazek chwilka drapanka i biegnie dalej...
toż to jeden prosi, a drugi ma zło na twarzy!
Gacuś wbrew pozorom wcale nie prosi, raczej wyprosić gościa usiłuje ::) . Ale właśnie widać, jak wyrazista jest „mimika” Dara. Uwielbiam brać go w takiej chwili w ręce, bo wtedy oczy robią się okrągłe jak u kota ze Schreka a sierść staje się gładka; czary normalne :) . Kiedy go odkładam, ślepka znowu zmieniają się w szparki- tym razem z obrazy, bo jak mogłam przerwać mu jego ważne alfowate działania.
Na żywo są zdecydowanie śliczniejsi!
no nie??
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: RattaAna »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43c ... e09d8.html - ooooo jakie groźne chłopaki :D
ja już nie mam czarnulka żadnego w stadzie :( a to takie piękności są...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”