Karmy >>nie<< Polecane

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: czarny mag »

A ja ciągle kupuje jedzonko z firmy megan. Bardzo polecam. Moje małe kruszynki jedzą wszystko prócz jakiś małych ziarenek.
[quote="Paula_13"]Tak więc karmy w tekturze- NIE.[/quote]
PRAWDA! Moja nic niejadła z karmy w tekurze
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Yve
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 04, 2005 9:51 am

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Yve »

Co do karmy Animals, to zdecydowanie odradzam. Wprawdzie Orson jest moim pierwszym szczurkiem i dopiero testujemy jedzonko, ale Animals mu nie smakował. I chyba słusznie: znalazłam dwa owady, jakby ćmy czy coś. Poza tym jakieś kokony i pajęczyny- z miejsca Animals wylądował w koszu. Teraz zajada się Vitapolem i uważa że chrupki to najlepsza rzecz pod słońcem:)
I Orson Kernel pojawił sie w moim życiu:)
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: czarny mag »

vitapol to taka fioletowa w tekturze? Moje z takiej fioletowej jeść nic nie chciały. Ale moje i tak od karm kupnych wolą ziemniaczki, marcheweczki, makaronik, ryżyk itepe. .
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: nezu »

moje z pokarmu w tekturce jedza TYLKO vitapol..;)
Akurat tego nie boje sie im kupowac bo wiem co jest w srodku..Co do reszty pokarmow w tekturowych podelkach, same ziarna, malo dodatkow i niezbilansowany pokarm.
Animalsa generalnie odradzam. Wyglada podejrzanie, wystarczy ze raz sie nacielam na to.
Aha, najgorszy pokarm jaki zdarzylo mi sie widziec ma w ofercie GAMI, dodaja tam tyle barwnikow ze pozniej szczurki siusiaja na rozowo, niebiesko czy zielono..paranoja(nie, nie kupowalam im tego, szczury szkolne to jadly poki sie nie zbuntowalam).
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Fam »

firma MEGAN pokarm szczurków, 1kg, w plastikowym wiadereczku - W SRODKU STADKO ZYWYCH ROBALI (żuczków jakis czarnych )
za tęczowym mostem: Karolcia
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Fam »

uwaga na karme MEGAN, ja kupilam pojemniczek tej karmy pełny robaków (żywych) naprawde cale stado, osobiscie polecam Vitapol
za tęczowym mostem: Karolcia
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Fam »

ja wlasnie kupilam megana zeby domieszac do vitapolu i wlasnej mieszanki zbóż a tam male czarne żywe i okropne robale, takie zbozowe costam (mniejsze niz wołki) ifde zaraz wymienic na witapola albo cos innego
za tęczowym mostem: Karolcia
Mortycja
Posty: 39
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 10:46 am

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Mortycja »

Serena, to są karmy nie polecane :wink:
Ja również nie mam dobrego zdania o karmie Animals - co prawda na robale się nie natknęła, ale moja Zołzunia tknąć tego nie chciała, więc chcąc nie chcąc musiałam się przerzucić na co innego, żeby szczury nie zagłodzić ;)
Zu, LiLo, Ro - ze mną <:3 )~~ ['] Zołza, Bu, Cycek,Szprotka
Mortycja
Posty: 39
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 10:46 am

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Mortycja »

Heh, może ja nie trafiłam na robale, bo kupuję w sklepie firmowym? Jakiś rodzaj patriotyzmu lokalnego, czy co? :D W sklepie firmowym bez robali, a w Polskę niech idzie z robalami :)
Swoją drogą, w większości zoologów w mojej okolicy i nie tylko Megana można kupić na wagę - możesz sobie sama łopatką albo nawet garścią nabrać do woreczka. Poszukaj, może w Twoim mieście też znajdziesz na wagę...
Zu, LiLo, Ro - ze mną <:3 )~~ ['] Zołza, Bu, Cycek,Szprotka
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Ewqa »

Moja paskudy gerberków nie lubią, żadnych :(
A witapola też nie chcą jeść, poza ty własnie w witapolu znalazłam ostatnio bryłke brązową niezidentyfikowana i smierdząca benzyną :shock:
Polecam holederska karmę dla gryzoni sprzedawana na wagę, nie pamietam nazwy ale w składzie podobna do Megana podstawowego, tylko wiecej ma dyni i dodatków.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Dona »

ta brązowa bryłka to psia karma ;)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Ewqa »

To było wielkości 2 orzechów włoskich i śmierdziało benzyną, raczej pies by tego nie zjadł. A psia karma była też, ale moje wola kocią karmę ;)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Farandil
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 12:47 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Farandil »

A moje szczurasy, wcinaja gerberki az im sie uszy trzesa, uwielbiaja jeszcze kartofle (zjedza kazda ilosc), lubia jesc pokarm ANIMALS, a teraz jeszcze im kupilem VITAPOL i tez jedza. Mam jeszcze pytanie do Xtra Vital u, kupujecie ten pokarm w takich malych workach :?:
Szczur gigant Kozak ur. 28.01.2005 Ze mną od 03.03.05.
Szczurek Kekkai 13.04.2005 - 18.07.2006 [*]
Pies Bandi ze mną od zawsze do 13.09.2005 [*]
Zdjecia Kozaka i Kekkai'a
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Dona »

Ewqa - to może rodzynka? :D
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Ewqa »

Z B E N Z Y N Ą ???
Nawet jakby to bym szczurom nie dała :)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”