Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Nue »

Taaak, w mniemaniu szczurów zabawki najwidoczniej służą jedynie do sprawdzenia, co jest w środku. A nuż dropsy ??? ?
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Nue , zapewne tak :D
a za ptaszka się zemszczę - napakuję ten środek zabawki dropsami i innymi
delicjami , dam tego dużo żeby z łakomstwa wcale ze środka żarłok nie chciał wyjść
i żeby tylko konsumowal . Potem choćby chciał , nie będzie już mógł wyjść przez jakiś czas ,
a wtedy zrobię mu (jej) ćwiczenia jak dla przyszłego pilota ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Siostry są przezabawne , nie trzeba telewizji :D
Dopadają miseczki z jedzeniem i piszczą unisono ,
odstraszając siostrę i rozdając kopniaki - żadne z nich damy ;D
Nie wiem czemu , ale nadal często włażą w jedzonko z łapami ,
nawet jeśli to sok , to i tak wiosłują przednimi łapami w płynie ,
a następnie podnoszą je do pyszczków i spijają lub zlizują smakowicie.
Wczoraj omal nie pozabijały się o pieroga z kapustką i z mięskiem -
przyszło nam oglądać iście dantejskie sceny . Pysio przy pysiu
usiłowały jednocześnie zjeść jak najwięcej , zablokować dostęp siostrze
odpierając jej głowę przednią łapą , a tylną rozdając solidne kopy - prawdziwy kick - boxing ! ;D
Widziałam też parę niegroźnych kłapnięć zębami , a w końcu czarny Wirus
porwał z palców pana pół pieroga i uprowadził pod meble :D

Ale są za to bardzo towarzyskie i milusie dla swoich państwa - jak się zjawiamy , nie odstępują nas na krok , można je wywracać na grzbiecik
i miziać do woli , a i one wówczas są bardzo czułe i całuśne :)
Wystarczy słowo lub dotknięcie jako zachęta , już biegają jak szalone po wersalce lub dokoła pokoju . Opanowały już wszystkie dostępne poziomy , wdzierają się też do szafy i do szuflad - bardzo ciężko jest wybrać cokolwiek do ubrania na siebie :D
I miło jest , gdy wychodzą jak tylko się je zawoła ( albo i bez tego ).
Przed nocą natomiast po parę razy wracają do nas po buziaczki na dobranoc , najpierw od jednego z nas , potem od drugiego . Potem zaś raz jeszcze , no bo właśnie siostra zaliczyła partię czułości i nie może to być , żeby druga była gorsza .
I rosną bardzo szybko , głównie wszerz . ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Mycha »

O ja! Ale grubasy! :P
Widać, że dobrze trafiły :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

To dzięki tobie Mycha , więc uważamy cię jakby za matkę chrzestną ;)
Tyle że teraz chyba nie wytrzymałyby dłuższej podróży w tym transporterku ,
są za bardzo puszyste .Niedawno jechały nim obie przez blisko półtorej godziny - caluchny ten czas obie ręce miałam w środku i smyrałam po wywalonych w górę brzuszkach, zważając na sprawiedliwy rozdział pieszczot ; już chwilowy brak właściwych proporcji skutkował kopaniną .
Jak obie ręce jednakowo miziały nadstawione brzuszki , było super ,
panienki wykładały się bez wstydu i zażenowania . Nawet bardziej niezależna Dżuma nie zważała na godność osobistą ; pewnie półmrok panujący w aucie wyluzował je odpowiednio i pozbawił właściwej dziewczynkom
z dobrego domu skromności - wiadomo : ciemność nastraja ;)

A że tak dobrze wyglądają ? Ciągle ..eee... jedzą !
Wczoraj dawałam ziemniaczki przyprawiane przez Karolę , jogurcik naturalny,
kopereczek - gdy podawałam troszkę Czarnulce ponad głową pałaszującej już Dżumy , ta chwyciła mnie za palca w desperackiej próbie przechwycenia porcji przeznaczonej dla siostry . A pełne rozpaczliwego protestu dźwięki , jakie z siebie przy tym wydała , nieodparcie skojarzyły mi się
z .... walczącą o żarcie świnią ! ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Nue »

Wczoraj dawałam ziemniaczki przyprawiane przez Karolę , jogurcik naturalny,
kopereczek - gdy podawałam troszkę Czarnulce ponad głową pałaszującej już Dżumy , ta chwyciła mnie za palca w desperackiej próbie przechwycenia porcji przeznaczonej dla siostry . A pełne rozpaczliwego protestu dźwięki , jakie z siebie przy tym wydała , nieodparcie skojarzyły mi się
z .... walczącą o żarcie świnią ! ;D
;D ;D ;D
To co Ty masz, może takie tuczniki szczurze ::) ?
[ ;D ]
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: odmienna »

Czytanie Waszego tematu, łączy się ze wzmożonym wydzielaniem soków trawiennych; o takich pysznościach piszesz, że pewnie też bym się o nie tłukła. :D
Dziewczyny rosną pięknie…skłonność do kosmetyków- dość popularna przypadłość u dam. No i może próbują Was wyedukować w tematach ekologicznych? (przewaga szklanego opakowania, nad plastikowym badziewiem) A ptaszek? – widać współpracować nie chciał ( w czasach Pierwszego, przyszła do mnie koleżanka z króliczkiem- Pierwszy próbował go zaprosić do zabawy, zaczepiał tak i tak- królik nic. Nie wspólpracuje…W końcu Mysiek-Pysiek nie zdzierżył- wskoczył tamtemu na kark! Koleżanka w krzyk… złapałam Pierwszego i udawałam, że się za niego wstydzę a aż spuchłam-taka byłam z niego dumna :P ) Moi chłopcy, są zupełnie nieprzejednani w stosunku do myszek-zabawek kota. Koteczka bawi się taką myszką i bawi, szczurzysko jak dopadnie- po myszce. Wygląda mi na to, że konkurencję tępią… ::)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Nue - niedługo pewnie ciężko będzie mi się z tego śmiać , bo wygląda na to , że jest jakaś niepokojąca prawidłowość w twojej sugestii ... ;)
Odmienna - parę razy też już byłam dumna z panienek , choć nikomu się do tego przyznać nie wypada ( znasz to :teściowa zgubiła 5 zł - niby nic , mała rzecz , a cieszy ! )
Ale od wczorajszego wieczoru martwi mnie agutkowa Dżuma .Przyszła do naszej dziewuszki druga koleżanka i chciała się przywitać z ciekawską panienką - agunia siedziała akurat u mnie na ramieniu ( ja stałam )
i oczywiście wyciągnęła się z ciekawością w stronę gościa , i nagle , kiedy wciągnęła zapach jej rąk , zeskoczyła w panice na podłogę . Nie wyszła z ukrycia aż do dzisiejszego ranka , dawała się tylko karmić
z ręki , ale poza główką nie wystawiała nic ponadto .
Dopiero jakieś dwie godziny temu asekuracyjnie obeszła najbliższy teren.
Za późno olśniło mnie , że przecież nasza młoda sąsiadeczka ma kotkę !
Mam nadzieję , że Dżumie lęk prędko przejdzie - to taki dzielny
i wszędobylski szczurek , po przyjeździe z Krakowa pierwszy wylazł do mnie
z transporterka , już w aucie.
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Dzielny agutkowy szczurek na szczęście wylazł wczoraj wieczorem
ze swojego ukrycia i razem z siostrą dały taki popis rozrabiania ,
uniemożliwiając mnie i TŻ robienie czegokolwiek poza ratowaniem czego się da , że w końcu bidny chłop mruknął : A nie było wcale tak źle , jak siedziała w domku ..!
Potem zamknął komputer , wziął swoją książkę i nawiał do drugiego pokoju .

Panienki wariowały natomiast dalej , a ja im nie przeszkadzałam z uwagi na to , że mają pewną nadwagę i wszelki ruch w przypadku obydwu klusek jest bardzo pożądany ! :D
Łaziły za mną nawet do łazienki , pewnie chciały dopilnować , żebym wstawiła pranie wszystkich rzeczy , które od niedzieli skropiły .
Z wody w swoim brodziku pozabierały wszystkie zabawki i poukrywały czort jeden wie gdzie .
Potem wróciły , zwinęły ze stołu nakrętkę po Staropolance należącej do pana i również zarekwirowały .
Śmieci były wyrzucane rano i zapasowej nie było , więc woda odgazowywała wesolutko i jak TŻ wrócił , nie powtórzył się z żadną wypowiedzianą przez siebie w stronę szczurków inwektywą ani razu przez jakieś 10 sekund ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Wczoraj nasza czarnulka , mimo że taka z niej klucha , zawzięła się na zdobywanie Czarnej Góry . Mianowicie uprany i prawie już podeschły płaszcz podwiesiłam u drzwi w pokoju , żeby mi na niego rodzina nie pryskała złośliwie kiedy bierze prysznic , a zaintrygowana panna tak długo podskakiwała i spadała z plaskiem na podłogę , aż w końcu za którymś razem udało jej się pochwycić połę płaszcza i rozpoczęła mozolną wspinaczkę w górę - po co - ona tylko wiedziała . Pewnie sądziła , że umożliwi jej to dostanie się do pokoju Karoli .
W jej ślady ruszyła Dżuma , ale mimo smuklejszej nieco figury nie udało jej się zdobyć szczytu - ba , nie udało się nawet utrzymać na stromym stoku dłużej niż przez jakie 3 sekundy , tak więc nie została uwieczniona na zdjęciu .

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a7 ... a4bf7.html

A dziś rano umyłam głowę i przyszłam z grzebieniem i suszarką do pokoju żeby się wysuszyć , sięgam wtyczką do gniazdka , a tu mój mąż alarmuje :to Dżuma dorwała mój grzebień i dała dyla na dół , ja za nią - bo się ciur zaklinował ze zgrzebłem między wersalką a fotelem i liczyłam na cud . Cud nie nastąpił , potwór pobiegł ze zdobyczą za wersalkę , a po chwili ... "obie baby się pobiły" jak pisał śp. Jacek Zwoźniak .
Lały się tam za łóżkiem tak zajadle i głośno wrzeszczały , że z pewną obawą wsadziłam tam rękę po moją własność .
Pomacałam z lewej - jeden myszolek wystawił jęzor i mnie polizał , pomacałam z prawej - drugi łepek podsunął się do moich palców i mi je wylizał . Zabrałam więc zgrzebło , panienkom dalam po gałązeczce koperku i zabrałam się za suszenie włosów .
Tylko czesać się tym grzebieniem jakoś nijako - ząbki nierówne jakieś i poszarpane ...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Nue »

Ekhmm... jeśli chodzi o grzebienie i tym podobne - moje mi uparcie sikają na szczotkę do prostowania włosów. Pewnie uważają, że od tego włosy lepiej się prostują ::)
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
Piromanka
Posty: 411
Rejestracja: pt lip 27, 2007 2:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Piromanka »

Zgrzebło :D :D :D
U nas w domu też jak coś zginie lub nie możemy tego znaleźć, podejrzenie od razu pada na szczury 8)
Czasem niesłusznie, ale rzadko... :P
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

U nas TŻ idzie po najmniejszej linii oporu i zawsze zgania na szczurki - dziś pomstował na obydwie , bo nie mógł (znowu !) znaleźć kluczyków od auta ; potem musiał odszczekiwać , bo zawiesiły się na kabelku od phonu - sam ten kabelek podwiesił , żeby ogon go nie mógł podebrać ;D
A to , że kradną , to sama prawda - żelowe długopisy , zakładki do książek , ściągają też uparcie futerał od aparatu i komórkę , jeśli tylko tam jest - a jest oczywiście , bo nie chce mi się przecież ganiać daleko żeby odbierać .
A wczoraj czarny wirus rąbnął z talerza wielki kawałek piernika w czekoladzie i TŻ ścigał go na kolanach , a potem , po obfitującej w przerażające odgłosy szczurzego oburzenia walce został uznany za śmiertelnego wroga , na jakieś 3 minuty , kiedy to dostał na pociechę mały kawałeczek ( kolejny ) ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Piękny słoneczny ranek , siedzę sobie ze szczurkami przy porannej kawie
i nawet już przestałam czuć się okradziona z godziny snu . Zaraz wejdę na okna i pogimnastykuję się trochę przy ich myciu .
Siostry , jak zwykle , spały osobno . W nocy pierwsza przyszła powiedzieć dobranoc Dżuma , pokokosiła się trochę aż wpadła druga siostra . Pierwsza dostała wciry i umknęła , czarnulka natomiast pobyła nieco dłużej , uniemożliwiając mi skupienie się na dramacie z Oprah Winfrey , a kiedy schodziła z łóżka , czekała już tam na nią (oczywiście) pierwsza
i z zazdrości spuściła siostrze niezły łomot .
Trzeba mojego pecha , żeby po stracie samotnej Peanutki dostać dwie siostry , które przytulone do siebie ( jak szczurki , które oglądam
z zazdrością na fotkach )widziałam tylko dwa razy : po raz pierwszy rankiem po przybyciu do naszego domu , po raz drugi w transporterku podczas krótkiej podróży autem ... :(
Tylko strach je zbliża i wygląda na to , że aby zacieśnić nie do końca skrystalizowane więzi rodzinne , powinnam siostry od czasu do czasu nieco podstresować ;)
Wczoraj podczas uprzątania ich manelarni siedziały zamknięte
w transporterku , ale najwyraźniej nie były tym dość przejęte , bo nawet
w tak ograniczonej przestrzeni zdołały się jakoś od siebie odsunąć ... >:(
Teraz też pobiły się przy brodziku z wodą o zabaweczki i kiedy pocieszałam powaloną Dżumę , druga obrażona uciekła .Siostra tymczasem buszuje po całym pokoju , pcha mi się do kawy i uparcie usiłuje poprawić swój czas
w sprincie przez klawiaturę :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: *Delilah* »

Fajnie sie Ciebie czyta Unipaks :) Poprawilas mi dosyć niętegi dziś humor.
Pozdrowienia dla Panienek i oczywiscie złóż im ode mnie życzenia na Dzień Szczura :D !
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”