Nasza brygada

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza brygada

Post autor: unipaks »

denewa pisze:

Daję słowo sr-ola nie szukałam tej dziury w całym, odkryłam ją niechcący... ::)
Teraz trochę żałuję, bo bym sobie żyła w błogiej nieświadomości...
a szczurki i szukały jej , i znalazły! :D
Ja ostatnio w nocy dziwiłam się , że marznę okryta dodatkowo kocykiem - póki po przebudzeniu się nie stwierdziłam , że koca to właściwie bardziej nie ma niż jest - takie miał wygryzione dziury! :P
Całej brygadzie proszę złożyć moje uszanowanie :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Nasza brygada

Post autor: sssouzie »

denewa pisze:Szczurki notorycznie wspinały się po metalowych nogach biurka, żeby dostać się do zabezpieczonych tam kabli, posmarowaliśmy je więc olejem jadalnym... ::) Teraz mamy fajne akcje... O0
toż to pod znęcanie się nad zwierzętami podchodzi! :D
zabierać im jeszcze główny składnik diety codziennej-kable- ej Denewa, ja bym się na forum nawet nie przyznawała ;)


ja to nie wiem skąd wy te wszystkie dziury w pościeli znajdujecie- u mnie nie ma ANI JEDNEJ. nawet jakbym prosiła-
za to boję się do szafy zaglądać...i nie wiem czemu zawsze te zęby trafią na coś, co nie jest moje a znalazło się w szafie przypadkiem ::)

miziańska dla panien (od sołzy i kleptomanek, żeby anonimowo nie bylo ;) )
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Ale się uśmiałam ;D
unipaks pisze:Ja ostatnio w nocy dziwiłam się , że marznę okryta dodatkowo kocykiem - póki po przebudzeniu się nie stwierdziłam , że koca to właściwie bardziej nie ma niż jest - takie miał wygryzione dziury! :P
Ano widzisz Uni podczas gdy Ty śpisz, szczurki nie próżnują...
Syzyfowa praca można powiedzieć, ledwo podziurawią jeden koc, Wy już wyjmujecie nowy....
sssouzie pisze:ja to nie wiem skąd wy te wszystkie dziury w pościeli znajdujecie- u mnie nie ma ANI JEDNEJ. nawet jakbym prosiła
Sssouzie wymień się ze mną na szczurki na jakiś czas, a zaprawdę poznasz co to dziura w pościeli... O0 Powiem więcej - poznasz co to pogryzione drzwi od balkonu (nie wiem co ona ma do tych drzwi ::) )
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza brygada

Post autor: unipaks »

ty to nazywasz spaniem?! :P Poza tym one nie próżnują nawet gdy nie śpię, zupełnie nie przejmując się tym że nie śpię i wyczyniając rzeczy niewyobrażalne. Teraz znęcają się w łóżku nad moim mężem ,pozwalając mi pozostać w złudnej nadziei , że jak "powolutku się położę, żeby nie ujrzały mnie", to może będzie tym razem inaczej :P
A wracając do tych fajnych akcji z nogami od biurka , to fajne też być później muszą takie szczurkowe łapeczki utytłane w spożywczym oleju , wspinające się po waszych spodniach w górę w celu sprawdzenia , czy aby nie urośliście od wczoraj... ;D
Czyż nie? :D ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Nasza brygada

Post autor: *Delilah* »

Ee, ja tam mysle, ze nieglupie by bylo sprzedawac takie koce/posciele z adnotacją : " niepowtarzalne, oddychające koce:)
Nowosc na ekologicznym rynku ;)!":D
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

unipaks pisze:A wracając do tych fajnych akcji z nogami od biurka , to fajne też być później muszą takie szczurkowe łapeczki utytłane w spożywczym oleju , wspinające się po waszych spodniach w górę w celu sprawdzenia , czy aby nie urośliście od wczoraj... ;D
Czyż nie? :D ;)
Hehehehehe ;D ;) Jaka fajna złośliwość ;D
Ale nie - przebiliśmy siebie samych sprytem i po wysmarowaniu metalowych nóg wytarliśmy je lekko ręcznikiem papierowym :P Niestety szczurki przestały dostarczać nam uciech wchodząc tamtędy. Za to znalazły inną drogę ::) ale tam nie zastosujemy olejowego antidotum, bo mogłyby zrobić sobie krzywdę...
unipaks pisze:ty to nazywasz spaniem?! :P
No dobra - przesadziłam ::)
unipaks pisze:Teraz znęcają się w łóżku nad moim mężem
Tego bym nie darowała - mąż to jednak istota dość wrażliwa...

Deli pewnie jakby dobrze zareklamować, to by szły jak świeże bułeczki ;) I te naturalne ślady szczurzych zębów... a jaki niski koszt produkcji... ;D
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasza brygada

Post autor: ol. »

denewa pisze:Właśnie się zalewamy z Diesel, która zjeżdża po metalowej nodze biurka jak tancerka klubu nocnego ;D
Wczoraj, gdy założyłam spodenki od piżamy odkryłam w nich 3 dziury ::)
zasilaczem do laptopa (...) odkryłam na nim ślady zębów i wygryzienia aż do druta... ::)
Wasze szczurzyce to kobiety pracujące, które żadnej pracy się nie boją: tancerka, krawcowa, elektryk, kaskader ...
Brygada się spisuje :D Nie narzekaj, na czarną godzinę fach będą miały w ręku a w dzisiejszych czasach to się ceni ;)


sssouzie pisze: ja to nie wiem skąd wy te wszystkie dziury w pościeli znajdujecie- u mnie nie ma ANI JEDNEJ. nawet jakbym prosiła-


Ssouzie, a Ty na pewno masz szczury ? :P
Pościel jest miejscem rozrywek wszelakich, a dobra pościel to pościel dziurawa. O ileż więcej powierzchni, poziomów do zwiedzania, zakładki jakie się piękne tworzą, norki przecudowne, kanały niezmierzone ! Ach !
Powiedzmy, że pościel to taki szczurzy ser szwajcarski :D
No chyba, że Twoje panny mają to wszytsko w Szflandii ;)



Denewa, pozdrów szczurki: niech Febra goni skoro tak jej natura dyktuje, tylko niech zawsze spada bezpieczenie na cztery łapy, Diesel niech rządzi łagodnie i miłościwie, a Deli przytul i powiedz, że mocno bije tylko ten, kto mocno kocha .. albo nie, to głupie powiedzenie, przytul ją po prostu i szepnij co Ci serce dyktuje :-*
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Nasza brygada

Post autor: sr-ola »

A może by tak jakieś nowe focie? Ostatnie były dwie strony temu, protestuję!
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Dzięki ol. :) Życzenia od serca są najcenniejsze.
Właśnie Deli jest teraz takim moim miziakiem. Nigdy nie była bardzo za człowiekiem... ale jak trwoga to do Boga. Siedzi mi na ramieniu albo trzyma się blisko bo boi się Diesel. A Diesel jest strasznie złośliwa... Ostatnio mnie znów parę razy lekko capnęła.
Febrak skacze i się rozbija jak zawsze. Czasem reaguje na moje krzyki "nie! nieeeee!", a czasem bezczelnie udaje, że nie słyszy. Potem się rozbija i tylko słychać nasze współczujące jęki... W felernym miejscu na podłodze położyliśmy nawet poduszkę, ale czasem... w nią nie trafia... :(

Zaraz będę sprzątać klatkę, zainstaluję domek od Aniuś i będę mogła obudzonym szczurasom porobić trochę fotek... bo rzeczywiście dwie strony temu... ::)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Nasza brygada

Post autor: sssouzie »

denewa pisze:Febrak skacze i się rozbija jak zawsze. Czasem reaguje na moje krzyki "nie! nieeeee!", a czasem bezczelnie udaje, że nie słyszy. Potem się rozbija i tylko słychać nasze współczujące jęki... W felernym miejscu na podłodze położyliśmy nawet poduszkę, ale czasem... w nią nie trafia... :(
Kaskaderzy ćwiczyć dużo muszą, na filmach nie widać ile razy nos na próbach rozbili :D
ale jak miło usłyszeć owy współczujący jęk- dowód, że ktoś jednak kocha małego szubrawca ::) ::)
denewa pisze:i będę mogła obudzonym szczurasom porobić trochę fotek... bo rzeczywiście dwie strony temu... ::)
strony może i nie drgnęły, ale kartki w kalendarzu tak- czekamy na foty ;D
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

sssouzie pisze:strony może i nie drgnęły, ale kartki w kalendarzu tak- czekamy na foty ;D
Hehehehe ;D no tak wiedziałam, że w końcu odpowiem za swoje obiecanki bez pokrycia.

Główna przyczyna opóźnienia jest związana ze szczurkami. Na szczęście jest już prawie wszystko ok, ale kilka dni temu przeżywałam koszmar. Dwa szczurki spadły z dużej wysokości, weszły do pustej miski, która przechyliła się pod ich ciężarem :( Miałam straszne wyrzuty sumienia... naprawdę trzeba ich bardzo pilnować i przewidywać różne sytuacje :(

Powoli nadrabiam zaległości z fotkami, ale u nas niestety nie da się zrobić sesji. Nie da się nawet usiąść na chwilę bo co 3 min trzeba zdejmować szczura z niedozwolonego miejsca ::)
Pozostaje więc korzystać z różnych nadarzających się okazji, a te czasem długo nie przychodzą...
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Nasza brygada

Post autor: sssouzie »

denewa pisze:Na szczęście jest już prawie wszystko ok, ale kilka dni temu przeżywałam koszmar. Dwa szczurki spadły z dużej wysokości, weszły do pustej miski, która przechyliła się pod ich ciężarem :( Miałam straszne wyrzuty sumienia... naprawdę trzeba ich bardzo pilnować i przewidywać różne sytuacje :(
a jednocześnie przecież nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć..
panny wszędobylskie nie raz nas zaskakują pozytywnie, no ale zdarza się też, że się zastanawiamy, jak w takiej małej główce rodzą się te przegłupie i karkołomne pomysły i przedsięwzięcia. :-\

i jeszcze jedno- co znaczy to:
denewa pisze:Na szczęście jest już prawie wszystko ok
?
nie strasz, co się IM stało?
denewa pisze:Pozostaje więc korzystać z różnych nadarzających się okazji, a te czasem długo nie przychodzą...
ale u was jak już ta okazja przyjdzie to zdjęcia są naprawdę warte czasu oczekiwania :-*
bardzo lubię wracać do waszych zdjęć :]
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Dzięki sssouzie :D

Wiesz co ja byłam przerażona ale u weta okazało się, że nie mają złamań, czyli tylko obicia. Febrakowi nic nie jest - jak zwykle szaleje. Wczoraj było ok ale dziś widzę, że Diesel chodzi jedną nóżkę trzymając w górze. Wydaje mi się jednak, że ją po prostu oszczędza.

Trzy starsze zdjęcia: Deli zaglądająca do butelki, Febraczek z jęzorem na wierzchu i Diesel jedząca słonecznika
Obrazek Obrazek Obrazek
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza brygada

Post autor: LaCoka »

<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

LaCoka pisze:alkoholik! ;D
Tylko ją podsadzić i dać słomkę 8)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”