Cytrynowy świat ogonków ♥

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

Cześć!
Dzisiaj szybko orientacyjnie i przeprosinowo. Dla zainteresowanych nie ma mnie na forum, trochę problemów mi się na głowę zwaliło, brak czasu, kompletnie nic. Chwilka przed spaniem, to idealny moment, by wszystko wytłumaczyć. Więc tak przepraszam, że coś obiecuję i słowa nie dotrzymuję, ogólnie jak napisałam mam trochę problemów i ogólnie dużo, dużo zajęć. Więc tak jutro postaram się coś naskrobać i może dodać zdjęcia. Ogólnie naprawdę mi głupio z tego powodu, że coś obiecuje i nie spełniam obietnicy. Przepraszam z całego serducha.

P.S prawdopodobnie będę miała do oddania dwie myszki, oswojone, wiek dokładnie nie wiem, z tego co się orientuje zdrowe, samice, czarno-białe, jutro będę miała jakieś zdjęcia i dowiem się więcej.
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”