Japońskie dziewczęta <33

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Arau »

Bratka.a10, nic nawet o kablach nie wspominaj, zaczną mi się śnić szczurze ząbki po nocach...

Lilien, niestety tak jest, szczególnie w dużych schroniskach w miastach... Szczerze mówiąc nie wiem skąd połowa wolontariuszy się tam wzięła, chyba z musu... Jedno to oczywiście przepełnienie i brak środków od miasta, ale ludzie tam pracujący to często kompletna znieczulica, posprzątać się brzydzi, karmę rzuci przez kraty...
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Bratka.a10 »

Ehh tak wyobrażam sobie.. Jeszcze po tym co napisała Lilien - to strasznie smutne. :'( Ale mimo wszystko mam zamiar spróbować i postaram się dać z siebie wszystko. ;)
Obrazek
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: czekoladkaa »

Bratka.a10 pisze:Ehh tak wyobrażam sobie.. Jeszcze po tym co napisała Lilien - to strasznie smutne. :'( Ale mimo wszystko mam zamiar spróbować i postaram się dać z siebie wszystko. ;)
lilien, tam jest dokładnie tak, jak napisałaś.. :'( ja mam że tak powiem jakiś wgląd, bo kuzynka w schronisku pracuje (pomaga ::) ) i za każdym razem mówi mi, co się działo, jakiego zwierzaka oddali do adopcji, jaki odszedł.. różowo to tam nie ma, ale zawsze jest ta świadomość że się pomogło np. pieskowi, który znalazł kochających właścicieli... ale też niestety trzeba mieć dobą psychikę... :'(
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Bratka.a10 »

Mam nadzieję, że dam radę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Lilien »

Więc pamiętaj Bratka że nie należy się przywiązywać. Owszem wykonywać swoją prace tam jak najlepiej, ale ze sporym dystansem tak jest lepiej. Wiem, że te zwierzęta potrzebują miłości, ale nie można uratować wszystkich.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Bratka.a10 »

Tak, zdaję sobie (niestety) z tego sprawę... Mimo wszystko jestem nieugięta i wciąż stwierdzam, że zostanę wolontariuszką. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Bratka.a10 »

Nareszcie ! Właśnie zamówiłam wraz z mamą tą klatkę http://www.superpreis.pl/klatka-deluxe-100-510161 . Teraz tylko czekać na jej przybycie. Jutro muszę się wybrać do brico-marshe i zobaczyć czy są takie jakby koszyczki bo chciałam je zamiast tych podestów drewnianych.. Ale to jeszcze się zobaczy. Jak klatka już dojdzie i ją "ogarnę" poszukam jakiegoś kompletu (hamak, hamako-domek, tunel itd.) do zakupienia od tutejszych forumowiczek. ;)

No i mam nadzieję, że kiedy już tą klaciorę wyposażę i włożę tam moje dziewuchy to będzie im się podobać ::)
Obrazek
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: czekoladkaa »

no no no :P
to ogony będą mieć willę normalnie ;D :D
czekamy na zdjęcia nowo urządzonej klaciochy jak przyjedzie :-*
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Bratka.a10 »

Ojojoj będzie willa a jak! Postaram się zrobić również zdjęcia jak wyposażę już klaciorę ::)
Obrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: BlackRat »

Bratka, ja śliczne koszyczki w Carrefour kupiłam, ale na szerokość Twojej nowej klatki to chyba będzie ci ciężko znaleźć, bo ja zawsze widzę najwięcej ok. 37cm, no chyba, że po dwa zawiesisz ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Lilien »

Willa jak się patrzy! :) No to teraz ogony będą szalały na całego, ach te nocne wyścigi, gryzienie prętów i skakanie po półkach ;D
Ja sama również muszę bardziej naszą klatke wyposażyć, ale to nie jest wcale takie łatwe:D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Bratka.a10 »

Hmm no to chyba po dwa zawieszę Black ::) A co do carrefoura to u Nas nie ma :-[
Ah już się nie mogę doczekać aż ta klaciora przyjdzie do Nas! A w tygodniu już powinna być. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Bratka.a10 »

No i byłam w Brico.. Na moje szczęście były koszyczki - nawet jako taki wybór był..
Wzięłam (na razie) takie koszyczki :
Obrazek
Obrazek

Co sądzicie? Mam zamiar jeszcze raz pójść do Brico i kupić chociaż jeden taki duuuuży koszyczek ::) Ale najpierw czekam na klatkę, która jutro przyjdzie (mama dzwoniła się zapytać) ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Bratka.a10 »

Wiecie co.. Właśnie przyszła ta klatka deluxe 100 i ja się dziwię! Nie sądziłam, że ona będzie taaaka wielka! :o
Ze składaniem poczekam aż mama wróci.. A koszyczki to pójdę kupić te największe... ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Kluseczki! :D

Post autor: Arau »

Hehe, no 100tka to jest coś, masz dwa razy taką klatkę jak ja teraz ;) A jakie stado tam wejdzie, hoho... ::)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”