10 maluszków!!! Poznań

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Neave »

Jejku!!!

Wlaśnie wróciłam.. Jak one urosły! Są takie słooooooooooodziutkie!!

Ach i musze Wam powiedziec że ten jeden ma oczka dark ruby :) Są śliczne :) Jak to możliwe żeby z takiego sklepowego miotu wyszły takie piękne pyszczaki??!! Normalnie są extra!!

No to kiedy po nie przyjedziecie ?? :)
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Neave »

Ach sorki!! Oba szare husky mają oczka dark ruby :)

I jeszcze... U M2 już widać jąderka ... Mam go rozdzielić???

M1 - Sechmet
M2 - Krowka
K4 - zarezerwowana
K5 - Cathycash (ale nie na pewno więc jeżeli komuś się podoba to niech do mnie napisze będzie 2-gi w kolejce )
K6 - Siarzewska za pośrednictwem Nezu
K7 - Nezu

Co do pozostałej trójki czyli K1 K2 K3 to na razie wiem że na pewno 1 z nich ma zaklepany dom tylko nie wiem która To się okaże


Proszę używać opcji zmień, łączę posty/edit/mod
dummy
Posty: 84
Rejestracja: pt lut 18, 2005 4:59 pm

hej

Post autor: dummy »

No tak Myslalam ze dzis cie nie bedzie jeszcze, bo nie odpowiadalas na kom.Dzis Marcin pojechal do Poznania i nie dalam mu pudelka. Ale on jezdzi co tydzien wiec nic straconego. NAPISZ KONIECZNIE JAK TAM z niesymetryczna!!!! Czekam. Bo ja juz sie zajmuje jak debil chodzeniem po sklepachi wybieraniem co lepszych smakolykow, POZDRAWIAM. Napisze ci na kom jak bedzie next one Marcin lub ta laska w Poznaiu i Was umowie Moze byc...?
?Stary lew jakby się regenerował. Ale dziwnie. Zdradza wszelkie oznaki młodego osła.(S.J.Lec)(To oczywiście o mnie...)
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Neave »

Właśnie 2-ch panów zostało oddzielonych od pań! Jedzą same jądra już widać więc wolałam być ostrożna :)
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Neave »

Jejku ludzie ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja już nie wiem... Tak patrzę w te szczurze oczęta i już nie wiem... Nie umiem powiedzieć które szczurcie mają jakie oczka!!! Namotałam Nezu a tu się okazuje że K6 to ma chyba te oczęta czerwone, a ta trójca husky to ma takie troszeczke czerwone!! Jak są czarne to pod światło nic z czerwonych nie mają. Niektóre pod światło to mają czerwone a K6 to już od razu ma czerwone i ja już nic nie wiem...
Jak to jest z tymi oczkami???


Kiedy ktoś mogłby po maleństwa do mnie przyjechać i mi powiedzieć, który jakie ma???
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Krówka. »

Neave spokojnie, okaze sie jak juz beda u nas ;) ja niestety Cie nie odwiedze, jak juz to ktos porwie mojego malca od Ciebie i mi przywiezie ;)
Oczka nie sa az tak wazne. Gorzej by bylo gdybys plcie nie mogla rozroznic 8)

http://www.szczury.org/album_page.php?pic_id=1037 jakie to są CUDA!!!
D!
Posty: 43
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:11 pm

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: D! »

A u mnie juz kolejny dzien duza klatka stoi pusta:( i nie ma kogo karmic ani miziac, ani wypuszczac na spacery. Tutaj na forum nie ma raczej nikogo, kto podrozuje na trasie Toruń-Poznań? albo chociaz Poznań-Bydgoszcz, zeby bylo blizej odebrac? Maluch K2 mi sie bardzo, ale to bardzo podoba.
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Neave »

Jest 7 nowych fotek !! :)
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Livonia »

Neavetez mi sie wydaje ze oczka nie sa takie wazne ;) wqazne zeby maluszki byly kochane i mialy swietne charakterki:) pozdraiwam
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Krówka. »

D! nezu bedzie brala maluchy od Neave, a ona czasami kursuje z Malborka do Toruńa z tego co wiem ;)
D!
Posty: 43
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:11 pm

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: D! »

Serio....? Kurcze jesli tylko to mozliwe...:D Ta mala(k2) bardzo mi sie spodobala, tylko problem to transport, no i jeszcze zgodzic sie musi Neave...;)
n-boh
Posty: 42
Rejestracja: pt sty 14, 2005 8:50 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: n-boh »

Słuchajcie jakby ktoś jechał przez . Malbork - Toruń to ja bym byłą chętna na samiczke . Czekam na odpowiedź!!
Ps. Zostały już tylko K1, 2, 3?
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: nezu »

no nie jest tak wesolo. Juz w Toruniu nie studiuje,wiec jezdze na trasie Malbork - Piernikowo duzo rzadziej.. ale musze sie przejechac do Piernikowa po jeszcze pare rzeczy..Jeszcze nie wiem kiedy dokladnie bym jechala..
Poza tym sluchajcie, Torun od Poznania jest niezbyt daleko, jezdza do niego i z niego osobowki wiec i koszta nie beda gigantyczne. Nie wiem, moze zlozcie sie na bilet dla neave alboco i wtedy moze podwiozlaby wam ogonki, albo moze ktoras z was by pojechala...
Bo jazda Poznan - Malbork a potem Malbork - Torun to troche za duzo zachodu. No i nie wiem czy mialabym gdzie przetrzymac dwa kolejne ogonki. Transporterek odpada, nie bede przeciez meczyc tych maluchow w tak ograniczonej przestrzeni. 1 dzien, moze 2, ale tydzien?dwa tygodnie?..
Niestety ale w tej kwestii juz nie moge pomoc.. :-(
n-boh
Posty: 42
Rejestracja: pt sty 14, 2005 8:50 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: n-boh »

A czy była by możliwość podskoczenia do Ciebie do Malborka. Tzn. moja kumpela tam mieszka ze studiów, więc mogła by bo mi przetransportować..
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: nezu »

n-boh takie cos bedzie mozliwe tylko jesli twoja kolezanka ze studiow odbierze malucha najdalej nastepnego dnia po przyjechaniu rzeczonej okruszki do mnie.
Nie mam chwilowo warunkow do przetrzymania malej dluzej niestety.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”