kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

a ja nie mam kapturka... :'( :'( :'(
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Dorodni Ci Twoi panowie :) .
Dar istotnie, ma inne rysy twarzy, takie ...mocne, i te oczy zmrużone. Gdybym była nadobną szczurzycą bardzo miłe dreszcze by mnie przechodziły w tym momencie, o tak.
Szkoda, że Dolarek taki skryty, ciekawie by było ich zobaczyć razem, bo ten taniec delfinów to mi wybitnie rozbudził wyobraźnię.

Gacek w pięknego jeża się przeisoczył zaiste. Ale tak myślę, że w konfrontacji z Darem chyba musi trochę futrem postaci sobie naddać, bo kolega raczej masywniejszy i jeszcze wizytacje mu w domostwie przeprowadza ::)
Patrząc na Blesia nietrudno uwierzyć w jego łagodne usposobienie, jednak o Stefku muszę powiedzieć, że miga się od zdjęć nie mniej niż Dolar, niby się pojawia, ale tak naprawdę swojego oblicza nie pokazał ani razu.

Serdeczne pozdrowienia dla tych więcej niż obecnych i tych niewidzialnych :)
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Akka »

ja już nie mam czarnulka żadnego w stadzie :( a to takie piękności są...
ja też chce czarnulka :) takiego ładnego jak Daro :) ale w moim przypadku to musiała by być czarnulka :D czocherki dla całego stadka ;)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nue »

a ja nie mam kapturka... :'( :'( :'(
odmienna, a przecież wiesz: Kto nie ma kaptura, temu się należy bura!
Przemyśl to ;D
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

odmienna ,no daj przeczytać, co tam panie w Kwarkowie ... :)
ostatnie fotki były takie fajne , chcemy jeszcze ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

( Dolaru, absolutnie nie dał sobie zdjęcia zrobić- zaszył się w najciemniejszym miejscu )
No przeciez sie obrazam :)

A co do kapturka... a nawet 3 ... hehehe to ja mam "panow na wydaniu". Wiesz... gdybys byla chetna, to z przyjemnoscia ich przekaze w tak dobre rece.
Buziaki dla Kwarkowa!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

A no, panie, w kwarkowie listopad- błeeeeeeeee :-\ jeśli to przetrwam- to będzie najlepszy dowód, na łaskawość Opatrzności...

Specjalnie dla Ciebie Deli:
Obrazek
Najważniejsze, że jestem przystojny.... :P

A teraz powiedzcie mi- błagam! Że ten szczur wygląda na zadowolonego :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
To już chyba ostatnie miejsce, w którym mogę zaoferować Stefkowi mieszkanie...skarżyłam się już, że on za nic nie chce polubić klatki. Nie mogę patrzyć, jak wyrywa się z niej i godzinami siedzi w malutkim koszyczku... problem też taki, że jeśli to ma być jego dom, miejsce musi być niedostępne dla kota i innych szwędających się po domu szczurów. Ta półka spełnia ten warunek. Tyle, że jest trochę za blisko drzwi balkonowych, jednak przed podmuchami, zabezpieczę go kartonem, a na dłuższe wietrzenie zabiorę w inny rejon...dla mnie ważne, że wreszcie widzę, jak Blokers zagospodarowuje dla siebie przestrzeń :) .
gdybys byla chetna, to z przyjemnoscia ich przekaze w tak dobre rece
...co jednak znaczy Piar ... naprawdę, bardzo marny ze mnie opiekun :-[ .
W dodatku brutal... oto, jak dopuszczam się gwałtu na łajzie, która nie chce się ze mną bawić: http://www.youtube.com/watch?v=hNzGClmXysY
ani trochę nie przypomina to słodkiego Tobiaszka co? >:D
A jest jeszcze, jak spostponowałam Dolarka, coby zdobyć zdjęcie dla Deli- na szczęście youtube chwilowo odmawia współpracy.

A tu coś specjalnie dla babci merch: http://www.youtube.com/watch?v=5Ik87g5t ... re=channel
Chłopcy chcieli pozdrowić Babcię, krewnych i powinowatych oraz pokazać, że są cali, zdrowi, nie za grubi, nie za chudzi, przystojni i baaardzo grzeczni ( to ostatnie właściwie jest skutkiem tego, że pora na brewerie niewłaściwa... zresztą zaraz po „zdjęciach” Dolaru poszedł do domu a Darek w szkodę- jak to on:
Obrazek
elektryk :P )
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Ogoniasta »

Nareszcie wieści z kwarkowa. ;D

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aea ... eb1fc.html Jak dla mnie to jest bardzo szczęśliwy szczur! No przecież widać jak się uśmiecha nawet. ;D :D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Dar jest wielki :o dopiero porównując do ręki widać jak bardzo !

Sfetek wygląda na takiego, który czuje się u siebie. Powiedziałabym nawet, iż tego stanu ducha nie zmienia nawet fakt bycia nawiedzanym na włościach przez niesyte pieszczot dłonie. Droczy się, ale wie co dobre ;)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Telimenka »

Piękni są.. zawsze się zastanawiam jak zrobić sobie szczury wolnożyjące. Odmienna daj mi przepis. Moje się zaszywają po kątach i boją sie wybiegów.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Magamaga »

Stefek wygląda na szczura, który znalazł idealne miejsce dla siebie :D.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

No szczęśliwy Ziomal ;D tylko ktoś mu spokój w jego pięknym azylu zakłóca choć tam właśnie nie powinien ;) :P
Lubię patrzeć na kwarki na żywo :) ale ostatnio ciągnie mnie fotka Jędrulki , którą zachomikowałam bo nie przestaje mnie wzruszać :)
Chłopaki chyba bardziej niż dziewuchy lubią się bawić w swoim towarzystwie i wodzić jeden drugiego za sobą , fajne to! :)
Nasze szczurki może nie chowają się po kątach , ale i nie dwoją się i nie troją jak onegdaj - bardziej niż trzeba się objadają i mniej do swawoli są skore , a więcej do nadstawiania krągłości pod pieszczotki i pyszczków pod buziaczki :D
Ucałuj wszystkie ogony jak należy od nas :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Akka »

Blokers widać że szczęśliwy :) Jakoś od razu jak napisałaś o tym kartonie to skojarzyło mi się z takim koczownikiem mieszkającym pod mostem :D Odmienna Twoi chłopcy są tacy przystojni!! Chciała bym mieć takie duże ciałka do miziania :D
odmienna, a przecież wiesz: Kto nie ma kaptura, temu się należy bura!
znowu zareklamuje miot z Tych ;) Znalazł by się kaptur :P chciała bym zobaczyć malucha podgryzającego i podskakującego za takimi duuużymi ogonami :D
A no, panie, w kwarkowie listopad- błeeeeeeeee
Nie no dzisiaj to w pełni "złota jesień" ;)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

o ,sesja Dolarka oraz filimki, w pelni mnie zaspokoily :D ( hmm., dziwnie to zabrzmialo, ale wszyscy wiedzą o co chodzi)
pozdrowienia dla Kwarkowa listopadowego (a dzis takie piekne slonce )
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Pozdrawiamy Kwarków :) Co słychać? Zdrowe mam nadzieję , a Stefek polubił swoją półkę? :)
Buziaczki dla fascynującej kwarkowej materii :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”