Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: zalbi »

Paul_Julian pisze:Albinek na hulajnodze :D http://xantosw.com/blog/wp-content/plug ... atBike.jpg

Paul, to raczej myszka :D
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Myszka ? Myslałem, ze to albinek. Fakt, teraz jak sie przyjrzę, to widać , że nie ma wystajacego noska. Dawno juz nie miałem myszek, Ty masz świezsze dane :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Ojciec własnie do domu przyszedł, przyniósł mój karnet na kurs samoobrony xP Wgl śmiesznie z tym było, bo nigdy nic nie wygraliśmy, a w tamtym tygodniu w radiu naszym suwalskim tak ogłaszali że mają do rozdania karnety na kurs takowy.. To mama smsa wysłała i tak jej się miały środki na koncie skończyć.. i jakiś czas później zadzwonili, że wygraliśmy! :D
Jestem mile zaskoczony, bo nie byłem za dobrze nastawiony do tego kursu.. a tu patrzę, jakieś kanji w tytule i napis "karnet gwarantuje miesiąc bezpłatnych zajęć samoobrony na bazie aikido, karate i judo" - szok! :D Zawsze chciałem chodzić na któreś z tych sztuk walki, ale niestety nie pozwalała mi na jakiekolwiek ćwiczenia fizyczne moja dość zaawansowana astma :-X Teraz zasmakuje chociaż trochę tego ;D
Ale jestem happy teraz! :D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

To pewnie będą lajtowe rzeczy , miesiąc to nic :) Zresztą, to jest "na bazie" wiec moze się ograniczyc do typowej samoobrony (kop w jaja, cios w tchawicę albo w oczy i takie tam) Astma nie jest przeszkodą , nie martw się.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Zresztą, to jest "na bazie" wiec moze się ograniczyc do typowej samoobrony (kop w jaja, cios w tchawicę albo w oczy i takie tam)
Cichaj, Paul, radość mi psujesz! :D
Astma nie jest przeszkodą , nie martw się.
U mnie niestety zawsze była. Wystarczyło parę prostych ćwiczeń i już zaczynałem się dusić. Mimo szczerych chęci do ćwiczeń, musiałem zostać zwolniony całkowicie z wf-u, bo nauczycielki mało zawału nie dostawały przeze mnie :D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Ale to wąłsnie fajnie , ze bedzie "na bazie" . Bo wtedy wiecej się nauczysz. Bo gdyby to były typowe zajecia z karate czy aikido , to miesiąc to nic.

Jak masz napady, to bierz leki, lub zmień dawkę. I inhalator blisko. Nie Ty pierwszy i nie ostatni ćwiczący z astmą :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Bo gdyby to były typowe zajecia z karate czy aikido , to miesiąc to nic.
Chciałbym na to chodzić.. ale mam wrażenie, że jestem za stary ::) No i moja kondycja fizyczna pozostawia wiele do życzenia :P
Jak masz napady, to bierz leki, lub zmień dawkę. I inhalator blisko. Nie Ty pierwszy i nie ostatni ćwiczący z astmą :D
Inhalator zawsze mam przy sobie ;) Ostatnio już ataków nie mam, głównie dlatego, że moje ćwiczenia fizyczne ograniczają się do spaceru do szkoły i z powrotem ::) Czasem tylko jak się za dużo śmieję, to mnie astma łapie :P
Kurczę.. przydałoby się trochę jednak zająć sobą :D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Flaumel »

Za stary, za stary, wcale nie za stary, więc nie marudź i spełniaj marzenia! :)
Obrazek
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Za stary, za stary, wcale nie za stary, więc nie marudź i spełniaj marzenia! :)
Marzeń to ja mam wiele, aż za wiele! :D
Zobaczę jak mi się na tej samoobronie będzie podobało i jak pójdzie, potem się pomyśli ewentualnie o jakimś karate czy czym tam.. U nas jest, Kyokushin bodajże, na każdym słupie rozwieszają swoje plakaty :D Pomyślimy.. :P
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Zacznij znowu brac leki codziennie i bedzie lepiej :) Ale żes pojechał z tym "za stary" .... Nigdy nie jest się za starym na spełnianie marzeń, dokładnie tak jak mówi Flaumel.
Trenowałem za młodziaka karate, ale potem lekcje były za drogie :(
Ale poszedlbym na zwykłą samoobronę , taką dla kobiet. Wbrew pozorem jest o wiele bardziej skuteczna niż np. kravmaga.

Żeby obronić sie na ulicy korzystając z klasycznych sztuk walki, trzeba trenowac kilka lat. Żeby obronic sie używając kravmagi czy boksu, trzeba być twardym na treningach, bo tam nie ma markowanych ciosów ani zatrzymywania o cal przed twarzą.
Samoobrona uczy obrony przed klasycznymi chwytami na ulicy , i to jest dobre.

Sheerun bedziesz relacjonować jak Ci tam idzie :D Wogóle to super, ze udalo Ci sie wygrac i to coś fajnego !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Ale żes pojechał z tym "za stary" .... Nigdy nie jest się za starym na spełnianie marzeń, dokładnie tak jak mówi Flaumel.
Do niektórych rzeczy naprawdę czuję się za stary. Chociażby to, że od małego chciałem jeździc na deskorolce! Jakieś dwa lata temu sobie ową zakupiłem i mimo starań, czułem się tak idiotycznie chwiejąc się i wywalając na chodnik i słysząc chichoty przechodniów że zaprzestałem prób.. ::)
Na tej samoobronie też będę czuł się staro, bo to jest dla 'dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat', a ja, jakby nie było, mam niecałe 18 ;D Ale słyszałem w radiu, że karnet wygrała też jakaś 18-letnia dziewczyna (która mówiła że jej się to przyda bo chce być policjantką) więc sam nie będę. :P
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Trenowałem za młodziaka karate, ale potem lekcje były za drogie :(
Skojarzyło mi się z moją ukochaną jazdą konną. Jeździłem przez ładnych kilka lat i wtedy jeszcze nie było tak strasznie drogo. Mógłbym nawet stwierdzic, że konie były wtedy całym moim światem, tak jak teraz są szczury. Ale musiałem przestać, bo ta przyjemność stała się zbyt droga - wybaczcie, ale 35zł za godzinkę jazdy to za dużo jak na moją kieszeń.
Fakt, że jeździłęm też potem w sportowej przez kilka miesięcy, za darmo, ale co to była za jazda? Nie nauczyłem się niczego, wszystkie konie zajęte były przez starszą grupę i to ona była ważna, a my? Mieliśmy jednego, starego, spracowanego kuca na grupę kilkunastu osób. Jazda trwała około 1,5h, czyli na oko 10 minut na jedną osobę.. No i instruktorzy się nami nie przejmowali zbytnio, trenowali starszych do zawodów, więc nie mieli na nas czasu. W ogóle nie wiem po co wzięli tą drugą grupę.. I tak tylko sprzątaliśmy, starsi oddawali nam konie i sprzęt do wyczyszczenia i zabierali zady do domów. A my jeszcze jakieś dwa h roboty - czyszczenie koni, sprzętu, zamiatanie, karmienie.Ja dziękuję takie coś. Zrezygnowałem po kilku miesiącach.
Ale żem się rozpisał i wgl nie na temat ::) Mam ostatnio jakąś wenę do pisania :D
Teraz będę rozpamiętywał stare, dobre czasy :D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

No i mi się stare czasy przypomniały przez Ciebie...Dwu-miesięczne wakacje pod namiotem na pastwisku pełnym koni...Jazdy za free,tylko trzeba było wstawać o piątej rano żeby zdążyć wszystkie konie nakarmić i napoić...Się nanosiło tych wiader!
Ach,aż miło się wspomina,wakacje w siodle...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Kameliowa »

tez chodziłam na karate swego czasu :) strasznie to lubiłam a lekcje nie były nawet aż takie drobie :) CO roku na wakacje jeździłam z trenerką na obozy karate; męczyła nas strasznie treningami, ale bardzo dobrze to wspominam. Tyle że pewnego razu z nią się pokłóciłam i przestala do niej chodzić ::)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Obozy karate były najlepsze :D
A w roku . ok. 95 miesiąc treningów ( 2x w tygodniou 1.5 h ) kosztowało mnie 50 zł ( w przeliczeniu na nowe). BYłem już starszy stopniem, więc nie interesowały mnie zajecia z młodszymi, troche się to nie opłacało.
Teraz już nie miałbym czasu na treningi :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”