Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

'Asiu ja też przytulam... to jak firmy traktują czasami swoich pracowników... szkoda gadać:/
Maugosiu raz w życiu usłyszałam tą nazwę...teraz jest drugi raz. Ale może ktoś coś będzie wiedział:)
Jak ja tęsknię za ciepełkiem i słoneczkiem... eh, podejrzewam, że Mariolka to kinderniespodzianka :/ Na razie tylko podejrzewam... tydzień niepewności:|
Fufka i Czarnulla są już kobietkami w podeszłym wieku:( Obie mają po blisko 2 lata...cały czas śpią...Fufka jeszcze trochę poskacze, posiłuje się z moją ręką, ale Czarnulla..? Zrobiła się wielkim leniwym miziakiem. Nie wyobrażam sobie utraty którejś z nich...
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Pajton »

Maugosiu, ja kiedyś w liceum miałam delphi... i wspominam to najgorzej jak sie da:/ Chętnie bym pomogła, ale kompletnie nie pamietam co i jak, bo zaliczenia to było kopiowanie programów, zrobionych przez paru kolegów z klasy.

A ja musze pisać tą przeklętą prace licencjacką, a jakoś zero u mnie pomysłów i natchnienia... :/
W dodatku sesja sie zbliża, więc znowu stresy z kombinowaniem notatek, pytań etc. no i ogólny zapieprz, ehhh odechciewa się wszystkiego :P
A jeszcze musze schudnąć pare kilo, bo źle się z nimi czuje, pozatym nawet mój kumpel zauważył że mi sie przybrało :/
Maruuud....
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

przebiłam sobie palec igłą. przeszła przez mięcho jak przez masło. nie wiedziałam że człowiek ma w palcu tyle krwi.....!
kolejny dzień migreny. plus palec. w dodatku nadal nie mogę jeść.
żenada.
ten się nie myli, kto nic nie robi
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Ałłłaaa, yss, współczucia O.o
Aaaa!! Nie było już miejsc na przed-termin z chemii!! Ale jestem zła! Jakieś ciołki zajęły mi miejsce!:/
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Jutro rano jade do szpitala :( Musze zostawić moje słoneczka. Nie wiem jak wytrzymam bez nich i forum. Uzależniłam sie...

Wreszcie dopuściłam do siebie myśl, że nadal czuje to samo, że nie minęło. I jest mi z tym źle. A On ma inną...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: limba »

Ninus trzymam kciuki mocno za Ciebie...

a o nim zapominj...nie byl wart najwidoczniejj.


szybko do nas wracaj...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Dzięki limba :) Chciałabym wrócić jak najszybciej, ale jak będzie to niestety nie zależy ode mnie.
A On to na prawde super koleś. Nie przystojniak, któremu woda sodowa uderzyła do głowy i uważa sie za najwspanialszego. Ma po prostu świetny charakter, ciężko teraz spotkać kogoś takiego :)
Echh, lece na pociąg. Do napisania ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: 'Asia »

Ninuś, jesteśmy z Tobą! Wracaj do nas jak najszybciej!! Przytulam ;)

A ja pomarudzę sobie... Jestem choraaa... :( Czuję straszne rozbicie, katar, ból gardła, głowy, kaszel, chrypa... Na dodatek mam chyba niezłą gorączkę - czuję jak dosłownie pali mi się skóra na ciele! :'( Ech... I co? I siedzę w pracy!
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Paweł69 »

Wszystko jest nie tak jak powinno.
Kruszyn ugryzł mnie w palec, co prawda jego gryz nie był wymierzony we mnie tylko w Igniska, ale oberwałam ja :(
Karma zamówiona w zookoziołku ponad miesiąc temu nadal do mnie nie dotarła, a zapłaciłam przelewem :(
Winda w bloku w remoncie do końca lutego i muszę wspinać się po tych przeklętych schodach.

No to sobie pomarudziłam i odrobinę mi lepiej ;)
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

Asiu, kup sobie Tabcin. Mi pomógł ;)

A ja sobie pomarudzę bo mi zimno
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: 'Asia »

Karen ;) Oczywiście pisząc mojego poprzedniego posta już tylko wyczekiwałam przerwy żeby pognać do apteki po mój niezastąpiony od lat Tabcin ;] Mi też zawsze baaardzo pomagał i bardzo polecam innym ;] Widzę, że takie samo zdanie mamy na ten temat :] Zawsze tylko nie mogę wytrzymać ze śmiechu (albo i strachu ;P ), kiedy czytam na ulotce cała listę skutków ubocznych (typu śpiączka, padaczka, kołatanie serca, niepokój ruchowy i wiele innych :| ). Ale nie ma lepszego niż Tabcin ;)

Dziś już czuję się dużo lepiej, za to baaardzo cierpię z powodu pewnej comiesięcznej "kobiecej" przypadłości... ::) Ałaaaaaaa :( No i - jakże by inaczej - siedzę w pracy ;P
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

Asiu, ja Tabcin pierwszy raz brałam :P ale jak żaden inny lek działa (a na mnie mało co działa :/ )

Marud, nie chce mi się do pracy jutro
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: limba »

Kurna co za dzien w pracy... Normalnie mialam ochote bic glowa w biurko... >:(
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: sophiya »

limba, ale ponoć chociaż dobrze płatna, jak sama mówiłaś. :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: limba »

sophiya: No nie jest zle ;) Ogolnie ja lubie ale piatek byl jakis traumatyczny...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”