Moja trzoda

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja trzoda

Post autor: unipaks »

Przykro mi, że nie ma już Występka... :(
Anko , jestem pewna , że to nie było spojrzenie wyrzutu, ale spojrzenie pełne smutku z powodu zbliżającego rozstania ze swoją panią . Kiedy ogonki robią się coraz słabsze , czują same, że ten czas nadchodzi, i jest im żal tak samo jak nam...
Śpij dobrze, ogonku!
[*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moja trzoda

Post autor: ol. »

Anko - za lepszy czas, za szczury zgodne, zdrowe i szczęśliwe, za Frydy udany zabieg, Pyśka wiecznie młodego i szalonego, za wszystkie kudłate istoty, żeby ciepło miały, i za nas bez trosk
- dziś do ust podniosę czerwone wino

Ściskam.
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Anka. »

temat Występałka: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=17474

Bardzo dziękuje za ciepłe słowa, dużo dla mnie znaczą.

A co u nas? Panna Frytka już bez guza, okazał się nim nim być ogromny kaszak, już prawie zagojona, ale pan Dr pewnie ją długo zapamięta, bo popis dała niezły, zresztą ja też.
Hektor wykastrowany, tylko krwiaki się potworzyły i problemem pozbycie się ich.Wygoi się i zaczniemy łączyć z głównym stadem.
Temek na nasercowych.
Pohybel na przeciwbólowych, za tydzień znów wchodzimy z antybiotykiem, nerki ma dwukrotnie większe niż być powinny.
Internet mówi,że sphinxy żyją do 20 ms i schodzą z powodu nerek, Pohybel ma 25 ms i tak łatwo się nie podda.
Hammerth i Lovelas mają zwyrodnienia stawów kolanowych, Hammciowi strasznie nogi siadają, pieprzony lab.
Konsik po wycięciu guzów, cały w szwach, pod kolanem zrobił się krwiak, a przy biodrze martwica, Dr tak się martwił czy starczy skóry a ona zaczyna jeszcze obumierać!
Halik miał też byc kastrowany,ale wyciszył się, jednak nadal na cenzurowanym jest.
Moddel i Hoth już przerosły Sreberko, doganiają Elfika i chyba jego rządy wśród młodzieży długo nie potrwają.Eh, kiedy one tak urosły, jak ten czas szybko upływa, ile chwil człowiek przegapi.
ObrazekObrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Nakasha »

W dużym stadzie zawsze dużo się dzieje.... kciukamy za wszystkie szczurzaste, aby nie chorowały i leczyły/goiły się szybko! :)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Anka. »

Ano zawsze coś, tak jak Dr spędził godzine na wycinaniu guzów to pod przednią łapką wyrósł nowy, ide pisać żebraczego maila o jak najszybszy termin. Konsik chodzi z mięśniami na wierzchu ,skóry zostało mało, troche obumarło jeszcze, ale smarujemy i brzegi powolutku się schodzą. Pohybel nędznie, ślepy już jest, nerki słabo reagują na leczenie. A Hammerth znowu smarczy, z jego niewydolnością ciężko będzie to pokonać :-\
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Anka. »

Takie "krótkie" podsumowanie 2010

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moja trzoda

Post autor: ol. »

Widzę sześć szczurów, które miały dobre życie (abstrachując od tego co przypadło im w udziale od macochy natury :-[ )
i pozostawiły po sobie ślad w sercu opiekunki, i nie tylko jej ...


Konsiku, Pohybelku i Hammercie sił Wam życzę w walce z chorobami, bo że walczycie nie mam najmniejszej wątpliwości.
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Anka. »

Byliśmy wczoraj u weta, jeśli nic się nie zmieni 14lutego Konsik znów idzie pod nóż...
Rany jeszcze się nie zagoiły,ale guzy rosną jak głupie, Dr nie chce czekać.Jeśli zdrowie pozwoli towarzyszyć będzie mu Pohybel, najpewniej będzie miał usuwane oko, już od dawna w porównaniu z Pohyblem kret ma wzrok jak brzytwa.Mimo zakraplania sztucznymi łzami oczy wysuszone, w prawym rogówka przyschła , w obawie przed gniciem cała gałka pójdzie na out.Jeśli Dr podejmie się premedykacji,bo Pohybel nie brzmiał optymistycznie.
Hammerthowi postępuje artretyzm, będziemy próbować z jakimś nowym specyfikiem dla psów.
Hurek ma obrzęk płuc spowodowany niewydolnością krążeniowo-oddechową, słaba praca serca, ale chłopak po lekach już ładnie odżył, będzie dobrze.
Hektor miał spuchniętą stópke, ale już znów śmiga na wszystkich.

Pozostali w porządku, panowie H kończą dziś roczek, Elfik piłuje kraty z przerwami na zajmowanie dupskiem całego koszyka, maluchy rosnąą, coraz trudniej im wchodzić pod szafę 8)
Powoli łączymy Lolka i Hektora z maluchami.
A ja czekam na chwile spokoju, coby oddech złapać.
ObrazekObrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Nakasha »

A jak się nazywa ten lek na artretyzm? Szukam czegoś dla moich dziadków. ;)

A dla wnusiów najlepszego! Przede wszystkim dużo zdrówka! :)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Jessica »

Najlepszego dla solenizantów :-*
miziańsko i życzenia zdrówka dla całej trzody :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Anka. »

Dziękujemy za życzenia. :)

Nakasha : http://allegro.pl/show_item.php?item=11 ... v_visits=1
teraz dziadki dostają zwykłe dla ludzi , glukozamine z chodroityną,ale dla Hammertha za słaba, Dr mówi że ta nowość jest zdecydowanie lepsza.
ObrazekObrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moja trzoda

Post autor: ol. »

to się Konsikowi i Pohybelkowi randki 14-go szykują :-\
ale w taki dzień, to chyba musi wszysko pomyślny mieć przebieg - musi !

panom H życzę zdrowia i samych uciech w żywocie - trzymać się trzej muszkieterowie, jak na chłopaków w kwiecie wieku przystało, Hurka między siebie - ogrzewać go swoją obecnością i niech zdrowieje do reszty :)

strasznie ciekawa jestem jak się maluchy przy Lolku (czy przy nim ktoś może nei być maluchem ? :P ) odnajdą
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Anka. »

Przy Lolku wszyscy są maluchami:)
Troche zdjęć,coby samych smutów nie było.

Hiś
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Hammerth, Halik i lepsza połowa Napiego
Obrazek Obrazek
albo Sreberko, albo Hothek :]
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Moddel
Obrazek Obrazek
Moddelek i Hothek
Obrazek Obrazek Obrazek
Elfik, a raczej już teraz Elfior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Lolek i Hektor
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Konsik
Obrazek Obrazek
Napi
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Hurek
Obrazek
Hammerth
Obrazek
z Pohyblem
Obrazek
Konsik i Hammerth
Obrazek Obrazek Obrazek


Docelowo wszystkie chłopaki mają mieszkać razem i jeśli Moddelek nie będzie u nich alfował to nie uwierze. Już teraz powoli zabiera władze Elfikowi, a zapowiada się na naprawde dobrego szczura.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja trzoda

Post autor: StasiMalgosia »

Jak chłopcy wyrośli, a z Moddela się fajny rudzielec zrobił. Ważyłaś ich może ostatnio, bo Ashoka już 380 waży a Jokasta 350 i sie zastanawiam czy chłopcy też tak szybko rosną.
Docelowo wszystkie chłopaki mają mieszkać razem i jeśli Moddelek nie będzie u nich alfował to nie uwierze. Już teraz powoli zabiera władze Elfikowi, a zapowiada się na naprawde dobrego szczura.
A taki spokojny chłopaczek był z niego jak był mały. To bardziej bym obstawiała że to Hotha będzie próbował przejąć władzę :)

A Hiś jest piękny... szczur-marzenie
Obrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Anka. »

Ważone 10.01.
Moddel-440
Hoth-422

ale wciaż rosną w oczach, Moddelek sie naprawde ładnie zapowiada. Hiś obecnie alfuje,ale jakiś super w tym nie jest.
Moddelek był zdecydowanie mniejszy, niepozorny, a teraz. Wciąż jak Hammerth przychodzi się wymiziać, wielką przytulanką i lizawką jest. Hotek odwrotnie, czasem przyjdzie,ale złapany wyraźnie pokazuje co o tym myśli i o mnie.

Pozostali:
Hektor-576
Sreberko-368
Aelfric-581
Lovelas-742
Themesteroth-540
Hiś-621
Halik-533
Hurek-702
Napi-629
Hammerth-660 (spadek o 64g, mycha szwankuje:()
Konsensus-463
Pohybel-440

Suma:7,717kg szczura
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”