Moja Frytka,Beata i Farbka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Paul_Julian »

Axen97 pisze:Się drapią...każdy szczur się drapie,one chyba nie częściej niż inne szczury.
Ech...wiem....było - minęło.
Wiem że postąpiłem źle,ale żyjemy teraźniejszością,prawda?
Zapomnijmy co było,obiecuje,że się zmienie i regularnie będe chodził do weterynarza.
Twoje szczury nie tylko sie drapią, ale mają równiez zmiany chorobowe.

Pół roku coś obiecujesz i nic. Powiedz, jak Ty sobie wyobrażasz regularne chodzenie do weterynarza, skoro przez pół roku nie byłeś nawet na 1 wizycie ?
Nie ma czegos takiego jak zapomnijmy, żyjemy terazniejszością.
Nikt Ci już nie wierzy, poniewaz nie okazałes się godny zaufania i nie zasłuzyłeś na szansę. Nie robisz tego dla nas, dla siebie, tylko dla swoich ogonów. Odrobaczenie (odświerzbienie szczurów) , to najbardziej popularna i najtańsza rzecz.

Zamiast klatki, idz do weta, reszte pieniedzy odłóz na karmę i żwirek, i szukaj tanszej klatki. NIe musi miec 1.5 m wysokości. Wystarczy 70-80 cm. Poza tym jest to też bezpieczniejsza wysokość, jak spadną -nic im się groźnego nie stanie. Jeszcze raz Ci powtórzę , na nic nowa klatka, jak jest potzrebny wet.

Twoje szczury Ci zaufały. A Ty non stop robisz je w jajo. Są chore i nie potrafią napisać Ci na gadu albo na kartce " hej stary, kurde, kiedy idziemy do tego weta , bo moja wątroba już jest chora od tych pasożytów, a ta cholerna maśc mi poparzyła uszy !"

To nie nas oszukujesz. Oszukujesz swoje zwierzaki.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: `naatka »

dodam też, ze od drapania powstają rany.. w rany pewnie wdało się zakażenie i czekać tylko jak w najbliższej przyszłości twoje szczurki pożegnają ten świat, może dla nich to lepiej? niż mieć wlasciciela sadyste.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Axen97
Posty: 379
Rejestracja: wt sie 24, 2010 10:24 pm

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Axen97 »

Po raz ostatni to pisze:będe za tydzień u weterynarza!
Przecież trzeba najpierw mieć kase i się umówić!
A klatki dla szczurów są droższe,niż dla papug.
taka klatka 70 czy tam 80 cm kosztuje na allegro 150 zł,a 150 cm w sklepie zoologicznym kosztuje 130zł,
pięterka dorobimy.
Będzie ok.300 zł(mam nadzieję)więc poprosze mame o odłożenie min. 70 zł,a potem będe do tego jeszcze dokładał.
PS:Ja je bardzo dokładnie oglądam mniej więcej co tydzień i nie widze ran.Tylko czasami potargana sierść od bitew.
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: `naatka »

300 zł na klatke bedziesz miał, ale na weta nie?
ja do weta chodze bez umawiania, i jak mi brakuje to panie mówia że moge donieść.
weź już nie kituj człowieku, za tydzień będzie że za 3 dni i takie kółko graniaste
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Axen97
Posty: 379
Rejestracja: wt sie 24, 2010 10:24 pm

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Axen97 »

U mnie trzeba się umawiać,bo wet przyjmuje tylko 2 dni w tygodniu o określonych godzinach i są kolejki.
130 'naatka to nie 300.
Jak tylko będzie wypłata to zadzwonie i zapytam się,kiedy bym mógł przyjść i ile kosztowało by odrobaczenie,obcięcie pazurków i kontrol ogólny.
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: `naatka »

to na jakiej ty wsi musisz mieszkac skoro 2 godziny w tygodniu?
jedz do wiekszego miasta.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: lovekrove »

`naatka pisze:to na jakiej ty wsi musisz mieszkac skoro 2 godziny w tygodniu?
jedz do wiekszego miasta.
2 dni, nie 2 godziny. I to nie jest kwestia wieś, czy nie wieś, bo u mnie wetka od mniejszych zwierząt tez przyjmuje w określonych dniach i godzinach i tzreba się umawiać, więc już nie wydziwiaj. Axen97 obyś się wreszcie ogarnął, trzymam za to kciuki ;)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Axen97
Posty: 379
Rejestracja: wt sie 24, 2010 10:24 pm

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Axen97 »

Dzięki lovekrove ;) .
2 dni w tygodniu...wiem,że to mało,ale wydaje mi się,że w tych godzinach przyjmuje sam dr.,a przez cały dzień ktoś tam dyżuruje.
O...przypomniało mi sie.Przy wejściu jest taka jakby mała apteka weterenaryjna.Tam moge chodzić po leki ;D .
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: `naatka »

aha, nie doczytałam sory.

ja trzymam kciuki za maleństwa żeby nic im sie nie stało, żadne zakażenie do tej pory.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Axen97
Posty: 379
Rejestracja: wt sie 24, 2010 10:24 pm

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Axen97 »

Osz .......... za przeproszeniem...zapomniałem o tym,że wszystkie dzieci mają ospe i nie ma z kim zostawić brata :-X :'( .
Z tatą nie zostawimy,bo on o wecie się nie może dowiedzieć!Przynjamniej brat musi skończyć chorować...

wyrażaj się ! kultura na forum obowiązuje.jordan
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Paul_Julian »

No to jeszcze za 2 tygodnie, a potem coś następnego wymyslisz.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: noovaa »

No lepiej żeby dowiedział się od Ciebie, niż od Twojej wychowawczyni, czy pani pedagog... A niech jeszcze do tego kurator dojdzie ... Zależy jak poważnie szkoła potraktuje znęcanie się nad szczurami przez matkę i syna ... Mnie tam ospa nie obchodzi..
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: lovekrove »

Hehe, ale ze mnie naiwniak. A już myślałam, że coś się zmieni. Głupia ania... Ehh.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: szczurzyca. »

wiedziałam, że jeszcze coś wymyślisz. brawo za kreatywność, ospa to wspaniały powód. mnie to nie obchodzi. noovaa zadzoni do twojej szkoły i skończą się twoje wymówki. przeginasz.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Axen97
Posty: 379
Rejestracja: wt sie 24, 2010 10:24 pm

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Axen97 »

noova - a tym razem kto jest nieczuły wobec kogo?
Przecież...
O...wymyśliłem coś.Przecież mógłbym pójść sam,bez mamy do weta :) .
Niepomyślałem o tym....
Zablokowany

Wróć do „Nasi pupile”