kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: alken »

a może to wcale nie jest tak, że zbeszcześcił. po ludzkiemu może, ale po szczurzemu- ofiarował Frasobliwemu największy dar- coś od siebie ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Anka. »

o mamo, ale figurki, ta środkowa świetnie by się prezentowała na moim biurku ;)


Alken, w końcu to Dar to i podarował, pytanie czy Frasobliwy z takiego podarunku szczęśliwy 8)
ObrazekObrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: merch »

off topowo co nieco
Merch, ale ile razy ponawiać kurację czy próbować innych leków ?
Żeby chociaż wiedzieć na jakiego złoczyńcę się poluje, żeby był możliwość wykonania badań diagnostycznych. A tak - można uraczyć szczura całym spektrum antybiotyków, a efektów i tak nie uzyskać. Oprócz zepsutej wątroby
Które zło jest mniejsze ?

No najlepiej jak mozna zrobic antybiogram - a ile razy powtarzac to zalezy ja pwtarza przy kazdym nawrocie , przy przewlwklych infekcjach u starszych szczurow , mozna jechac na antybiotyku do konca zycia , tak przynajmniej pisze Debbie Ducamon w swoim zeszycie . a antybiotykow dla szczurow nie ma za wiele w zasadzie cefalosporyny , enrobioflox sam lub z doxyxyklina - aminoglikozydy mozan dodac do enrobiofloxu i doxy w posaci inhalacji no i tylozyna lub cos podobnego , czyli w zasadzie po 4 probach i tak wszystko przerobione.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Ogoniasta »

Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: glucjan »

Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: sssouzie »

odmienna pisze:Hmmm... No i co tu miało miejsce w nocy? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b73 ... 77586.html
a ja myślę, że któryś z chłopaków się frasobował do towarzystwa, ale nie był w stanie tyle co Frasobliwy wytrzymać ;)
odmienna pisze:Miał cierniową koronę, ale kiedyś Sokole Oko wyjął z niej jeden kolec i poszatkował w drobiezgiiii.
Pomyślałam: „mądry szczur” i wyjęłam resztę cierni.
wzruszyłam się...
...czyż nie dobija się koni...?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Tam jakeś spóźnione Dziady były obchodzone, jakieś zaklinanie, wymiana podarków, hmmm
Nie licz, że Ci powiedzą o co szło jeden bardziej tajemniczy od drugiego.
Chociaż może jutro ... ;)


merch pisze: No najlepiej jak mozna zrobic antybiogram - a ile razy powtarzac to zalezy ja pwtarza przy kazdym nawrocie , przy przewlwklych infekcjach u starszych szczurow , mozna jechac na antybiotyku do konca zycia , tak przynajmniej pisze Debbie Ducamon w swoim zeszycie . a antybiotykow dla szczurow nie ma za wiele w zasadzie cefalosporyny , enrobioflox sam lub z doxyxyklina - aminoglikozydy mozan dodac do enrobiofloxu i doxy w posaci inhalacji no i tylozyna lub cos podobnego , czyli w zasadzie po 4 probach i tak wszystko przerobione.

Nie wiedziałam, że tylko 4 kombinacje istnieją. Mnie zwątpienie ogarnęło, z powodu braku innych objawów chorobowych, oprócz gadania i psikania - podobno w płucach cicho, szczur pełen energii.
Teraz mamy inne zmartwienia, ale trzeba będzie pomyśleć przy najbliższej okazji.
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Akka »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ebe ... 4c33a.html i jak tu nie kochać takiego czarnuszka ? :)
A frasobliwy może swoja miną zawinił ? O0
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Ogoniasta »

Co tam ciekawego słychać w kwarkowie?? :)
Smutny ten nowy rok bez was...
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

o własnie , to samo mialam napisac (Ogoniasta, dobrze prawisz:) )
!!! Kurdwanow nie jest az tak zasypany, zeby kable pozrywalo,no nie przesadzajmy ;) Notkę prosimy !
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Babli »

No, odmienna.. o jakiś znak życia prosimy :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

jw
:)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

napiszę tylko, że jak liczycie, że macie mnie z głowy- to się przeliczycie! Obrazek.
Chwilowo, nie bardzo mogę szaleć, ale ja tu wrócę (i tak Was trochę podczytuję jak tylko mam okazję) . Spodziewam się, że tak od okolic Dnia Świstaka, będę tu mogła sobie znowu marudzić bez przeszkód.

Póki co, zamelduję jeno, że trwamy, choć z niejakimi perturbacjami; w tak zwanym międzyczasie Dar, przeszedł pierwszą w swoim niemal 20 miesięcznym żywocie kurację antybiotykową (grało coś w Darusze).
Obawiam się, że teraz kolej na Blessiaka, bo Dobremu Duszkowi coś furczy w nosku.
Gacuś- jak to Gacuś: podśpiewuje troszkę- ale nie fałszuje Myszka moja.
Blokers całkiem nie chce ostatnio wyłazić ze swoich menelskich włości i muszę go wywabiać podstępem. Z jednej strony mu się nie dziwię: styczeń :-\ ! Swoją drogą, i ja i on sekundujemy okolicznym mieszkańcom, by smakowała im Wódka Parkowa i to koniecznie w dwusetkach, bo jak sąsiedzi wypiją jej wystarczająco, to odmienna przynosi z „Biedronki” puste pudełko po tym specyjale, a pudełko owo- jest jakby zaprojektowane, na idealne kartonowe schronienie dla mojego Kloszarda :P .
Dolarek... cóóóż, muszę przyznać, że miałam niecną pokusę, by pobierać opłatę za pogłaskanie mojego Brudnonosego Cuda :-[ . No, sami pomyślcie: kasa potrzebna, a on.... prawie 800gramów grzecznego, cieplutkiego, bielusieńkiego, mięciutkiego jedwabiście futerka... i to nie jest króliczek! To szczur o przemądrym pycholku! Same ręce się wyciągają by potłamsić. Opamiętałam się jednak i zrezygnowałam z niskiej chęci zysku, bo pojęłam, że byłby to proceder bliski sutenerstwu przecie :-X .
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Miło słyszeć wieści z Kwarkowa, może mniej miło o tych niechcianych styczniowych przyśpiewkach, ale że dajecie radę to już zdecydowanie milej :) .
odmienna pisze: i ja i on sekundujemy okolicznym mieszkańcom, by smakowała im Wódka Parkowa i to koniecznie w dwusetkach, bo jak sąsiedzi wypiją jej wystarczająco, to odmienna przynosi z „Biedronki” puste pudełko po tym specyjale, a pudełko owo- jest jakby zaprojektowane, na idealne kartonowe schronienie dla mojego Kloszarda :P
Niecodzienne to pozytywne spojrzenie na moce przerobowe polskiego społeczeństwa, ale też jestem za wzmożonym "spożyciem" jeśli tylko ma ono zapewnić godny byt i należytą wygodę Panu Stefkowi z Blokowiska :D .

A wiesz, że taki Dolarek, jeden TAKI Dolar ! - to płowa szczupakowa :o
Powiem więc szczerze odmienna, że gdyby nie Twoje skrupuły, to ja bym zapłaciła 8)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Rhenata »

prawie 800gramów grzecznego, cieplutkiego, bielusieńkiego, mięciutkiego jedwabiście futerka... i to nie jest króliczek
dogadałby się z moja 700 gramowa agutka ;) mieliby piękne dzieci...
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”