o wlosach i fryzurach ;)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Viss »

A ja zapuszczam, ale droga przede mna daleeeeekaa. I tak pewnie nie wytrzymam dlugo :lol:
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: sauatka »

jutro sie robia na rudo :) od dawna marza mi sie rude wloski :P... tylko hmm jak ja to zrobie :D bo teraz mam raczej ciemny braz :lol: i jak tu sie na rudo zrobic :P
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: kasia...123 »

Ja swoich włosów nie znoszę, wręcz nienawidzę. Przypominają siano z koloru i struktóry. Naturalny kolor moich włosów to blond który w słońcu mienił się na rudy taki bleh...ale na szczescie nikt tego juz nie pamięta bo od dobrych kilku lat mam cały czas balejaż. Włosy mi się puszą i wywijają w każdą stronę więc zbawienie nadeszło razem z prostownicą...ale teraz już jak mam prostować włosy (robie to każdego dnia) to mi się na wymioty zbiera...a później wyjde i jest wilgoć, pada a nawet jak jest upał to zaraz włosy znów się kręcą i puszą...wygląda gorzej niz przed prostowaniem. Dałabym wszystko żeby mieć naturalnie proste włosy...teraz wyglądam ---> tak
klik <--- galeria moich uszatych
Katie
Posty: 170
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 7:02 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Katie »

Ja też swoich włosów nie znoszę :? Kolor mają niby ciemnoblond, ale w słońcu wyglądają jak rude :-( I też mi się strasznie puszą. Do tego są kręcone-wyprostowanie ich zajęłoby mi ponad godzinę, więc to odpada. Wiążę je w kitkę, albo uciskam w koka, ale to raczej nic nie daje, bo szybko się uwalniają :drap: Na każdej imprezie rodzina zmusza mnie do występowania w rozpuszczonych kudłach i wyglądam jak jakiś wściekły lew :evil: Kiedyś je pofarbowałam do połowy a niebiesko-tylko wtedy mogłam je znieść... Niestety, po miesiącu zrobiły się zielone, a jedna z moich kolezanek ochrzciła mnie "szpinakiem" :roll: Ale i tak warto było :hyhy:
Nie ma mnie i raczej nie będzie.
Kontakt proszę przez PW - tak będzie najszybciej.
Awatar użytkownika
guziczek
Posty: 51
Rejestracja: śr maja 03, 2006 2:14 pm
Lokalizacja: kraków

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: guziczek »

ja mam naturalny sianowaty (coś pomiędzy ciemnym blądem a jasnym brązem) - generalnie szarawe i paskudne. Dawno ich nie widziałam. ;)
miałam już różne fiolety ( raz róż przypadkowo). ale zawsze wracam do rudego.
zawsze marzyło mi się rude kręcone afro.... ale nici z tego..
w zeszłym roku sie odbarwiłam i miałam pasemka fioletowo niebiesko zielone. ;) (piękne były w kolorze świężego gloniku :zakochany: )
tylko że zielony miałbyć od 8 do 15 zmyć a zmieniał się po 3 na żółty (i to bardzo bolało)

Teraz rozwarzam taką krótką fryzurke jak ma Asiek. (ale wszyscy na mnie krzyczą a mój facet powiedziła, że on nie będzie miał dłuższych włosów odemnie) Samo narzekanie bym zniosła ale nie uśmiech mi się aby on miał krótkie..

Teraz jestem w kropce a potrzebuje zmiany... :sad2:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: sauatka »

jeżuu ludzie ile ja bym dala za rude wlosy :)
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: soho »

hehe o ktos pomyslal i porzadny temat do pogaduch zalozyl ;) fajnie fajnie z tymi zdjeciami przynajmniej mozna polookac kto jak wyglada mi to pomaga w "rozszyfrowaniu" co niektorych ;) hyh
btw ja od podstawowki farbuje wlosy - na poczatq czarno jak smola (depeche mode rulez) a pozniej Kasia Nosowsak i w qlko przek kilka lat czerwien ale teraz nie farbuje czekam az mi sie moj mysi pokaze bo szkoda mi tych kilq klaczqw ktore ocalay :( wiec dziewuchy za wiele nie farbujcie ewentualnie sobie jakies fryzurki kombinujcie to zdrowe dla wlosow aktualnie takie mam pik prosze sie nie strachac :D
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: kasia...123 »

jakiś czas temu a w sumie całkiem nie tak dawno miałam końcówki zrobione na czerwono :P to była moja zachcianka od bardzo dawna i szczerze powiedziawszy zrobiłabym to jeszcze raz, szkoda tylko że farba tak szybko wyblakła :P

a wyglądałam wtedy tak

pozwalam patrzeć tylko na włosy :D haha :khihi:
klik <--- galeria moich uszatych
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Maugosia »

merch, dzięki : ).
Obcinam sie sama i tak i nie, tj. na poczatku gdy mialam wlosy do ramion, to zylam szałem mangi i anime. Ubzduralam sobie ze chce miec takie pasemko jak ta osobka: Lain1 Lain2, wiec pewnego dnia wzielam nozyczki i obcielam. Na poczatku nie bylo zbytnio tak widac, ze mam pojedyncze pasemko. Reszte wlosow musialam jakos wycieniowac, bo bylyby zbyt rowne i zeby jako tako to wygladalo : ), (nawet mam nozyczki takie fryzjerskie do cieniowania - wygladaja jak drobny grzebien o ostrych ząbkach). Gdy wlosy zaczely odrastac, to ja je sobie znowu lekko podcinalam, a pasemko zostawalo i tak w kolko. Chodze rowniez do fryzjera, zeby mi ten tyl glowy jakos wygladal, bo czasem mialam dziiiwne schody : D, ale fryzjerki zawsze sie pytaja co z tym zrobic, a ja mowie zostawic (raz juz bylam bliska sciecia, gdy tak siedzialam na fryzjerskim krzesle, ale szybko sobie to wybilam z glowy). Bardzo dobrze sie czulam gdy z tylu mialam bardzo krotkie stawiane na zelu, a z przodu takie dlugie do brody :)

Zawsze chcialam miec trwala... ale moje wlosy sa dziwne, bo mialam robiona trwala od polowy glowy, tzn grzywka prosto, a tyl skrecony. I co? I nie zlapalo - no moze 2,3 dni bylo i wsiaklo. Z farbowaniem to samo - zrobilam rudy, to wyszedl ciemny (ale to rozumiem bo mam taki odcien naturalny), ale dzis sie przygladam i nie widze roznicy w naturalnych, a w odrostach. Tak jakby farba mi schodzila, a przeciez pisalo niezmywalna.

kasia...123, podoba mi sie wlasnie taki kolor (jaki masz aktualny - zdjecie z spotkania), ale jakos nie mam odwagi sobie takich zrobic, tzn mysle ze moga mi nie pasowac. To jest balejaz czy pasemka?
Obrazek
Obrazek
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Viss »

Ja mialam kiedys rude, ale niestety wygladalam jak... zdzira. Mam ponoc dosc ostre rysy twarzy i takie wsciekle kolory mi nie pasuja, buu. Od lat mam na zmiane brazowe wszelkiej maści i czarne wszelkiej maści. O blondzie nigdy nie marzylam, ale w obliczu braku wielu mozliwosci zmiany zaczynam rozstrzygac i taka opcje. W koncu sa rozne blondy, np brazowo-blond :( echh...
No i jeszcze mam problem miedzy wyborem dlugosci... krotkie sa szalenie wygodne w moim przypadku, ale dluzsze sa fajniejsze chyba. Sama nie wiem...
Rok temu wygladalam tak: http://szczury.org/album_page.php?pic_id=6343
A jakies 2 m-ce temu tak: http://szczury.org/album_page.php?pic_id=6344

I tak zle, i tak niedobrze :(((
I am not from your tribe.
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: an »

Viss, mnie sie o wiele bardziej podbasz z krotkimi wlosami. a na tym zdjeciu w ogole wygladasz niesamowicie... nie znam innego slowa na okreslenie w tej chwili. "niesamowicie" wydaje mi sie odpowiednie :)

soho, fryzurka sliczna, ale Twoje zeby podobaja mi sie o wiele bardziej :] rowniutkie i biale... moje marzenie nie do spelnienia o.O
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Viss »

an, :oops: dziekuje bardzo (kiepsko mi idzie z odbieraniem komplementow) :oops: Mnie sie niestety wydaje, ze wygladam jak wypłoch, jak mawiał mój tata "piorun strzelił w kopkę szczypiorku" :khihi:

soho, mnie tez olśniły Twoje zęby, normalnie aż walą po oczach (bielą i regularnością). Dla mnie również marzenie poza zasięgiem :-(

Maugos`, co ja bym dała za tak fajnie układające się włosy! Masz takie pole do popisu jeśli chodzi o strzyźenie, że ach.
(podłamałam sie)
I am not from your tribe.
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: kasia...123 »

[quote="Maugos`"]
kasia...123, podoba mi sie wlasnie taki kolor (jaki masz aktualny - zdjecie z spotkania), ale jakos nie mam odwagi sobie takich zrobic, tzn mysle ze moga mi nie pasowac. To jest balejaz czy pasemka?[/quote]

balejaż dwu kolorowy...jasny blond i ciemne kako :) ostatnio moja fryzjerka zaszalała i dała mi troche za ciemne kako i wyglądały jak czarne :P i miałam na głowie zebre, ale teraz rozjaśniło się i wygląda lepiej ale wcześniej też mi nie przeszkadzały :)


Maugos` - właśnie oglądnęłam sobie Twoje włoski i to pasemko które masz jest takiej długości jaki bym chciała mieć przód moich włosów...ostatnio już miałam do ramion przód włosów ale obcięłam bo ciągle były wywinięte, nawet prostownica nie działała...ale teraz sobie zapuszcze, chociażbym miała je na wałki zawijać :) hahahaha
Ostatnio zmieniony czw cze 29, 2006 10:22 am przez kasia...123, łącznie zmieniany 1 raz.
klik <--- galeria moich uszatych
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Velis »

A ja mimo iż czternastolatką jestem ;P, mam już trzy kolory na głowie :jezor2: !
Obrazek
Pierwsze z lewej to fotka z poprzedniego lata, kiedy to kupiłam sobie farbę do włosów "DO 24 MYĆ" i się sama, ale to sama samodzielnie, się pofarbowałam :hihi: .
Wszyscy się zachwycali, " O Boże, jaki śliczny kolor ;P". A że mi jeszcze wyjaśniały od słońca, to miałam taki naturalny balejaż. Później przyszedł czas na odrosty, mama kazała mi zrobić sobie pasemka naturalne, żeby to jakoś wyglądało... Dała kasę, poszłam do Mateusza :twisted: i ... pofarbował mi odrosty na blond ;)! Tak się zachwycał (zawsze się zachwycał moimi włosami :D), że aż pokazał swojej mamie /szefowej (która jest kierowniczką zakładu, a on jest b. rozchwytywanym fryzjerem ;D). Nie wiem, dlaczego tak się wszyscy zachwycali.
3 miesiące po pierwszym farbowaniu, mama kupiła mi farbę ciemnego blondu, który okazał się brązem i mnie pofarbowała, ONA MNIE FARBOWAŁA, i dlatego zostały mi pasemka blond co poniektóre. Toteż mam trzy kolory na głowie. Jasny blond, naturalny mój blond i brąz :jezor2: .

Co do długości. Napadło mnie którejś niedzieli obciąć się krótko, bo tak jeszcze nie miałam :hyhy: . No i 2 maja, (nie wytrzymałabym ani dnia dłużej) poszłam i efekt jest taki jak na zdjęciach po prawej.

teraz aktualnie się zastanawiam, czy zapuszczać, czy trzymać krótkie. Ale po wstępnych oględzinach fotek Maugos :hihi: postanawiam ściąc się szalenie ;D. Tak jak nikt inny nie ma ;D.

No to piszcie, czy Wam się podobam w wersji:
a) krótka
b)długa
c) długie jasny blond
d) krótki różny blonf :jezor2:
e) długie ciemne
f) krótkie blond ;P
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Viss »

Velis, ale niesamowita roznica!!! Dla mnie genialnie wygladasz w krotkich i ciemnych. Zupelnie inna twarz :shock:
I am not from your tribe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”