o wlosach i fryzurach ;)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Pajton »

Capivit też kiedyś brałam, nawet to dobre było, tylko po skończeniu 3 opakowań po jakimś czasie znowu to samo... Dlatego chciałbym coś innego "mocniejszego" ;)
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: lavena »

Vichy też ma jakaś kurację dla wypadających włosów. Nie wiem jak akurat ten środek ale ja lubię kosmetyki vichy. Bardzo dobre są.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Nina »

Pajton pisze:Bo zastanawiam się nad jakąś kuracją,
Najlepiej zmienić diete :P U mnie jak tylko zaczne sie lepiej odżywiać to wypada mi o połowe mniej włosów ::)
Ale że u mnie ze zmianą nawyków żywieniowych to troche kiepsko(nie lubie wszelkich chwastów, wole nabiał w dużej ilości xD) to może spróbuje tego Capivitu... A nóż mi pomoże :)
Mi w ogóle potrzebne coś, co przyspiesza rośnięcie włosów. Mam mocno zniszczone końcówki, powinnam obciąć dość dużo z długości, ale wtedy znowu nic nie będe mogła zrobić z włosami ::)
Więc szukam czegoś poza henną (po farbowaniu zmywalną henną włosy mi bardzo szybko rosną przez jakieś 2 tygodnie :) )
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Pajton »

No właśnie u mnie z dietą nie jest źle - odżywiam się raczej zdrowo. Ostatnio jadam też regularnie siemię lniane (też podobno dobre na włosy). W moim przypadku przyczyną są głównie hormony. :-\
Włosy obcięte, ale marzą mi się znowu długie - ale z obecnym stanem owłosienia,to nie ma na to szans ::)

Nad Vichy też myślę, jednak no jakoś tak średnio przekonana jestem... Czekam na inne opinie/porady ;)
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Landrynka »

hahah! obcięłam grzywkę. a miałam hodować ::) . szkoda trochę, sporo jej już było. ale uj.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

nina, są henny niebarwiące firmy sante, tylko dodają grubości i odżywiają :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: RattaAna »

yss pisze:nina, są henny niebarwiące firmy sante, tylko dodają grubości i odżywiają :)
wpadam nie czytając poprzednich wpisów zbyt uważnie, więc może palnę głupotę - ALE: henny do włosów? w sensie nie do brwi tylko owłosienia głowy? :) gdzie się to kupuje? sante mi się z wyrobami sojowymi koajarzy jedynie...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Nina »

yss, te których ja używam barwią na kilka myć ;) A mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, lubie zmiany :)
Dalej tej henny nie zrobiłam :P Ale włosy troche odżyły przy 3 różnych odżywkach i podcięciu jakiegoś centymetra :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

ratta, to nie ta firma............. ::)
ups, chyba te henny robi jednak logona, a sante kosmetyki takie do twarzy i ciała :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Pajton »

yss pisze:ratta, to nie ta firma............. ::)
ups, chyba te henny robi jednak logona, a sante kosmetyki takie do twarzy i ciała :)
Ta firma ;) Ja właśnie czekam na paczkę - zamówiłam na allegro, bo w sklepach ich nie widziałam.
Tu można coś o nich poczytać http://bioantidotum.pl/pl,product,54352 ... enrot.html

Ciekawa jestem efektu i mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo szczerze mówiąc, to cholernie drogie jak na farbę do włosów ::)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

a może i ta :D kiedyś nimi farbowałam.
cholerne henny, latami się trzymają................ O0
na różne czerwienie robiłam :)
włosy są potem grubsze. fajny efekt. tyle, ze nie do zmycia.
ten się nie myli, kto nic nie robi
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: xMsMartax »

A nie wiecie cos może o czarnych hennach? Potrzebuje czegos co będzie się bardzo długo trzymało na włosach, a czarne farby bardzo szybko mi się spłukują ::) (wynalazłam taką co trzyma się długo ale śmierdzi amoniakiem i niszczy włosy). Cztałam gdzies że nie ma czarnej henny :P a właściwie sa tylko kolor zawsze wychodzi brązowy...
Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

hm. są. ale nie próbowałam to nie wiem czy wychodzi brązowy :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: ogonowa »

A ja potrzebuje szamponetki, która zafarbuje mnie na czarno i zmyje się szybko. Miałam taką, tyle, że czerwoną. Coś tam XXl... szybko znikł kolor.


w czarnych włosach chodzić nie chcę.. :P
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

halloweenowy vampirek?
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”