czego się boicie?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

czego siĂŞ boisz?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

robakĂłw
57
20%
rodzicow
4
1%
duchĂłw
25
9%
szczurĂłw :P
3
1%
rodzeĂąstwa
4
1%
ciemnoÂści
31
11%
maÂłego pomieszczenia
17
6%
wysokoÂści
37
13%
wody
5
2%
siebie
29
10%
inne
77
27%
 
Liczba głosów: 289

Awatar użytkownika
ciufcia
Posty: 70
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 8:05 pm

czego się boicie?

Post autor: ciufcia »

Pająków.
Samotności.
A najbardziej śmierci, ale nie swojej, tylko rodziny, albo któregoś mojego zwierza :( .
Tak jak Paulina boje sie wody, wystarczy po szyję, a ja już nie mogę :roll:
Boje się psów wszelkiego kalibru spotykanych na spacerach. Sama mam psa i interesuje się kynologią, ale boje się, że jakiś by się rzucił na mnie/na psa :roll: .
Boje się leżeć nieprzykryta.

To chyba tyle ;)
Na zawsze w moim sercu-[']Leon (Albinos) - 15 VI 2005r.[']

Klatka stoi pusta. I czeka...
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

czego się boicie?

Post autor: bonsai »

Ja boję się wysokości [ale jeszcze skoczę na bungee... lęki trzeba pokonywać] :flex: , jak podnosi mnie ktoś, komu nie ufam i boję się jeszcze ostrych rzeczy....
Awatar użytkownika
Akemi
Posty: 209
Rejestracja: pn cze 12, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wrocław

czego się boicie?

Post autor: Akemi »

robali..a fuj..boję się i brzydzę :/ ale ostatnio to się przeraziłam- mój domofon zwariował i nagle zaczął dzwonić, a nikt nie naciskał na dole- wiem bo wyjrzałam specjalnie przez okno//był środek nocy a ja sama w domu ..jeszcze parę razy w nocy mnie budził wyjąc na cały dom a dziś rano nie wytrzymałam i przecięłam kabelki ;) ale wtedy we nocy to normalnie myślałam że zeświruję ze strachu..szczurek też się bał.. :(
Ostatnio zmieniony sob lis 11, 2006 9:43 pm przez Akemi, łącznie zmieniany 1 raz.
nev!
Posty: 108
Rejestracja: śr lis 01, 2006 10:48 pm

czego się boicie?

Post autor: nev! »

[quote="Juni"]nev!, kasia...123, ja nie wiem, naprawdę jak można nie kochać koni ;)

Boję się, że obudzę się zupełnie sama, bez ludzi znajomych. O. I węży panicznie. I pająków... :roll:[/quote]

no można, są wielkie, mają kopyta, mają pyski, oczy i zęby... fobia to fobia. irracjonalna, ale paraliżuje mnie.

Z kolei węże nawet mi się podobają, lubię brać je na ręce, żeby się okręcały naokoło mnie, grzały się moim ciepłem i dotykać ich skóry...

każdy ma swoje dziwactwa.


no i de best of: kiedys mega się bałam dentystów, ale teraz kocham chodzić do dentystów, lubię jak mam leczenie kanałowe, i jak mi borują, a jak miałam niedawno wyrywanego zęba, to aż skakałam potem z radości ^^ dziwna jestem, nie?

dodam, że masochistką nie jestem. po prostu raz jak sie bałam to mi klapka przeskoczyła w mózgu i już się nie boję.
Asiulka
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 04, 2006 12:54 pm
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: Asiulka »

Ja się boję ciem (ym...ale to brzmi), jedna mnie kiedyś zaatakowała :|, albo tak mi się wydawało, wiem że była ogromna i okropna. No i boje się innych robali, ale tylko jak widzę ćme to uciekam jak najdalej. Pająk albo mrówka mogą sobie chodzić nawet obok mnie (nie po mnie!!), ale od ciem z dala!
Tak po za tym to chyba nie mam jako takich lęków
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: nezu »

No...ciemnosci sie boje... :oops:
Nie zartuje...od zawsze wzbudza we mnie niepokoj, a ze mam bujna wyobraznie to... ><

A przed szerszeniem ucieka z wrzaskiem...

Nic na to nie poradze...
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

czego się boicie?

Post autor: zona »

To teraz powiem, czego boi się moja znajoma ze studiów... Uwaga, uwaga, Magda boi się...
...
...BALONÓW :haha: Twierdzi, że jak taki balon pęknie, to przecież mógłby jej wpaść kawałek do oka...
nev!
Posty: 108
Rejestracja: śr lis 01, 2006 10:48 pm

czego się boicie?

Post autor: nev! »

może kiedys jej wpadł i teraz się boi...
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

czego się boicie?

Post autor: zona »

Nie, nigdy jej nie wpadł, poza tym nosi okulary, więc ciężko by było... :drap:
Znam też kilka dziewczyn, które boją się motyli...
Lidianna
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 09, 2006 8:57 pm

czego się boicie?

Post autor: Lidianna »

najbardziej na swiecie boje sie klaunów....
Szczurze Skarby - Plum i Kicia
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

czego się boicie?

Post autor: Maugosia »

A ja dostawać poduszką po twarzy.
Obrazek
Obrazek
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

czego się boicie?

Post autor: helen.ch »

Potwornie boje sie karaluchów, kilka lat temu poznałam bliżej te paskudy i do dzis krzyczę na widok byle jakiego małego czarnego czegoś na podłodze i oblewa mnie zimny pot na samą myśl o nich... brrrr

Poza tym boję się ciemności, choroby bliskich osób i problemów nie dających sie rozwiązać... od jakiegoś czasu boję się też poniedziałków... ale to raczej coś w rodzaju fobii szkolnej. a no i wysokości tez sie boję, panicznie, na mostach nikomu z bliskich nie pozwole podejść do barierki, nie mówiąc już o latarniach i innych wieżach widokowych... masakra, mam to po tacie, z tym, że on na takie cos nie wejdzie za żadne skarby...
Ostatnio zmieniony ndz lis 12, 2006 2:05 pm przez helen.ch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
239
Posty: 79
Rejestracja: czw lis 09, 2006 4:11 pm

czego się boicie?

Post autor: 239 »

[quote="zona_braunera"]To teraz powiem, czego boi się moja znajoma ze studiów... Uwaga, uwaga, Magda boi się...
...
...BALONÓW :haha: Twierdzi, że jak taki balon pęknie, to przecież mógłby jej wpaść kawałek do oka...[/quote]

Znana nauce fobia. Wg jednej z hipotez bierze się stąd, że taka osoba nie znosi zabawy na siłę, a że balon kojarzy się z balami, studniówkami i tego typu imprezami, to się to ujawnia w postaci lęku przed balonami. Oczywiście, to tylko hipoteza. Ale skoro powstała, to znaczy, że więcej osób na to cierpi.
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

czego się boicie?

Post autor: zamtuz »

Ja boje sie bardzo samotności ...
NIE KARMIC TROLLA
Awatar użytkownika
Filip11
Posty: 166
Rejestracja: czw sie 31, 2006 9:28 pm
Lokalizacja: Złocieniec

czego się boicie?

Post autor: Filip11 »

Juni ty mnie chyba nie zrozumialas. Chodzi mi o to ze np. caly czas jestem zdrowy itp. ale pewnego dnia zdarza mi sie wypadek i mam uraz mozgu. i tu chodzi mi o to ze ta osoba nie potrafi sie z nikim porozumiec bo nie moze nic zrobic, nie potrafi mowic itp. a inni tylko ja bezsensownie utrzymuja przy zyciu, meczac.

//edit:
a i boje sie jeszcze ze bliska mi osoba (np. mama) zachoruje na niewyleczalna chorobe ktora zabije ja przedwczesnie
Ostatnio zmieniony ndz lis 12, 2006 6:35 pm przez Filip11, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”