czego się boicie?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

czego siĂŞ boisz?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

robakĂłw
57
20%
rodzicow
4
1%
duchĂłw
25
9%
szczurĂłw :P
3
1%
rodzeĂąstwa
4
1%
ciemnoÂści
31
11%
maÂłego pomieszczenia
17
6%
wysokoÂści
37
13%
wody
5
2%
siebie
29
10%
inne
77
27%
 
Liczba głosów: 289

Awatar użytkownika
justa:)
Posty: 45
Rejestracja: śr sie 15, 2007 7:28 pm

Odp: czego si? boicie?

Post autor: justa:) »

rodzicó bo czasem pokszyczom a ja strasznie tego nielubie a zreszta kto to lubi
Awatar użytkownika
Mortycja93
Posty: 198
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:31 pm
Lokalizacja: Toruń

Odp: czego si? boicie?

Post autor: Mortycja93 »

Najbardziej się boję (albo mnie to obrzydza) pająków i innych owadów :P Boję sie również oglądać w nocy programów o duchach i innych takich :-\  Boję się jeszcze końca świata, że nie dożyje 90 lat ;D Boję się śmierci również moich bliskich zarówno ludzi jak i zwierzaków :( Boję się nadchodzącego roku szkolnego... :P ;D
Ze mną : Nefri, Czarna
Po drugiej stronie : Mortycja [']
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: czego si? boicie?

Post autor: Landrynka »

Tez się boję śmierci mojej i bliskich. Os, pszczół i innnych takich.
Chodzić sama w nocy po lesie tez się boję. I jeszcze filmów o ufo (kiedyś jak miałam jakieś 3 lata, mama pozwoliła mi obejrzeć archiwum x...;po obejrzeniu 'Obcego' nie mogłam spać przez dłuuugi czas)

justa: Proszę przeczytaj swój post przed wysłaniem.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: czego si? boicie?

Post autor: Nina »

Z takich mniej oczywistych jak śmierć bliskich i moich zwierzaków- PANICZNIE boje sie ciemności gdy jestem sama... Nawet w nocy, gdy jest ciemno, boje sie przejść z pokoju do łazienki a mam do "pokonania" jakieś 2 metry...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Fucking Princess
Posty: 32
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 2:50 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Odp: czego si? boicie?

Post autor: Fucking Princess »

Kiedyś się bałam dziewczynki z "Klątwy".  :D ;D
I'm a princess...
Awatar użytkownika
ofilka
Posty: 128
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 2:02 pm
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Odp: czego si? boicie?

Post autor: ofilka »

ej, nie ma najbardziej popularnego stracha! ktoś zapomniał o PAJĄKACH!!
Skosztuj trujących dźwięków http://www.arshenic.pl
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

Odp: czego si? boicie?

Post autor: KEN-KON »

Ja nie,że się boję tylko po prostu mam lęk wysokości.
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
bastet
Posty: 44
Rejestracja: pt gru 07, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: wrocław

Odp: czego si? boicie?

Post autor: bastet »

A ja mam lek przed woda(oczywiscie nie taka pod prysznicem czy w wannie hyyhhy)to sie pewnie jakos nazywa ...bierze sie to stad ze nikt nigdy nie anuczyl mnie plywac..i jak mma przejsc chiejnym mostem albo kladka nad gleboka woda to mnie paralizuje strach
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: czego się boicie?

Post autor: pin3ska »

Ja sie boje pajaków i robactwa w ogóle.. Tak strasznie sie brzydze, ze az sie boje :P

Z powazniejszych rzeczy boje sie choroby bliskich, smierci i bólu w ogóle.

Ogolnie jeszcze niedawno myslalam, ze jestem wlasciwie nietykalna, ze rozne straszne rzeczy dzieją sie ludziom, ale MI to sie NA PEWNO NIC nie stanie. Niestety 2 lata temu ten poglad dosyc radykalnie zmienil udział w wypadku samochodowym. To było zderzenie czołowe z dużą prędkością, a jedna osoba zginęła na miejscu. Od tamtego czasu wydaje mi sie, ze roznym ludziom przytrafiaja sie straszne rzeczy, a w kazdej chwili moze wypasc na mnie. Mam gdzies foty, to moze jutro wrzuce...

No wlasnie, skutkiem wypadku jest paniczny lęk przed szybką jazdą samochodem. W zasadzie powyzej 60km/h zaczynam sie powaznie denerwowac, przy 90-100 czuję panike, powyzej 120 w zasadzie nie jestem w stanie sie ruszyć i ze strachu chce mi sie wymiotowac... Takie małe skrzywienie.

Do czasu wypadku nigdy jadac samochodem ( z kims, bo prawka nie mam i nie zanosi sie na to zebym zrobila...) nie wpadlam nawet w najlzejszy poslizg. Od czasu wypadku zdarzylo mi sie to juz 2 razy. Oba koszmarne i prawie zakonczone wypadkiem, szczegolnie drugi... Ogolnie rzecz biorąc NIENAWIDZE jazdy samochodem i kazdy wyjazd to dla mnie teraz przezycie ekstremalne, po ktorym mam z nerwow bole zoladka.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: czego się boicie?

Post autor: Babli »

Ja robaków, i innych pełzaków. I się boję chodzić po 20,30 po ulicy.. 8) boję się, brrr
Awatar użytkownika
Alexis
Posty: 127
Rejestracja: czw sty 24, 2008 3:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: czego się boicie?

Post autor: Alexis »

Burzy, ale tylko w nocy. I duchów, strachów i innych takich - głupie :P
Za TM: Fela, Afra, Skrętka, Wtyczka, Feta
2iza
Posty: 210
Rejestracja: pn sie 17, 2009 8:38 am
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Re: czego się boicie?

Post autor: 2iza »

A ja boje się , może to trochę śmieszne clownów . Brrr to jest straszne a nie tam jakieś malutkie pajączki z miłym futerkiem :D
Obrazek
Felicyta
Posty: 84
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: czego się boicie?

Post autor: Felicyta »

Samotności..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: czego się boicie?

Post autor: Paul_Julian »

2iza pisze:A ja boje się , może to trochę śmieszne clownów . Brrr to jest straszne a nie tam jakieś malutkie pajączki z miłym futerkiem :D
Strach przed clownami jest wbrew pozorom bardzo popularny . Dzieci sie ich często boją , dorosłych wkurzają . Moze dlatego , ze nie wiadomo co sie kryje za ich makijażem , moze ma sie ochotę zetrzec im z twarzy ten glupi usmiech .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: czego się boicie?

Post autor: Jessica »

pająków ::)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”