Szczurcie Ulci:-)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: ula_cz »

No i wielka akcja ratowania biało-czarnych kapturów zakończona pomyślnie. Właśnie przed chwilą przywiozłam z Warszawy 2 super przeurocze samiczki. Są śliczne i jak na pierwszą godzinę obserwacji nieźle zakręcone (już jedna zjechała w misce na wodę po schodkach):-). Dziękuję wszystkim dziewczynom, które przyczyniły się do tego aby szczurki trafiły do mnie. A więc dziękuje: Sachmie, Yschi, Pacyfce i Anka+Muffin.. Jak już szczurki oswoją się z nową sytuacją to zrobię im zdjęcia i wstawię. Narazie panny odsypiają podróż:-)
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: Yshia »

cieszę się że wszystko się dobrze skończyło i dziewczyny są już w nowym domku :) A teraz proszę o wymizianie ode mnie pannic :hihi: I czekam na fotki :lol:
Aaa- a nazwałaś już je jakoś? ;)
~~jestem chora~~
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: ula_cz »

no właśnie jeszcze nie. Myślę i myślę i nie wiem co wymyślić. Narazie są bezimienne. Może ktoś z Was mi pomoże:-)
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: ula_cz »

pierwsze spotkanie na kolanach własnie się odbywa:-) jestem cała zakupkana, zasiusiana:-) ale siedzą mi pod koszulką i są słodkie:-)
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: ula_cz »

no i pierwsze zdjęcie dziewczyn:-) dziewczyny pierwszy raz na kolanach trochę niewyraźne ale siostra zooma nie zrobiła ale coś widac:-) jutro postaram się zrobić bardziej wyraźne:-)
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: AmericanIdiot »

ale śliczne panienki :D :zakochany: Wymiziaj je odemnie :D
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: ula_cz »

hej dziewuchy wymiziane, zbytnio im się to nie spodobało, ale niech się przyzwyczajają, że będą miziane parę razy dziennie:-)
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: Yshia »

no a ja następnych fot się doczekać nie mogę. A co do imion i propozycji, to szukasz czegoś długiego, krótkiego, łatwego, rzadko spotykanego..? Podaj swoje upodobania, i wspólnymi siłami podpowiemy Ci może coś ciekawego.
A.. uczyłaś już je jeść dropsy? Bo u mnie, tak jak Ci opowiadałam, dziewczyny traktowały je jako przedmiot do zabawy i rzucania :)
~~jestem chora~~
Pacyfka
Posty: 153
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:58 pm

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: Pacyfka »

przekochane pannice :) :zakochany: Dobrze, ze juz sa w swoim domciu :) Prosze je porzadnie wymiziac ode mnie :D
SZUKAM TRANSPOU na poczatek grudnia z Malborka ewentualnie z Warszawy do Katowic lub Krakowa.
Obrazek
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: ula_cz »

no co do imion to moi rodzice są za tym żeby nadać im takie jak miały moje poprzednie 2 szczurki czyli Brandy i Krejzi bo przynajmniej się mylić nie będzie:-) ale ja muszę się zastanowić nad imionkami. Fajnie by było, żeby miały takie imiona że razem dawały by jakąś całość:-) No właśnie jeszcze nie potrafią jeść dropsików, nie potrafią pić z poidełka. Ale za to wczoraj zajadały jogurcik, a dzisiaj szamały jajeczko na miękko. Teraz im się brzuszki zawiązują i słodko śpią. Jak wstaną to postaram się zrobić zdjęcia.
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

obiecane zdj?cia

Post autor: ula_cz »

no i obiecane zdjęcia zrobione dzisiaj jak spały i jak się przebudziły;-)

śpiochy:-)

jakie jesteśmy fajne:-)
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: Bartek i Ilonka »

Jakie maluszki :zakochany: A jakie podobniusie!! Jeszcze maja czyściutkie i pewnie mięciutkie ogonki ;) Oj śliczne słodziaki. Wiecej zdjęć Pani Właścicielko dwóch pięknych samiczek, a od naszych dzewczynek prosimy :przytul:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: limba »

Sliczne kapturzaste :zakochany:
Zeby zdrowe i duzy rosly :flex:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: ula_cz »

wiem, że śliczne ale właśnie są tak do siebie podobne, że narazie poznaję je po ogonkach:-) jedna ma ogon do połowy czarny a druga prawie cały różowy. No i mimo że są u mnie od 3 dni zauważyłam że ta z czarnym ogonem bardzo lubi się wszędzie wpinać obojętnie czy to klatka czy to ja. I właśnie zastanawiam się nad imieniem w związku z tym, ale nie mogę żadnego fajnego wymyślić:-(

[ Dodano: Sob Wrz 02, 2006 5:35 pm ]
qrcze moje małe pannice mają chyba jakis niechcianych towarzyszy bo się strasznie drapią no i niestety pokichują czasem dosyć mocno. Muszę przejść się do weterynarza żeby je przebadał i dał im coś od insektów i od katarku. Ale to dopiero we wtorek bo w poniedziałek mam poprawke:/

[ Dodano: Pon Wrz 04, 2006 11:16 pm ]
więc po burzliwych dyskusjach z rodzicami, godzinach przemyśleń:-) imiona zostały nadane:-) są to Hosia i Besia od Hossy i Bessy. Hossa to ra która ciągle lata gdzieś po ścianach klatki, po moim ramieniu, w ogóle lubi być na górze:-)a Bessa jest spokojniejsza (o ile można o nich powiedzieć, że którakolwiek z nich jest spokojna:-) Trzeba mieć oczy wkoło głowy:-)
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: Elbereth »

ula_cz, śliczne te Twoje dziewczynki :zakochany: . Ale to w końcu rodzinne ;) .

[quote="ula_cz"]imiona zostały nadane:-) są to Hosia i Besia od Hossy i Bessy.[/quote]

[quote="ula_cz"]Imiona szczurków: Rysia i Pysia:-);[/quote]
To jak w końcu się nazywają :drap: ?
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”