Najukochansza Kropeczka

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

vega
Posty: 249
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 10:16 pm

Najukochansza Kropeczka

Post autor: vega »

Niestety nie udalo sie ... musielismy podjac decyzje, malutkiej powrocilo wodobrzusze, do tego dusznosci i paraliz lapek, byla dzielna do samego konca. Do weta pojechala z pozostalymi ogonkami, zeby nie czula sie samotna. Dostala zastrzyk i usnela na rekach Marcina, trzymajac lapkami jego reke. Mam wyrzuty sumienia, mysle, ze nie chciala jeszcze odchodzic, ale lekarz mowi ze juz nawet nie siusiala samodzielnie i meczylaby sie tylko. Za chwile idziemy ja zakopac w lesie kolo Maji. Tak strasznie pusto sie zrobilo, ani my ani ogonki nie potrafimy znalezc sobie dzis miejsca. Wiem jedno, czuje sie okropnie z mysla, ze ja zabilismy. Kto nam dal do tego prawo, zeby odbierac komus zycie? Kropeczka dostala na droge to co lubila najbardziej: ogorka, szyneczke i cala garsc cini minis :sad2: teraz moze jesc do woli.
Zegnaj skarbie ... jest nam cholernie ciezko i Niunia jakas nieswoja ... nie ma juz z kim biegac i rozrabiac.
Kilka zdjec Kropeczki

Plaża 1
Plaża 2
Las
W doniczce 1
W doniczce 2
Miseczka
Książki
Kwiatek
W klatce
Halloween 2005
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Najukochansza Kropeczka

Post autor: helen.ch »

przytulam mocno..was wszystkich ciepiących.. trzymajcie się, współczuję bardzo, piekne zdjęcia
Ostatnio zmieniony ndz paź 15, 2006 7:42 pm przez helen.ch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

Najukochansza Kropeczka

Post autor: Mageda »

:cry:
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Najukochansza Kropeczka

Post autor: Matylda »

:aniolek: tak juz czasami jest ze musimi im ulzyc, tylko dlaczego to takie ciezkie do przyjecia? :cry: , Malutkiej pewnie jest teraz dobrze i skacze sobie po trawce i zajada dropiski! [*]
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Najukochansza Kropeczka

Post autor: Szałas »

[*]
;(
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Najukochansza Kropeczka

Post autor: Mada »

Bardzo mi przykro. Szkoda Kropeczki, miała piękne życie, zwiedziła wiele miejsc. A teraz biega i zwiedza nadal tylko że już nie w Twoim towarzystwie, a wszystkich naszych ogonków które odeszły.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Najukochansza Kropeczka

Post autor: marchewa »

vega, przytulam mocno mocno :przytul: Nie zabiliście jej, tylko pozwoliliście jej godnie odejść... To bardzo trudne...
Pomyśl, że maleńka teraz biega sobie za Tęczowym Mostem, ma sprawne łapeczki i nic jej już nie boli...

Kropeczka.. [']['][']
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

Najukochansza Kropeczka

Post autor: Gryska »

To przekleństwo i błogosławieństwo móc podjąc taką decyzję.
Wiem jak to boli :(
3majcie się!!
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Najukochansza Kropeczka

Post autor: Viss »

vega, :przytul:

dla Kropki [']
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Najukochansza Kropeczka

Post autor: limba »

Boze nieee..nie wierze :cry: :cry: :cry:
Kolejne z rodzenstwa mojej Kluseczki :cry:

Vegus zrobiliscie dla niej co mogliscie najlepszego. Trzymajcie sie cieplutko :przytul: , malutka juz sie nie meczyc...

['][']['] dla Kropuni, juz biega z Żelcią i innymi aniolkami za TM.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Najukochansza Kropeczka

Post autor: nezu »

Siostrzyczka Zszywci :cry:

Mam nadzieje, ze ja moje malenstwo znajdzie..wraz z mamusia i reszta rodzenstwa, ktore juz biega po teczowych lakach...
Tak strasznie mi przykro vega... :cry: :przytul:

Kropuniu...[']['][']
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Najukochansza Kropeczka

Post autor: Maugosia »

buu : (, smuutno :-(
Obrazek
Obrazek
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Najukochansza Kropeczka

Post autor: mazoq »

:-( tak mi przykro... [']['][']
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Najukochansza Kropeczka

Post autor: Elly »

['] ['] ['] dla kolejnego szczurzego Aniołka..
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Najukochansza Kropeczka

Post autor: merch »

Brdzo mi przykro ,bardzo piękne zdjęcia,i widać, że szczurek był cudowny odważny ciekawski.... :przytul:
Ostatnio zmieniony ndz paź 15, 2006 9:38 pm przez merch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”