Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

satanka666, dziękuję bardzo, ale raczej postoję ;) Wyleciałabym za Ciebie w pierwszym półroczu ;)

Śnił się Mariuszek? ;)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

a tam, ja pewnie posiedze rok dluzej w pierwszej klasie :lol: wcale sie nie przejmuje ;p


a buuu :sad2: nie snil sie :(... wiecej zdjec! :jezor2:
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Marudnik vol. 2

Post autor: zona »

Dopiero 1/3 pracy za mną... i się cholera zacięłam, wena uciekła i nie chce wrócić :ops:
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Byłam u lekarza. I co? Do wtorku mam siedzieć w domu :-( A miałam iść w piątek na Agrospacer, miałam oddać papiery z praktyk i w ogóle :-(
Leków mi naprzypisywała za prawie 60 złotych, więc mama dała mi na to pieniądze które były na usg psa, więc na usg psa będzie musiała dać babcia, więc uszczupli się nasz ogólny fundusz życiowy, ehh. Dupa blada, noo :-(
Ja już nie chcę być chora :-(
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Vella »

marchewa - :przytul:


i :wino: na zdrowie ;)
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

marcheweczko, wykurujesz sie, bedziesz chlac Agrocostam :jezor2: hihihi, przyjade i poznasz mnie z Mariuszem, a teeeeraz sie wyleczyc ladnie prosze :przytul:
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Vella, satanka666, dzięki :przytul:

satanka666, słuchaj, Ty się tak kobieto nie zapowiadaj, bo Ci nie odpuszczę i będziesz w końcu musiała przyjechać ;) A ja z fajnych kumpli mam nie tylko Mariusza ;) Ja mam całą masę fajnych ;), przystojnych ;), inteligentnych ;) kumpli alkoholików :khihi:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Szałas »

marchewa, a całą mase fajnych koleżanek masz ?? :D

niech sie satanka666, zapowiada, najwyzej przyjedziemy razem :D
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Szałas, no ba! Prawie wszystkie niestety zajęte ;) ale jak wiadomo niczego to nie wyklucza i w niczym nie przeszkadza ;)
Poza tym kilka wolnych też jest, i to jakie ;) Nic tylko przyjechać i sprawdzić naocznie ;)

To kiedy się Was spodziewać? :lol:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Szałas »

[quote="marchewa"]sprawdzić naocznie[/quote]
wolałbym sprawdzić namacalnie :P

[quote="marchewa"]To kiedy się Was spodziewać? [/quote]
no jak kiedy - JUTRO :D
a tak serio to na wódke weselną myslę ze wpadniemy prawda satanka666, ??
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Szałas, kilka z nich jest taka, że namacalnie też się jak najbardziej da :khihi:

Do wódki weselnej jeszcze dość daleko, ale może byście się zjawili na wakacje, co? Mamy tu takie fajne zasyfione, zimne, wiecznie z czerwonką jeziorko, gdzie na dnie leżą trupy ludzi, zwierząt hodowlanych i samochodów. Niemniej jednak jest przyjemnie, namiocik jest gdzie rozbić, jest się gdzie w spokoju popić, pobić i pomacać ;) A w otoczeniu mojej znajomej bandy alkoholików, ćpunów i degeneratów jest jeszcze przyjemniej :D
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

HAA!!!
[quote="Szałas"]a tak serio to na wódke weselną myslę ze wpadniemy prawda satanka666, ??[/quote]
no pewnie! :jezor2:

[quote="marchewa"]Do wódki weselnej jeszcze dość daleko, ale może byście się zjawili na wakacje, co?[/quote]
marchewa, sie zobaczy sie wykombinuje :P przyjedziemy! :lol:
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Szałas »

satanka666, jak zrzucasz sie ze mną na petrol do trabiego to mozemy jechac, no problem, tylko ze ja mam miesiąc wakacji bo 3 miesiące bede siedział to england;p
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: MANIAK90 »

Brzuch mnie rozbolał....i w ogole dół...ryczeć się chce...niech mnie ktoś przytuli...hmmm nie ma kto...no własnie...aj nid amen :-(
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

MANIAK90, :uscisk: wprawdzie na odległość.. (mam nadzieję, że nie pogardzisz.. :roll: )

zachciało mi się zabezpieczania pokoju.. trzeba poprzekładać książki, pochować cenne (e, mam takie?) rzeczy, zabezpieczyć kable od komputera czymś.. a przynajmniej zastawić..
co z tego, jak mi się tak nie chce ... :sciana2:

buu, nikt tego za mnie nie zrobi.. a kluchy by chciały w końcu pobiegać.
zabieram się za to od tygodnia. zrobiłam wszystko, tylko nie to.
beznadziejna.
Quod me nutrit me destruit.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”