RE: Nituś

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

Nituś

Post autor: Afri »

A więc po daję fotki Nitka. Pierwsze zdjęcie jest zrobione typem "na szaro" w moim aparacie cyfrowym. Aha, Nitek jest taki umazany, bo właśnie zażywał jego narkotyk x] - Mleczko.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
....
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

RE: Nituś

Post autor: odmienna »

ojojoj... a ten świat taki ogromny!!! a to taka wzruszająco bezradna kruszynka :D jest słodki i śliczny- niech zdrowo rośnie, bo że zawojuje serca wszystkich - nie wątpię :D pogłaskaj go ode mnie (jeno delikatnie ;))
Obrazek
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

RE: Nituś

Post autor: Afri »

Dziękujemy :) Za chwilę wrzucę jeszcze trochę zdjęć...
....
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

RE: Nituś

Post autor: Oleczka »

oj ale sliczny bobas :D i oczka zamkniete ojoj a jak duzo futerka ma :D slodziak :D
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

RE: Nituś

Post autor: Afri »

A jak myślisz, ile on ma dni ;p ?
....
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Nituś

Post autor: Telimenka »

hmm ja obstawiam ze z 4? :p Słodziaczek...
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Nituś

Post autor: Paweł69 »

Wygląda na malucha, który już trochę pełza i sadzę, że na dniach otworzy oczka żeby zobaczyć Ciebie i świat :D który go otacza, więc obstawiam, że ma jakieś 13-14 dni.
Delikatne mizianko przesyłam. :loverat:
Ostatnio zmieniony pn kwie 02, 2007 10:29 pm przez Paweł69, łącznie zmieniany 1 raz.
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

RE: Nituś

Post autor: miska »

Śliczny klusek:)
a skąd Go masz?
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

RE: Nituś

Post autor: koopa »

Cudny!!
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

RE: Nituś

Post autor: Afri »

Śliczny klusekSmile
a skąd Go masz?
Od kolegi.. miał być rozszarpany przez kota perskiego...
Wygląda na malucha, który już trochę pełza i sadzę, że na dniach otworzy oczka żeby zobaczyć Ciebie i świat Very Happy który go otacza, więc obstawiam, że ma jakieś 13-14 dni.
Brawa dla Pawła69 ^_^! Byłeś najbliżej :P Ma 15 dni....
Ostatnio zmieniony wt kwie 03, 2007 8:11 am przez Afri, łącznie zmieniany 1 raz.
....
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Nituś

Post autor: merch »

Powinien być przy matce!!!
Musisz go bardzo czesto karmic i masowac brzuszek, poszukaj tematów o odchowywaniu osesków , mały jest juz spory , to ma szanse , ale tez tylko wtedy kiedy się do tego przyłozysz !
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

RE: Nituś

Post autor: Afri »

Heh... -,- .... Wiesz... On 2 tygodnie przeżył u mnie więc chyba go karmię i masuję brzuszek, nie -.- ? Pokarm przyjmuje, robi piękne kupki, nawet już umie sam się umyć...
Najwyraźniej myślałaś, że jestem n00bem lub dzieciakiem, który mając zwierzę tylko myśli o zabawie, a potem wszystko spada na rodziców...
No Comment
....
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Nituś

Post autor: merch »

Nie myślałam o niczym - wiem tylko ze niezwykle trudno jest utrzymać oseski przy ,życiu na szczeście wlasnych doświadczeń nie mam zadnych ( i oby tak zostało) ale już z tych forumowych cudzych ( w które zaangażowane były nie tylko dzieci) wynika,ze jesli czegoś nie przegapiłam to chyba jesteś pierwszą osoba , której udało się utrzymać przy zyciu nieofutrzonego oseska.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

RE: Nituś

Post autor: Afri »

Lepiej przecież było podjąć ryzyko uratowania niż być rozszarpanym przez kota perskiego....
Persaki z mojego własnego doświadczenia to koty, które nie mają pojęcia co to szczur...
Widziałam już Persaka, który zabijał szczurzego oseska... Wyrywał mu uszka, łapki, ogonek i tak po prostu zostawił małe, zimne, martwe ciałko...
....
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

RE: Nituś

Post autor: odmienna »

Lepiej, pewnie, że lepiej Afri! :D ale nie dziw się też merch; naprawdę zimny pot oblewa na myśl o niektórych przypadkach..... e, co tu gadać... a Nitusiowi już i tak się powiodło i oby tak dalej :D - swoją drogą jesteś taka dumna (i słusznie) z jego kupek jak moja siostra z kupek swojego pierworodnego :D:D:D
- a tak w ogóle, co to za barbarzyński pomysł dawać żywe stworzenia domowym kotom, które nie muszą polować!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”