co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: Vella »

Wieczorem dostały cała michę gerberka, zanim poszłam spać micha była już pusta. Stwierdziłam: a dorzucę im resztę, najwyżej się zepsuje, rano wywalę.
Rano micha była pusta...


Przysmaki dostają na górnej półce, zazwyczaj przynajmniej trzy sztuki: nad pierwszym zastanawia się Uncja, drugi Ebola znosi do domku na dole (mam szczura czy chomika? ??? ), po trzeci wraca Ebola, znów znosi do domku, potem wbiega na górę jeszcze raz, zabiera Uncji pierwszy smakołyk i oczywiście znosi na dół. Jeszcze jedna rundka na górę, by sprawdzić czy coś nie zostało przegapione, i Ebolka wraca na dół oddać się konsumpcji. Uncja z głupią miną kręci się na górze. Kilka rundek w kołowrotku. Potem złazi na dół i wykrada z domku Eboli jej zapasy. Ogólna konsumpcja. Finito.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: Magamaga »

U mnie znowu jest tak, że miseczka na "mokre" stoi na środkowym piętrze. Gerberka nie wynoszą (bo jak?) ale jak jest ziemniak, marchewka, jabłko czy jajko to Tuptuś kursuje z pełnym pyszczkiem do koszyka na góre dopóki wszystkiego nie wyniesie. Milka i Batman zjadają w tym czasie swój przydział a potem idą do koszyka wyżreć Tuptusiowi resztę. Dlatego najczęściej w czasie jedzenia ktoś efektownie z saltem i piskiem wypada z koszyka ;).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
mjr.tommy
Posty: 16
Rejestracja: wt lut 26, 2008 5:04 pm

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: mjr.tommy »

na śniadanie: biały serek (żółtego ostatnio nie lubi), gotowany kurczak, żółtko od jajka, śmietankę do kawy, sok żurawinowy i trochę ciasta i kawy ode mnie. potem dostanie trochę niesłonej rybki i groszek. do tego witaminki i patyczki do obgryzania. może się dziwicie, ale to b. młoda karmiąca mama. potem przejdziemy na diete. ach zapomniałem powiedzieć, że oprócz tego wyjada moje z talerza , co przeraża wszystkich domowników (no wiecie, szczur roznosi straaszne zarazy! a moja babcia pamięta chyba jeszcze czarną śmierć z średniowiecza.). najgorsze jest to, że Angela same pyszności, a ja tylko czasem jakąś kanapkę do kawy :( . piwa nie lubi.
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: pin3ska »

moje obzarły mnie dziś z wielkiego kawałka arbuza :) zdecydowanie im smakował

no i hit lata: jajko gotowane na twardo przekrojone na pol ze skorupką - zabawa jak sie patrzy ;D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: Nina »

Malinową kaszke dla dzieci :D Wcinają aż im sie uszka trzęsą ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 11, 2008 1:55 pm

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: Dziubek »

Dzisiaj moja szczura dostała:
-kawałek bułeczki,
-arbuza,
-zieloną sałatę,
-mały kawałek mięsa,
-trochę płatków tropikalnych

;)
julka
Posty: 16
Rejestracja: pt sie 08, 2008 5:43 pm

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: julka »

dzisiaj sweeta dostala twarogu z zsiadlego mleka (prosto od krowy) , duzy kawalek jabka, chrupiacy sucharek i ciasteczko dla szczura ( ogromne ) ^-^
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: pin3ska »

Moje dzis wsuneły:
-2 sloiczki bobovity warzywa z krolikiem
-2 sloiczki bobovity warzywa z indykiem
-tunczyka :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: Babli »

Moje zjadły :
Kaszkę malinową bobovita oraz tuńczyka (skubnęły ode mnie babki wstrętne teraz to jest 99% mojego pokarmu..tuńczyk )
Oraz po plasterku banana :)
tuńczyka i banana nie preferuje tylko Lotta.. a inni wsuwają z ogromnym smakiem ::)
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: strup »

-jogurt brzoskwiniowy
-"fasolki" soi (bo mi nie smakowały ; P)
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Mrówcia
Posty: 10
Rejestracja: pt sie 08, 2008 9:11 am

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: Mrówcia »

Pazurka zżarła ( bo trudno powiedzieć ,że zjadła :P ) makaron pomieszany z gerberkiem - mus jabłkowy ^^ A za godzinę dostanie 8ml mleka Enfamil :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: Nina »

Nic specjalnego, dostają dość często bo bardzo lubią. Płatki owsiane na wodzie z mlekiem (4/1) z dodatkiem płatków kukurydzianych i miodu wymieszane z kaszką malinową. Wygląda ohydnie, ale smakowało bardzo :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: Joanka »

Kurczaczka z rosołu. Jak zwykle Ebola błyskawicznie wcięła swój kawałek i poszła zabrać Dżumie drugi. :]
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: Filipw »

u mnie dzisiaj górowały jogurt ze szczepami bakterii i twaróg.

1. danie to twaróg z dżemem(wieloowocowym) (wymieszane)
2. danie to twaróg z nektarynką (dość drobno posiekana bez pestki) A to wszystko polane i wymieszane z jogurtem (tym ze szczepami bakterii )
3. Danie to twaróg z sałatą, rzodkiewką i bananem i to wszystko polane jogurtem ze szczepami bakterii

do tego parę przysmaków dla fretek i Mortadela zadowolona :P
Awatar użytkownika
aBRa
Posty: 242
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 11:43 am
Lokalizacja: Białystok

Re: co dobrego zaserwowaliście dzisiaj swoim ogonom?

Post autor: aBRa »

dzisiaj spaślaki dostały gotowany ryż z mięsem, marchewką i jeszcze jakąś zieleniną ( gotowane dla psa) oraz ogórka i pomidora :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”