RE: Kraków

Tu pisz, jeśli możesz wziąć na tymczas i jesteś w trakcie poszukiwania transportu.
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Kraków

Post autor: Czerwonaona »

Jeśli będzie transport do Krakowa to ja moge dać tymczas jedynie pod warunkiem,że załatwie jakąś klatke badz ktoś z Krakowa ma do pożyczenia klatke na okres poki szczuraski nie znajdą domku.Ilość szczurków w zależności od rozmiaru klatki jaką uda się załatwić.No i wiadomo,że ja mam panienki więc paninki by pasowałyno samce też ewentualnie najwyżej nie będą razem wypuszczane.Aa no i z mojej strony prozba w miare ,żeby nie były agresywne bo moja córa zakochana w zwierzakach napewno nie zrozumie,że sie nie dotyka:)Prosze o kontakt jak coś...jeśli ktoś ma klatke badz da rade jakoś szczurasy do mnie dotransportować.
Acha podaje moje gg jeśli będe potrzebna:4771307
(pisać nawet kiedy jestem niewidoczna badz pisze,że mnie nie ma)
Ostatnio zmieniony pt maja 11, 2007 10:42 am przez Czerwonaona, łącznie zmieniany 1 raz.
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Awatar użytkownika
Aniatka
Posty: 160
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 8:36 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Kraków

Post autor: Aniatka »

Mogłabym dać klatkę, ale to jest klatka po króliku z bardzo dużymi odstępami między prętami (małe czczury powyłażą). U mnie służyła za tymczas dla naprawdę bardzo dużego szczura. Na stałe lokum chyba jest za mała, na tymczas dla dużego szczura w sam raz. Mam też taką pyciutką mysią na tymczas dla całkowitych maleństw.
- Ludzie zapomnieli o tej prawdzie - rzekł lis. - Lecz tobie nie wolno zapomnieć. Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Zablokowany

Wróć do „Przyjmę na tymczas - gdy znajdę transport”