RE: Warszawa - dam klatki

Tu dajemy ogłoszenia odnośnie klatek, zapotrzebowania na różne produkty - tutaj również informujemy innych, że możemy im coś przekazać na stałe, bądź udostępnić czasowo. W TYM DZIALE NIE SPRZEDAJEMY!
Awatar użytkownika
Savash
Posty: 160
Rejestracja: sob cze 03, 2006 12:25 pm

Warszawa - dam klatki

Post autor: Savash »

Ja mam dwie niepotrzebne klatki, jedna to taka dla królika 60 cm długości, a druga dla myszki ok 40 cm długości, jeśli by sie nadały, to mogę dostarczyć do SPSu w poniedziałek. Na stałe dla szczurka się nie nadają, ale może na tymczas... jakby co to jestem do usług :)
Gdybym miała długie ręce przytuliłabym cały świat :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: szczury z interwencji - potrzebna pomoc !!! (Warszawa)

Post autor: limba »

Strona SPS nie dziala wiec pisze tutaj.
Moge udostepnic:
2 klatki - jedna krolicza 80 druga 50 ale wysoka. Ewentualnie jedna swinkowa 50 ale ona jest w rozsypce. Klatka krolicza tylko dla doroslych szczurow ze wzgledu na rozstaw miedzy pretami.
2 poidla
kilka misek

Nie dysponuje samochodem wiec najlepiej jakby osoba zainteresowana zorganizowala transport.

Niestety dom tymczasowy na razie nie wchodzi w gre.
Ostatnio zmieniony wt maja 15, 2007 10:05 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Warszawa - dam klatki

Post autor: Lulu »

Moge oddac:
klatka 80/40/70, male odstepy pomiedzy pretami. Klatka uzywana i to widac, w najgorszym stanie jest kuweta, ktora ma powygryzane dziury przez, ktore moga wypadac trociny (w przypadku innej sciolki nie powinno byc problemu). W klatce nie ma polek.

Moge pozyczyc:
50 swinkowa. Nie mam jak jej zmierzyc, ale niska. Skladana. Rozstaw pretow taki, ze dobra tylko dla doroslych samcow.

Niestety ze wzgledu na rozmiary klatek i brak samochodu nie jestesmy w stanie tego nigdzie przewiesc. Dlatego jezeli ktos jest zainteresowany to musialby odebrac osobiscie i samemu zorganizowac transport. Mieszkamy na Ursynowie.
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

RE: Warszawa - dam klatki

Post autor: Viss »

WSZYSTKIE KLATKI I DODATKI PROSZE WYSYłAC NA MóJ ADRES, JA NIE JESTEM W STANIE PISAć DO KAżDEGO MAILI I ZBIERAć INFORMACJI Z 6 FOR.
Justyna Frankowska
Garibaldiego 4/257
04-078 Warszawa
tel. 604-123-634 po 15h!!
I am not from your tribe.
Zablokowany

Wróć do „Mam do pożyczenia / oddam / potrzebuję na jakiś czas / kupię”