RE: PROSZ WYPELNIAC I WYSYLAC UMOWY ADOPCYJNE DO SPSu!!

Tutaj wpisujemy przez kogo zostały zaadoptowane (ilość, wiek, maść, data adopcji).
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

PROSZ WYPELNIAC I WYSYLAC UMOWY ADOPCYJNE DO SPSu!!

Post autor: Viss »

Wszystkich bardzo proszę o pamiętanie i pilnowanie, żeby umowa adopcyjna została wypełniona, podpisana przez osobę pełnoletnią i wysłana do SPSu!!
Wypełnienie odpowiedniej umowy zajmuje tylko chwilę, a dla SPSu jest to sprawa niemal priorytetowa. Jeśli nie dostaniemy wszystkich umów będziemy mieć poważne problemy.
Wszyscy którzy szczurki mają już u siebie są proszeni o jak najszybsze dopełnienie formalności.
Tym, którym wypełnienie umowy sprawi jakieś problemy jestem chętna i gotowa pomóc, proszę się zgłaszać do mnie, a nie do gyzaj, czy ajlii, one mają i tak masę roboty non-stop :) . Mój mail to: vis-senna@o2.pl, gg: 5979359

Umowy są tu:
http://szczury.org/viewtopic.php?t=16148
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: PROSZ WYPELNIAC I WYSYLAC UMOWY ADOPCYJNE DO SPSu!!

Post autor: krwiopij »

Ale chodzi o umowy dotyczące szczurków adoptowanych na stałe, czy wszystkich, łącznie z tymi trzymanymi tymczasowo? I czy dla każdego szczurka ma być oddzielna umowa, czy można na jednej wpisać kilka?
Ostatnio zmieniony sob maja 19, 2007 9:58 am przez krwiopij, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: PROSZ WYPELNIAC I WYSYLAC UMOWY ADOPCYJNE DO SPSu!!

Post autor: yss »

krwiopijka: o ile wiem, jeśli jedna osoba bierze kilka szczurów mogą być na jednej umowie.
umowy na tymczas też trzeba podpisać.

przepraszam za moją opieszałość w tym względzie, nie miałam ostatnio czasu na pocztę. ale wyślę :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Zablokowany

Wróć do „Szczury znalazły dom stały po adopcji tymczasowej”